ביקורת Camtasia ו הדרכה – למה אתה צריך להשתמש Camtasia

admin

Camtasia Studio 7 הוא כנראה אחד הפופולריים ביותר, אם לא ביותר popolist וידאו ותוכניות שיווק זמין בשוק היום. זה נמצא בשימוש על ידי משווקים מקוונים העליון ומובילי תעשיית נישה כדי ליצור נוכחות מקוונת שלהם, אז מה זה אומר לך למה היית מקשיב לי? זו הסיבה.

התקנה

התקנה של Camtasia Studio 7 היה פשוט מאוד; זה לקח פחות מדקה לי להיכנס למחשב הנייד שלי.

ראשית הזן תקופת ניסיון ללא תשלום למשך 30 יום, ולאחר ההתקנה תתבקש לספק מפתח רישום; המשפט אינו מחייב הזנת מפתח רישום זה, לכן סמן את התיבה בחלק העליון שאומר "תקופת ניסיון ללא תשלום של 30 יום, ולאחר מכן המשך". תתבקשו לכלול את התוספת של Camtasia PowerPoint, אבל אז אתם צריכים להיות מוכנים.

מהירות וקלות השימוש

בתוך שעה אחת בלבד מן ההורדה של גירסת הניסיון היה לי את המצגת הראשונה מוכן להישלח הבלוג שלי ואת הצינור שלך; וזה היה ללא כל ניסיון להשתמש בתוכנה מסוג זה לפני.

Camtasia נגד מצלמת אינטרנט

בעבר, השתמשתי רק מצלמת אינטרנט שלקח זמן רב להסביר לקוראים שלי מה אני מנסה לשבור; ואילו Camtasia אפשרה לי להראות לקוראים שלי מה שלימדתי באמצע הזמן.

אם אתה ביישן מול המצלמה או חדש שיווק באינטרנט, תוכנית זו תדחה את הפחד הזה בכך שהוא מאפשר לך להציע הדרכה ישירות מהמחשב הנייד או המחשב על המסך במקום לשבת מול מצלמת האינטרנט ותוהה איך הקוראים שלך יבין מה אתה מנסה להתגבר . אתה עדיין יכול להיות מצלמת אינטרנט גלוי למקם אותו לכידת מסך, אם תרצה.

ערוך סרטון

ב Camtasia, אתה יכול לערוך, לשנות ולשתף קטעי וידאו על פי שיקול דעתך ולא ליצור סרט חדש אם משהו משתבש; אנחנו אנשים, נכון?

השתמש ב- PowerPoint

זה גם מאפשר לך להשתמש ולשלב מצגות PowerPoint כחלופה לכידת מסך, וזה נהדר תלוי איך אתה בוחר ללמד.

בין אם אתה בוחר להשתמש Camtasia בפעילויות השיווק שלך, אתה באמת להשתמש בתוכנה מדהימה וקלה לשימוש שלה כדי לקבל גישה אל עצמך, החברה שלך ופעילויות שיווק; עם מהירות וקלות.

הדבר הטוב ביותר נשמר עד האחרון, Camtasia מגיע עם שאלות ללא תשלום 30 יום גירסת ניסיון שאתה יכול להוריד מיד; רק לאחר 30 יום יש תשלום חד פעמי של כ $ 299 אם אתה מאושר עם השימוש בתוכנה.

Leave a Reply