בובת וידאו בובת ברבי

admin

אחד הצעצועים החמים ביותר עבור חג המולד 2010 יהיה ללא ספק להיות בובת וידאו בובת ברבי. זו בובת ברבי חצוף הוא למעשה מצלמה מעוטר בטנה חם עם מכסה המנוע עם welt, ג 'ינס גזוז ונעליים ורוד מדהים. עדשת המצלמה נמצאת בדיוק בתוך שרשרת הברבי, מוסתרת לחלוטין.

בובת וידאו בובת ברבי הוא אידיאלי עבור הצגת בנות צעירות כדי cinematography. מי יודע, אולי החברה שלך יכולה להיות כריסטין צ'וי החדשה. אולי הוא אפילו רוצה להקליט מחזות משלו או לעשות סרטים על בארבי על החוף. לא משנה מה החברה שלך משתמשת, בובת ברבי Video Girl בובה היא דרך מהנה וקלה להתרגל להקלטת וידאו.

ברבי בובה וידאו ילדה בובה יש מצלמה מובנית וידאו למתחילים, וזה מאוד קל לשימוש. כל מה שאתה צריך לעשות זה להסתכל על המסך על הגב של ברבי, ללחוץ על כפתור ההקלטה כדי להתחיל להקליט, ולחץ שוב כדי לעצור.

לאחר ההקלטה, הבחורה שלך יכול לערוך את קטעי הווידאו שלה באמצעות תוכנת עריכה חופשית. זה יכול להוסיף אפקטים מיוחדים, מעברים ומוסיקה רקע.

ישנן 3 וריאציות שונות של מצלמת וידאו בארבי וידאו. יש גרסה רגילה עם שיער בלונדיני, כמו גם ברונטית וגרסה אפריקאית אמריקאית. הבובה כפופה, כלומר בארבי ניתן להציב עמדות יציבה שונים.

המצלמה על הבובה היא פשוטה מאוד וקלה לשימוש. התמונות בחוץ הן טובות מאוד, אבל התמונות בפנים צריך להיות מואר היטב כי אין פלאש. סרטים נרשמות ברזולוציה של 320 x 240 ב -15 מסגרות לשנייה. יש כרטיס זיכרון 256 MB מותקן שיכול לאחסן עד 25-30 דקות של סרטים.

Leave a Reply