את היסודות של הפקת וידאו: יצירת קטעי וידאו באינטרנט

admin

חשוב להבין את היסודות של יצירת סרט שימשוך תשומת לב באינטרנט. הדבר הראשון שיש לזכור הוא כי הציוד ענייני. אתה יכול להוריד כל סוג של מקליט וידאו, בעידן המודרני של הקלטה דיגיטלית סביר להניח שאתה מקבל איכות הגון, אבל אתה צריך לשאוף חומר גס שיאפשר לך לעבוד בצורה יעילה יותר כאשר אתה מתחיל לערוך את הפרוייקט. התקנים אחרים שאתה עשוי להזדקק או צריך לשקול בעת רכישת מיקרופונים, אורות, חצובות ותוכנות עריכת וידאו.

מה הסיפור שלך?

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא הסיפור שאתה רוצה להעביר. לא משנה אם אתה מוכר מוצר או שירות, או לספר סיפור בדיוני אתה רוצה לספר, אתה צריך להבין את הסיפור הזה הלוך וחזור. כל חורים הקיימים בסיפור שלך יחוזקו כאשר תתחיל להקליט וידאו. אתה גם רוצה לקבוע איך הסיפור שלך יבלוט מתוך מיליוני סרטים אחרים הזמינים כיום באינטרנט.

לעשות את שיעורי הבית שלך

אם אתה מתכנן לעשות סרט באינטרנט, ודא שאתה עושה שיעורי בית. האם הסרטון שלך יהיה ייחודי? האם יש סרטים רבים אחרים שיש להם אותו רעיון? מהי איכותו של כל סרט אחר הדומה למה שאתה רוצה ליצור? וחשוב יותר, איך אתה יכול לשפר את כל מה שעשוי להיות דומה למה כרגע באינטרנט?

בקרת איכות

כשמדובר וידאו באינטרנט, הדבר החשוב ביותר לשים לב בהתחלה היא איכות התמונה ואת הצליל שנוצר. קבצי אודיו ווידאו באינטרנט יידחסו. פירוש הדבר שאם יש לך איכות נמוכה, שגיאות יהיה מוגזם כאשר הקובץ דחוס ופורסם בדף כמו YouTube.

לשאוף לאיכות הגבוהה ביותר של הייצור כי התקציב שלך מאפשר, ולא לקחת עקומות כדי לחסוך זמן. סרט שנראה לא שגרתי, כללי או חובב, לעתים נדירות מושך את תשומת הלב של הקהל אתה רוצה למשוך. כיום, שיווק וידאו הפך לחלק בלתי נפרד כמעט בכל מודל עסקי באינטרנט. התייחס אליו כאילו אתה רוצה לשדר וידאו על מסכי הקולנוע מסך גדול. להתייחס אליו בכבוד ולהשיג את התוצאות שאתה מחפש.

Leave a Reply