VHS ב- DVD ב- Windows Movie Maker 7

admin

תוכנת עריכת וידאו רגילה שנמצאת במערכות ההפעלה Windows האחרונה ידועה בשם Windows Movie Maker. עם תוכנית זו אתה יכול להעלות סרטים למחשב, לערוך אותם באמצעות מעברים ותארים, ואפילו ליצור נרטיבים וליצור קטעי וידאו משלך המרה DVD.

מערכת ההפעלה Windows ME הייתה הראשונה להציג את התוכנית, ו- Vista ו- XP גם לבשו את זה. לאחר Vista, Windows Movie Maker הוסר במקום Windows Movie Maker, תוכנית חדשה אך חדשה יותר. עם זאת, ייתכן שתמצא כי לא ניתן למצוא פונקציות רצויות רבות בתוכנית Windows Movie Maker Maker שנמצאה בקודמתה. נראה ש- Windows Live Movie Maker נוצר אך ורק כדי ליצור סרטונים מהירים עבור העלאת סרטונים ב- YouTube וכדומה; עם זאת, קלאסי Movie Maker מציע הרבה יותר כלי עריכה והעתקה רצוי.

עם זאת, אם יש לך Windows 7, יש תקווה, כי אתר האינטרנט של מיקרוסופט יאפשר לך להוריד באופן חופשי את Windows Movie Maker לשימוש משלך.

השתמש ב- Windows 7 כדי להמיר VHS ל- DVD

אתה צריך לקבל כמה כלים ותוכניות לתת Windows 7 את היכולת להמיר VHS ל- DVD, אשר כלולים להלן. צריך:

Windows Movie Maker. מכיוון שלא תקבל את זה באופן אוטומטי מ- Windows 7, כמו מערכות הפעלה אחרות, עליך להוריד אותו ממיקרוסופט עצמה. בעוד גרסה חיה היא חדשה יותר, זה הרבה יותר פשוט, ואתה חסר את התכונות הרבות ייתכן שתרצה להשתמש.

ב מכשיר לכידת וידאו. כדי לקבל נתונים אנלוגיים מקלטת VHS כדי להמיר אותו לדיסק הקשיח, אתה צריך את זה. אתה יכול למצוא הרבה התקני ללכוד כי יזהו את Windows 7, כך ההתקנה תצורה יהיה קל, ולכן אין חששות על זה מול.

ג תוכנה עבור צריבת DVD authoring. אם אתה רוצה לנגן תקליטורי DVD באמצעות נגן DVD, DVD authoring תוכנה יש צורך לשרוף סרט DVD.

שלב 1: חבר את התקן הלכידה פנימה

ראשית עליך לחבר את התקן הלכידה למחשב. אתה לא צריך בעיה עם זה כי עם הנהג ואת החומרה הנכון Windows צריך לזהות את המכשיר ללכוד. כל שעליך לעשות הוא להתחבר, לעדכן את מנהלי ההתקנים שלך וסיימת.

מכיוון ש- Windows 7 מזהה מספר עצום של מכשירים, לא נדון בכל הליכי ההתקנים האפשריים. עם זאת, בגלל מערכת ההפעלה Windows זה נועד להפוך את ההתקנה קלה מאוד, זה לא צריך להיות בעיה.

שלב 2: הצב את Windows Movie Maker במחשב שלך

עליך להוריד ולהתקין את Windows Movie Maker ב- Windows 7 מכיוון שהוא אינו נכלל באופן אוטומטי במערכת ההפעלה, בניגוד לרוב הגירסאות הקודמות של Windows. לאחר ההתקנה, כל התכונות שלה אין ספור יהיה זמין עבורך.

שלב 3: התחל להקליט

חבר את ה- VHS להתקן הלכידה שלך והתכונן לשלוח וידאו ל- Windows Movie Maker. התכונה החשובה ביותר של Movie Maker, הנקראת Record Dialog, היא כיצד להמיר וידאו למחשב.

אתה בהחלט מעריך את התכונות הרבות הזמינות בדיאלוג ההקלטה. לפני ההקלטה, תוכל לספר ל- Movie Maker שברצונך להקליט קול ווידאו או אחד מהם בנפרד. כמובן, לכידת הן אודיו ווידאו תהיה אפשרות אידיאלית אם אתה רוצה לעשות עריכה ישירה מ VHS ל- DVD, אבל אם אתה רוצה להשלים עם זה, אתה יכול לבחור אחד את השני במצבים שונים.

לאחר בחירה זו של המכשיר ללכוד הוא השלב הבא. אם יש לך התקני לכידה מרובים במחשב שלך, עליך לבחור אחד מהם. הלחצן 'שינוי מכשיר' הוא למטרה מפורשת זו. לחץ עליו ובחר את התקן הלכידה המוצג בתפריט הנפתח שתמצא שם.

הפונקציה "מגבלת זמן הקלטה" עשויה גם להיות שימושית. השתמש באפשרות זו אם ברצונך להפסיק את ההקלטה למשך פרק זמן מסוים, Windows Movie Maker יפסיק להקליט כאשר תלחץ על תו זה, ותשמור את הקובץ מאוחר יותר. אתה יכול להשתמש באפשרות זו כדי למנוע את השליח מלהיות מקנא על ידי המשימה של להיות עבד אל המחשב כאשר תהליך ללכוד הושלמה במקרה שאתה רק רוצה קליפ VHS ספציפי. אם לא תגדיר את זמן ההקלטה, עליך להפסיק את ההקלטה באופן ידני.

ואז לכידת וידאו איכות צריך להיות הבא ברשימה. שים לב שקיים קשר בין גודל הקובץ לבין איכות הצליל והתמונה; אל תדאג, כי Windows Movie Maker יירשם רק אם אתה יודע שיש לך מספיק שטח דיסק. אם תגדיר את איכות גבוהה מדי עבור שטח דיסק הנותרים, תקבל את האיכות הטובה ביותר שאתה יכול לספק, עדיין באמצעות שטח הדיסק שלך. באפשרותך גם לבחור דיסק קשיח אחר כדי לשמור אותו אם ברצונך להשתמש באפשרות זו.

הגדרות איכות בינוניות הן האפשרויות שתרצה לשים לב אליהם. למרות שאתה עדיין מקבל רזולוציה של 320×240 פיקסלים עם כל הגדרה, ההגדרה הממוצעת רק להקליט ב 15 fps, ואתה תקבל 30 מסגרות לשנייה עם אפשרות באיכות גבוהה ללכוד טוב יותר. הסרט שלך יהיה הרבה יותר חלקה בהגדרה גבוהה מאשר בהגדרה בינונית.

תוכלו גם לקבל איכות צליל טובה יותר אם תבחר גבוהה. אם יש לך את זה במצב גבוה, את הצליל יתועדו בקצב סיביות גבוה יותר, מה שהופך אותו ברור יותר.

עצות נוספות

המחשב ישתמש בכל המשאבים שיש לו כאשר הוא ממיר. לחיצה על הלחצן השבת תצוגה מקדימה תשחרר יותר מקום ועוצמת עיבוד. בחירה באפשרות זו תעביר את חלון התצוגה המקדימה בעת שמירה ושליחה של וידאו. כתוצאה מכך, לא תקצה משאבים לצפייה בסרטונים בזמן ההקלטה, וכתוצאה מכך איכות וידאו טובה יותר.

האם אתה רוצה לדעת מדוע יש פעמים כאשר עדיף לבחור איכות בינונית? בעיקרו של דבר, זה מוביל לקובץ וידאו קטן יותר וקל יותר לניהול. אם תבחר בהגדרה איכות גבוהה, קובץ הווידאו יהיה גדול פי שניים ואם יש תנועה רבה בסרטונים אלה, זוהי ההגדרה המושלמת. אתה צריך לוודא שאתה יודע מה אתה רוצה במונחים של מה על הבמה וכמה גדול הקובץ. אתה יכול בקלות להקליט וידאו עם תנועה סטטית על בינוני ללא הפסד משמעותי של איכות, אבל אם יש לך הרבה תנועה בסרט, לא תהיה תנועה לטשטש. לדוגמה, מכונית מרוץ יהיה הרבה תנועה, וכאשר אתה מזיז את המצלמה, התנועה הוא חידד, כך ללכוד הממוצע ייראה כמו הצגת שקופיות.

איכות וידאו הוא גורם חשוב נוסף. אם אתה ממיר קלטת VHS, ייתכן שתבחין כמה השפלה של התמונה לאורך השנים, מה שמקשה לראות מה קורה. שימוש באפשרות בינונית ללכוד יכול לשפר את איכות התמונה בטווח הארוך משום שהיא מחליקה את התמונה.

שלב 4: להקליט

כאשר הכל מוכן ומוכן ללכת, פשוט ללחוץ על כפתור צריבה, ו- Windows Movie Maker יעשה את השאר בשבילך, לכידת וידאו לפי התיאור שלך. את הגדרות הזמן ואת שמות הקבצים יוקצו הווידאו, ולכן אין כמעט שום דבר אחר תתבקש עד הקובץ הוא שנתפסו.

לאחר שהקובץ נלכד, באפשרותך להפעיל אותו ב- Windows Movie Maker באמצעות כל הפונקציות ש- Windows Live Movie Maker אינו מכיל בתוכנית שלך. בהשוואה לתוכנית ברירת המחדל לעריכת וידאו ב- Windows 7, תהיה לך חוויה טובה יותר עם Windows Movie Maker.

שלב 5: צריבת תקליטורי DVD

אתה לא יכול פשוט להעתיק ולהדביק קובץ וידאו ל- DVD ולצפות שזה יהיה לשחק על נגן DVD. בעיות רישוי אינן מאפשרות ל- Windows לספק תוכנית עריכת DVD לשימוש. ייתכן שיהיה צורך לרכוש חבילת DVD authoring נפרד כדי להמיר את קובץ הווידאו ל- DVD, המאפשר את ה- DVD כדי לקרוא את נגן ה- DVD כמו דיסק רגיל, כך שתוכל לצפות בסרט על מסך הטלוויזיה.

אתה יכול למצוא הרבה חבילות authoring DVD שיאפשר לך ליצור חבילת DVD מקצועי עבור הסרט שלך, יחד עם פרקים, תפריטים ומעברים; יש כל כך הרבה אפשרויות שונות כי תצטרך לחכות עד מאמר אחר עובר את מה שאתה יכול לעשות.

סיכום

בהשוואה ליוצר הסרטים של Windows Live, קל יותר לערוך את הסרטים שלך באמצעות Windows Movie Maker. אין סיבה להתעלם מן התוכנית כי Windows 7 תומך בו באופן מלא זמין בחינם באתר האינטרנט של מיקרוסופט. לאחר קביעת התצורה, באפשרותך להשתמש ב- Windows Movie Maker ב- Windows 7 כדי להעביר את הקלטת VHS למחשב וליצור DVD מההקלטה.

Leave a Reply