DVD Edition ו authoring – הדרכה

admin

לא משנה אם אתה מפיק של סרטים במשרה מלאה, או אדם רגיל המתעד את יום ההולדת הראשון שלהם. יהיה עליך להוריד את הווידאו הזה מהמצלמה, לערוך אותו, ולאחר מכן למקם אותו על הדיסק לצפייה בעתיד. אתה יכול רק רוצה לירות כמה עותקים מהמחשב הביתי שלך, או שאתה יכול לקבל את הסרט DVD מוכן להיות כפולים על ידי בית גדול של שכפול. בכל מקרה, ובכל צעד, תצטרך לעשות את אותם הצעדים. אם אתה סופר רגיל, מחשב בינוני, משימה זו אולי נראה קשה מאוד. תן לי להגיד לך שזה לא מדע טילים, ואם אתה מבין את המדריך הזה, זה יהיה קל כמו עוגה. יש באמת רק שלושה עד ארבעה שלבים בתהליך, והיום אני הולך לפתור אותם היום.

1. לכידת וידאו ושמע

תהליך זה ישתנה בהתאם לסוג התוכנה שבה אתה משתמש כדי ללכוד. אני בדרך כלל משתמש ב- Windows Movie Maker, שמגיע עם Windows XP Home Edition. לאחר הקלטת הסרט, חבר אותו למחשב. (מצלמת הווידאו הדיגיטלית שלך תסופק עם כבל USB או S-Video שאליו תוכל להתחבר למחשב.) המחשב אמור לזהות ציוד חדש אליו. לאחר הפעלת Windows Movie Maker, הלחצן "לכידה מתוך מכשיר וידאו" זמין. לחץ על כפתור זה בצע את ההוראות, זה ממש קל. אם אתה משתמש בסוג תוכנה אחר, חפש את האפשרות המסומנת "ללכוד", כלומר את תהליך הורדת הווידאו ממקור חיצוני והנחתו על הדיסק הקשיח כקובץ וידאו דיגיטלי.

2. עריכת וידאו ושמע

לאחר הקלטת וידאו וחומר שמע לכונן הקשיח של המחשב, קיימות תוכניות שונות רבות לעריכה ולהפעלת וידאו. התוכנית הפשוטה ביותר בשימוש על ידי משתמשי מחשב היא Windows Movie Maker דנו בשלב הקודם לגבי וידאו לכידת קול. תוכנית זו היא חופשית וקלה לשימוש, אבל זה כנראה לפחות גמיש. זה לא אומר שום דבר עבור עורך וידאו טירון, אבל זה יגביל משתמשים מתקדמים יותר. אם אתה מתקדם יותר, אני מציע לנסות Adobe Premiere. השתמשתי בתוכנית בעצמי ואהבתי אותה. ללא קשר לתוכנית אתה משתמש עבור עריכת וידאו, התהליך יהיה דומה במהותו. תוכל לחתוך ולשנות את פריסת הווידאו, להוסיף מוסיקה או קריינות, ולבסוף להדפיס אותו כקובץ .avi. אתה רוצה להדפיס אותו באיכות הגבוהה ביותר. אבי אתה יכול. אם אתה מכין וידאו לשיתוף באינטרנט או לצרוב תקליטור כדי להציג במחשב אחר, זה יהיה הצעד האחרון שלך. אבל כי בסופו של דבר אנחנו מנסים להעביר את הווידאו שלנו ל- DVD כדי לראות אותם על נגן DVD, אנחנו צריכים לקחת עוד כמה צעדים.

3. וידאו ושמע קידוד

זהו אחד הצעדים החשובים ביותר בתהליך כי זה קובע את האיכות ואת הפורמט של חומר וידאו DVD. יש הרבה יישומי צד שלישי שונים המשמשים רק עבור קידוד, אבל כמה תוכניות עריכת וידאו מתקדמות יותר, כגון Adobe Premiere, יש כלי קידוד מוטבע בהם. לא משנה באיזה כלי אתה משתמש כדי לקודד, אתה צריך בסופו של דבר עם קובץ MPEG2 באיכות גבוהה כי הוא פורמט כי יהיה שיחק על דיסק DVD ב DVD הבית שלך.

4. יצירת ה- DVD שלך

יצירת DVD הוא תהליך של הוספת כותרת המסך, פרק סמנים ותכונות אחרות, כי אתה כנראה יש ניסיון צופה מקצועי עשה סרטי DVD. אתה צריך יישום צד שלישי כדי ליצור את ה- DVD, ויש רבים לבחירה. אחד היישומים מתקדמים יותר הוא Adobe Encore, אשר קל לשימוש למתחילים, ויש לו גם תכונות מתקדמות רבות, כי יהיה מוערך על ידי יותר מנוסים DVD סופרים. חלק מתוכניות אלה מגיעים עם תבניות מוכנות. אני מציע כי תלמידי כיתה א 'מחפשים תוכנית המציעה את הפונקציה הזו.

לאחר יצירת DVD, ניתן לצרוב אותו לדיסק. אם עשית את כל השלבים כראוי, אתה אמור להיות מסוגל להעלות את ה- DVD שלך לתוך נגן הבית שלך להיות זהיר. זכור כי כמה תקליטורי DVD ישנים לא לשחק תקליטורי DVD מוקלט טוב מאוד, אז אם יש לך גרסה ישנה יותר הדיסק אינו משחק, זה לא אומר שעשית משהו לא נכון. לסיכום, אני מבין כי אלה בהחלט לא הוראות מלאות ליצירת DVD. אני מקווה שזה לפחות לשפוך קצת אור על הנושא הזה, כי אתה נעלם ממנו עם הבנה טובה יותר של איך זה נעשה.

Leave a Reply