תחרות סרטים

admin

תחרות סרטים היא בעיה רצינית עבור יוצרי סרטים רציניים לגבי בניית הקריירה שלהם. אם אתה לומד בבית הספר לקולנוע, יהיו לך משאבים בעלי ערך עבור תחרויות של הז'אנר. אבל אתה לא הולך לבית הספר לקולנוע, כל שעליך לעשות הוא גוגל, "תחרויות" כדי לראות שיש מגוון עצום של תחרויות זמין עבור שניהם מתחילים ו יוצרי סרטים מנוסים.

לדוגמה, "אתה המנהל" הושק על ידי מיקרוסופט בחמישים קמפוסים באוניברסיטאות בשנת 2003 כדי להציע הפסקה ליוצרי "הדור הבא" שיושבים בכיסא הבמאי ומנצלים את יכולות הייצור והעריכה שלהם, ומספקים להם הזדמנות לזכות בפרסים טובים .

הפיכת סרטים הפך פשוט יותר מאשר אי פעם בעבר, בשל גודל קומפקטי של המצלמות הדיגיטליות, ואת זה יחד עם העוצמה של תוכנת עריכת וידאו ותוכנות מחשב מאפשר לכל אחד להסתכל בסרט נהדר. תוכנות כגון Windows®Movie Maker חוללו מהפכה מלאה בעריכת וידאו, מה שמאפשר הן למתחילים והן ליוצרים מנוסים להוכיח את הערך התחרותי שלהם.

בתחרות חדשה יותר, מיקרוסופט שוב ​​באה לידי ביטוי וכולם רוצים מרטין סקורסזי לקחת חלק בתחרות הקולנוע כדי לקדם את Windows Vista Ultimate. אלו סוגים של תחרויות יש מטרה כפולה, ולא רק אנשים כמו מיקרוסופט ליהנות הזדמנות שיווקית יקר, אבל יוצרי הסרט מתחילים לקבל חשיפה לשוק, כמו גם ניסיון רב ערך. שלא לדבר על הפרסים שאתה יכול לנצח.

עוד דרך טובה ללמוד תחרויות היא לקבל מידע רב ככל האפשר על "פסטיבלי סרטים עצמאיים". פסטיבלים אלה הם בדרך כלל בחסות חברות גדולות יכול להציע תגמולים ממש טוב. רוב הערים הגדולות בארה"ב מארגנות פסטיבלי סרטים עצמאיים בכל שנה, המציעים הזדמנויות טובות באמת להציג את כשרונותיהם.

ניו יורק סרטים עצמאיים סרטים ווידאו מארגנת ארבעה פסטיבלים בשנה והפכה הפסטיבל "הודו" הגדול ביותר בעולם. אירועים אלה מתרחשים הן בניו יורק והן בלוס אנג'לס. פסטיבל זה הושק לראשונה בשנת 1993 ומושך הרבה יישומים מארה"ב ובעצם ברחבי העולם. זהו סרט רצוי מאוד לעשות תחרות, וכל מי שנכנס, שלא לדבר על לנצח, בהחלט לחזק את הסרט עושה פרופיל.

אם אתה עדיין לא מוכן לקחת חלק בפסטיבל ניו יורק, אז כל מדינה בארה"ב יש משלה סרטים עצמאיים פסטיבל ומקבל ערכים חדשים.

Leave a Reply