על ידי הפעלת רול עצות לעשות גלגול הדגמה משלך

admin

לאחר רול עובד הוא באמת חלק חשוב של שיווק כשחקן, אבל זה יכול להיות יקר. אם אתה יודע על תוכנות כגון iMovie או יוצר הסרטים, אתה יכול לנסות ליצור את התפקיד שלך עצמך, במיוחד אם יש לך רק כמה סצנות לעבוד עם. להלן שבעה טיפים לעריכה שיעזרו לך להיראות יותר כמו תוצרת בית.

משחק עצה Reel # 1 – הימנע DVDs

זה נהדר שיש עותקים של סרטים עם סרטים שיחקת, אבל זה מאוד קשה לערוך את סליל כי סרט ה- DVD חייב להיות מעוצב לפני זה ניתן לערוך. אם אתה יכול, נסה לקבל עותק של הסרט פעולה כמו קבצי וידאו שאתה יכול לעבוד עם בקלות. אם יש לך Mac, לבקש קבצי QuickTime. אם יש לך מחשב, לבקש קבצי AVI. הדרך הטובה ביותר להשיג את הקבצים הדרושים לך היא ליצור קשר עם עורך הסרט שבו היית. אם הם לא על להגדיר בעת צילום, לקבל את שמם ואת מספר מן הבמאי או המפיק. רוב הזמן הם יוכלו להקליט תקליטורים עם הקלעים שאתה צריך בפורמט הרצוי. אם לא, לשאול אם אתה יכול לקבל עותק של הקלעים שלך על קלטת miniDV. אם יש לך מצלמה miniDV הצרכן (או שאתה יכול לשכור אותו), כל מה שאתה צריך לעשות זה לחבר אותו למחשב שלך להקליט את החומר שאתה צריך.

משחק עצה Reel # 2 – קצת יותר זמן יחסוך לך הרבה זמן

בנוסף לעלויות, אחד היתרונות של יצירת סליל משלך הוא שאתה יכול לערוך את זה לעתים קרובות ככל שתרצה. כדי להפוך את התהליך קל, לשמור אותו מאורגן בעת ​​יצירת גליל עובד בפעם הראשונה. שם את כל הקלעים המקוריים בדיוק ושמור עותק של הפרויקט שבו יצרת את התוף שלך, בין אם הוא נמצא בו iMovie. יוצר הסרטים או תוכנת עריכה אחרת. אם אתה נשאר מאורגן, אתה יכול לעדכן את התוף שלך בתוך כמה דקות. בדרך זו, כאשר אתה רואה את התפקיד שאתה רוצה להקשיב, אתה יכול לכלול את השלב המושלם על התוף שלך לפני שליחת אותו מנהל הליהוק.

משחק עצה Reel # 3 – שמור את זה פשוט

תפקיד המשחק שלך אינו דורש כותרות ומעברים נוצצים. פשוט כהה ו דוהה עם השם שלך ופרטים ליצירת קשר על רקע שחור עובד בצורה מושלמת. אתה יכול לעשות את זה בעוד כמה דקות iMovie באמצעות התבנית "כותרת מרכז". מתן השם שלך ופרטים ליצירת קשר פשוט להפוך את הליהוק סוכן ומנהל להתמקד על מה שחשוב – על ידי התבוננות בפעילויות שלך ושמירת פרטי הקשר שלך. חשוב שהמסך יישאר על המסך מספיק זמן כדי שאנשים ישמרו אותו (4-5 שניות, אם הוא מכיל רק את שמך, עוד אם יש לך מידע נוסף, למשל שם השחקן או כתובת האתר). וגם לוודא שאתה שם את אותו מידע בסוף התפקיד שלך עובד. ללא שם: כאשר אנשים הולכים לשמור אותו … ללא שם: לאחר לראות את השחקן הטוב ביותר על המסך!

מה שמביא אותי לנקודה הבאה …

על ידי ביצוע ההוראות של מפשק # 4 – שמור את הטוב ביותר בסוף

אם אתה תוהה איזה סדר לשים את סצנות הסרט על התוף שלך, הנה העצה שלי … בחר סצינה ממש טוב להתחיל הדגמה (כך עסוק מנהלי הליהוק) ולבחור את הסצינה הטובה ביותר כדי לסיים את הגלגל (כך מנהלים הליהוק הרים טלפון להתקשר אליך). כאשר יש לך את הסצינה הראשונה והאחרונה, מילוי מרכז הגלגל הוא קל. ישר את הקלעים האמצעיים שלך עם מטרה אחת בראש – כדי לאפשר לצופה להמשיך לצפות. משמעות הדבר היא חיתוך כל דבר שנראה ארוך מדי או מיותר. אם אתה יכול, להיות מופתע על ידי מנהל הגבס, לשנות את הז 'אנרים או סוגים של תווים.

משחק עצה Reel # 5 – היכרות קצרה

האם יש לך רגעים טובים מהסרטים שבהם היית ואיזה זמן לא מספיק כדי להפוך אותך לתפקיד משחק? אם יש לך רגעים טובים על המסך שבו אתה לא יודע מה לעשות (למשל צילום תקריב טוב או חלק שקט של סצנה פעולה), אתה יכול לערוך אותם יחד בערכת מוסיקה מהירה מיד לאחר השם שלך בתחילת סליל שלך. הרכבה מהירה (מקסימום 30 שניות) יכול באמת להגדיר את הטון עבור לחמניות שלך. הגדרת המוזיקה היא קלה הודות לסוג התוכנה iMovie ( מת את ספריית אפקטים קוליים כולל "Jingles", מסלולים אינסטרומנטלי קצר מושלם לעריכה הקדמה).

טיפול בגליל # 6 – השתמש במספרי העריכה

תוף הדגמה עובד טיפוסי הוא 3-5 דקות, אבל לאחר תוף 2 דקות נהדר הוא רעיון הרבה יותר טוב מאשר בעל ממוצע של 5 דקות. אל תחשוב שאתה חייב לכלול את כל הסרטים ששיחקת בפעולה. בחר רק את הרגעים הטובים ביותר של משחק (וודא שאתה כולל תקריב כך הצופה יודע מי הוא מסתכל). תפקיד המשחק שלך חל רק עליך. זה הכי טוב שזה לא מכיל כל קרבה של שחקן אחר במשך יותר מכמה שניות). אם יש לך שני רגעי משחק טובים בסצנה המופרדת על ידי דיאלוגים ארוכים של דמויות אחרות, גזור את הדיאלוג האמצעי ושחרר מהר לדעוך / לדעוך בין רגעים שחקן (אתה יכול לעשות את זה בעוד כמה שניות iMovie באמצעות המעבר "המעבר דרך שחור"). זכור … השחקן או מנהל הליהוק שצופה בגלגל מסתובב שלך לא מעניין את הבנת הסצנה שאתה נמצא בה, רק רוצה לראות איך אתה מתנהג.

טיפול רול # 7 – להפיק את המרב הקלעים שלך

אם אתה מתחיל את הקריירה המשחק שלך, הבעיה לא יכול להיות מנותק מן סליל, אבל הוסיף לזה. אם יש לך כמה סצינות סרט אתה רוצה לשים על גליל, להיות יצירתי! שקול להוסיף חומר מסרט סטודנט או מפרסומת. אם היה לך תפקיד קטן מאוד בסרט עם שחקן או במאי שניתן לזהות, אתה יכול להשתמש בכותרת "תחתון השלישי" תחת הסרט כדי שם השחקן או הבמאי. אם אין לך הקלטות ואתה באמת מרגיש שאתה צריך סרט סלילים, אתה יכול לשכור במאי צעיר אשר יורה כמה סצינות עם ההשתתפות שלך. סטודנטים לסרט יהיה כנראה מוכן לעשות את זה בחינם אם אתה משלם עבור המצלמה ואת חבילת קול.

אני מקווה שכל הטיפים יעזרו לכם ליצור תפקיד ראשון גדול!

Leave a Reply