למעלה 5 יוצרי וידאו באינטרנט

admin

התקשורת האמיתית

One True Media הוא יישום מקוון פופולרי ליצירת מצגות, סרטים ומונטאז '. מספק הדגשים מקצועיים, כולל מראש להגדיר אפקטים מיוחדים, מעברים פונקציות עריכה, כך שתוכל בקלות להשלים משימות הקשורות ביצירת ועריכה של וידאו. לאחר יצירת העבודה שלך, אתה יכול מיד לשתף אותו ב- YouTube, Facebook, MySpace ושאר אתרי שיתוף וידאו – אתה יכול אפילו להעלות את הווידאו שלך ערוץ TiVo שלך. תכונה מגניב נוסף הוא שהוא מאפשר לך לבחור כיסוי ה- DVD שלך עבור הסרט שלך.

Animoto

Animoto הוא עוד אתר נהדר להכנת סרטים. זה מאפשר לך לקחת את כל התמונות ולהעביר אותם יצור חדש שמסביר את כל הרגשות והמחשבות שלך. זה קל מאוד לשימוש – פשוט להעלות תמונות או קטעי וידאו, ולאחר מכן "בינה מלאכותית קולנועית" תנתח את הניואנסים של השיר כדי לקבל את האפקט הנכון המעבר לתמונות. ניתן גם לבחור מתוך סגנונות וידאו שונים שנעשו מראש ולהוסיף מילים ומוסיקה כדי להתאים אישית את הסרטונים שלך.

WeVideo

WeVideo הוא כלי רב עוצמה המבוסס על שיתוף פעולה מבוסס אינטרנט ליצירת וידאו. אתה יכול להעלות קטעי מדיה משלך או להשתמש קליפים מדיה מן ההצעה WeVideo ליצור וידאו. הוא מכיל גם "נושאים" שונים המכילים מעברים, כמו גם מוסיקה, צבעים ותרגום, כך קטעי הווידאו שלך נראה מקצועי בלחיצה אחת. בנוסף, האפליקציה Google Drive WeVideo מאפשרת לך לשמור את כל הפרויקטים של הסרטון בחשבון Google Drive שלך. הוא גם מספק אפליקציית Android ו- iOS המסייעים לך להקליט את הזיכרונות שלך בכל מקום שבו הם מופיעים ולהפוך אותם לסרטונים מדהימים שתוכל לשתף עם בני משפחה וחברים.

Magisto

Magisto הוא כלי נהדר ליצירה ועריכה של סרטים להפקת סרטונים מהנים שתוכל לשתף עם בני משפחה וחברים. זה זמין כעת כמו יישום אינטרנט, כמו גם יישום חינם עבור iPhone & # 39; ו- Android. הוא פועל גם עם Google Drive, כך שתוכל להשתמש בכל אחד מהסרטונים המאוחסנים ב- Drive כדי ליצור את הסרט Magisto. אחת התכונות של Magisto היא כי האלגוריתם יכול לנתח את החומר המועבר ולקבוע את החלקים הטובים ביותר, ולאחר מכן לערוך את החלקים האלה יחד עם ההשפעות ומעברים. משתמשים יכולים גם לבחור סגנון, ולהוסיף כותרת ופסקול להעשרת מצב הסרטונים שלהם.

ענן Muvee

Muvee Cloud הוא שירות מקוון לשיתוף אלבומים עם תמונות וסרטונים. שלא כמו שירותים דומים אחרים המאפשרים לך להעלות תמונות וסרטונים בנפרד או אצווה, היישום Muvee ענן מאפשר לך לייבא תמונות מכל אתר אינטרנט. כלומר, ניתן ליצור אלבום תמונות חדש עם תוכן מהאלבום על חשבון Flickr, Picasa, iPhoto או Facebook. מה עוד, אתה יכול לבחור תוכן, לבחור סגנון ולהוסיף מוסיקה לסרטים שלך. בסיום, אתה יכול בקלות לשתף אותו ברשתות חברתיות או בבלוג שלך.

Leave a Reply