כיצד מסעדות יכולות ליצור מודעות וידאו

admin

דרושה פרסום למסעדה מוצלחת. הבעלים תמיד מחפשים אסטרטגיות חדשות הקרובה כי יהיה יעיל לפרסם את המסעדה שלהם. דפוס ופרסום פנימי הם גדולים ויעילים. עם זאת, ככל שהשימוש באינטרנט גדל, על המסעדות לפרסם באינטרנט כדי להגיע ללקוחות רבים יותר. יחד עם פרסום טקסט ותמונה, סרטים הופכים את הטירוף האחרון של שיווק באינטרנט.

על פי comScore, המשתמש הממוצע באינטרנט צופה על 186 סרטים באינטרנט, החל קטעי חדשות בידור. סרטים לשלב הן וידאו ושמע עניין לצרכנים בדרכים שיטות אחרות לא יכול. למודעת וידאו יש את היכולת לשים פנים, קול, שם ואישיות במסעדה, אשר בתורו עושה את זה יותר אטרקטיבי ללקוחות.

יצירת מודעות וידאו עבור המסעדה שלך לא מפחידה כמו שזה נראה. מצלמה במחיר נוח וקל לשימוש תוכנת עריכת וידאו מאפשרים לך ליהנות סרטים במסעדות בכל הגדלים.

יש מספר רעיונות או היבטים של המסעדה שלך שתוכל לכלול בסרטונים שלך:

1. Showoff העובדים שלך: קבלת עובדים הוא רעיון נהדר עבור עסקים קטנים. העובדים יכולים לדעת מי הם, מה הם עושים במסעדה ומה הם אוהבים בעבודה. זה יוצר קשר בין המסעדה לבין האורחים ומראה להם מי הם העובדים שלך באמת.

2. משוב על לקוחות: בקש מהלקוחות הנאמנים שלך להיכלל בסרטונים עם הפניות של לקוחות. ביקורות אלה ליצור אווירה ביתית עבור הצופים, באמצעות אנשים אמיתיים ואת החוויות שלהם.

3. הפוך הדגמה: קטעי וידאו הם גדולים כי הם מאפשרים לך להראות ללקוחות שלך דברים שונים. לדוגמה, אם יש לך פיצריה, אתה יכול לעשות וידאו מראה איך הפיצה שלך הוא עשה – משהו שאתה לא יכול לעשות עם טקסט רגיל.

4. תן טיול: צפה בווידאו של המסעדה שלך. שתף תמונות מהחזית ומאחור, שבהן האורחים בדרך כלל לא רואים. כתוצאה מכך, הלקוחות שלך יהיה יותר נוח כי הם יודעים מאיפה האוכל שלהם מגיע.

ודא הכל פשוט. פשוט לדבוק בנושא אחד או רעיון על הווידאו. ודא כי האדם מול המצלמה בסרט שלך הוא רגוע ונוח מאחורי המצלמה. הסרטון שלך צריך להיות פורמלי ובלתי פורמלי. נסה לא לקרוא הערות למשך הסרטון. קח זמן ולתרגל את מה שנאמר, אז זה נשמע טבעי. משהו ארוך יותר מארבע או חמש דקות יפסיד ככל הנראה את תשומת הלב של הקהל, לכן השאר את הסרטון קצר ועשה את הדבר.

אפשר לאנשים להגיב על הסרטון שלך כדי לקבל משוב מלקוחות. אל תשכח להוסיף קריאה לפעולה בסוף. לדוגמה: "לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת [insert your website]"זכרו תמיד לשחרר סרטים חדשים באופן קבוע – כל 3-6 חודשים – עם מידע חדש.

Leave a Reply