כיצד לערוך מחדש ליצור תקליטורי DVD באמצעות כונן MPEG וידאו אשף DVD

admin

במדריך זה אני אראה לך כיצד להשתמש MPEG וידאו אשף DVD כדי לערוך מחדש את הסרט DVD ולאחר מכן לצרוב אותו בחזרה מבלי לאבד את איכות הווידאו.

MPEG וידאו אשף DVD הוא עורך MPEG מדויק עם מסגרת, מאובזר עם פונקציית ה- DVD authoring ותמיכה מלאה AC3 אודיו. זה יכול לייבא את התוכן של ה- DVD הקיים כמו קליפ חדש על ציר הזמן, ולערוך את הקליפ, ואז להקליט מחדש את זה ולשרוף אותו ל- DVD חדש.

ראשית, להעביר את ה- DVD לדיסק הקשיח ולהכניס DVD ריק לתוך מקליט ה- DVD. אם ה- DVD שלך מוצפן, יהיה עליך להעתיק סרט DVD מהדיסק אל הדיסק הקשיח של המחשב באמצעות DVD Ripper, מכיוון ש- DVD MPEG Video Wizard של Womble מיועד רק עבור תקליטורי DVD לא מקודדים ודיסקי DVD ביתיים.

שלב 1. הוסף סרט DVD

הפעל את קובץ ה- DVD MPEG וידאו אשף, לחץ על "כלי" סרגל הכלים ובחר "כלי עבור DVD הקוראבתפריט הנפתח DVD Reader, לחץ על "תרומה"כדי לטעון את סרט ה- DVD שלך לתוך הקורא DVD, תראה את כל הכותרות ופרקים בחלון ה- DVD Reader. שים לב כי הכותרת הראשונה יש את משך הזמן הארוך ביותר וזה הסרט הראשי אנו לערוך כאן את הסרט הראשי ולחץ על"הוסף את ציר הזמן"כדי להוסיף אותו על ציר הזמן.

לאחר מכן, כותרת 1 תתווסף לרצועת ציר הזמן של הווידאו כקליפ חדש, תוך שמירה על מבנה הפרק המקורי. אתה יכול לראות סמנים עם 3 פרקים המוצגים סמנים אדומים לאורך החלק העליון של ציר הזמן.

שלב 2. ערוך את סרט ה- DVD

עכשיו אתה יכול לערוך את הסרט DVD כמו שאתה אוהב. אתה יכול:

מדי. הוסף סרטונים או תמונות אחרות על ציר הזמן כדי להתחבר לסרטון קיים וליצור DVD חדש.

כדי לעשות זאת, לחץ לחיצה ימנית על מסלול הווידאו ובחר "קלט" מתפריט ההקשר כדי להוסיף סרטים חדשים או תמונות.

.B מחיקת סצנות לא רצויות מסרט ה – DVD

גרור את שורת העריכה כדי לנווט את הסרטון בציר הזמן ולהציג אותו בתצוגה מקדימה בחלון הפלט. כאשר אתה מוצא את תחילת הקלעים לא רצויים, לחץ על הלחצן "חלוקה" בתיבת הכלים ציר זמן. ואז לאתר את סוף הקלעים לא רצויות באותו אופן מחדש לשתף (אתה יכול להתקרב ולהשתמש גלגל העכבר / מקשי החצים לעבור את מסגרת הווידאו כדי למצוא את המקום המדויק). לאחר מכן לחץ על הקטע הלא רצוי – כעת קליפ נפרד – ולחץ על Shift + Delete כדי למחוק אותו. חזור על שלבים אלה כדי להסיר את כל הקלעים הלא רצויים האחרים.

א. החל אפקטים מיוחדים על ה- DVD שלך (מסננים ו / או מעברים)

כדי להוסיף מסנן לקטע הווידאו, בחר את הדף "מסנן" בדף "אפקט" במנהל הפרוייקט ובחר את המסנן שבו ברצונך להשתמש, ולאחר מכן גרור את המסנן שנבחר למסלול הווידאו ושחרר אותו על הסרטון. לאחר הוספת מסנן לקטע הווידאו, תווית סינון נוספת תופיע בפינה השמאלית התחתונה של הקליפ. כדי להוסיף מעבר בין שני קליפים, בחר את הדף "2D / 3D" בדף "אפקט" במנהל הפרוייקט ובחר את המעבר שבו ברצונך להשתמש, ולאחר מכן גרור למסלול הווידאו ושחרר אותו בין שני הקליפים.

מחדש. יצירה ועריכה של סמני פרק

פרק הוא סימן בלתי נראה בסרט המסייע לך לנווט בסרט תוך כדי צפייה בו. במקום לגלול במהירות לנקודה מסוימת, אתה יכול לקפוץ במרווחי זמן, מרווחי אלה הם סמנים פרק שאתה יכול לציין כאן.

ניתן לערוך סמני פרק קיימים או להוסיף סימן פרק חדש לסרט DVD. כדי להוסיף סימן פרק חדש לסרט DVD, גררו את קו העריכה כדי לנווט בסרט ולהציגו בתצוגה מקדימה בחלון 'פלט'. לאחר מציאת המסגרת ממנה ברצונך להפעיל את הפרק, לחץ על הלחצן "Set / clear marker" או לחץ על המקש "M" במקלדת כדי להגדיר את סימן הפרק. להסרת סמן פרק, אתר את סמן הפרק שברצונך למחוק באמצעות הלחצנים "סמן הבא" ו – "סמן קודם" ולאחר מכן לחץ על הלחצן "Set / Delete marker" או לחץ על המקש "M" במקלדת כדי להסיר את סימן הפרק.

לי. החלף את השמע; להוסיף קריינות או קול ועוד …

שלב 3. הוסף תפריט DVD

לחץ על כפתור "DVD" על ציר הזמן הנכון ארגז הכלים, הפרויקט כולו יהיה נטען לתוך חלון עורך ה- DVD. בחלון עורך ה- DVD, הוסף תפריט ל- DVD. אם אתה לא צריך את תפריט ה- DVD, אתה יכול ללכת לשלב 5 עכשיו.

כדי ליצור תפריט, באפשרותך להשתמש באחת מתבניות התפריט המובנות, ולאחר מכן להתאים אישית את התפריט, לשנות את תמונת הרקע / מוסיקה / וידאו, עריכת הטקסט וכן הלאה. עכשיו לחץ לחיצה ימנית על "תפריט" סמל ובחר "תבנית …", ולאחר מכן ייפתח חלון עם תבניות תפריט זמין. בחר תבנית אחת מועדפת, ולאחר מכן לחץ על "אישור" כדי להחיל את התבנית.

MPEG וידאו אשף ה- DVD מספק לנו גמישות מרבית בתפריט ההתאמה האישית, אתה יכול לערוך את כל האלמנטים בדף התפריט, שבו אתה יכול לשנות את הרקע לתמונה אישית, להוסיף וידאו לפני הצגת התפריט, לאפס את התפריט כפתור התפריט וכן הלאה. אני לא אכנס לפרטים כאן, אבל אתה יכול לרמות את עצמך עם הגדרות מתקדמות. רק זכור כי רוב ההגדרות ניתן לקבל רק על ידי לחיצה ימנית על אלמנט זה.

שלב 4. תצוגה מקדימה

כשתסיים עם התפריט, לחץ על "תצוגה מקדימה" בחלק העליון של הלחצנים. חלון התצוגה המקדימה מאפשר לך לבצע בדיקה סופית של עיצוב התפריט לפני תחילת המשימה לייצא. אם אתה לא אוהב את מה שאתה רואה, אתה יכול לחזור אל "DVD" חלון לבצע שינויים ולאחר מכן לחזור לבדוק את זה שוב.

שלב 5. צא מהתיקייה DVD

עכשיו חזרנו לחלון "DVD" ובחר את גודל הפלט. גודל הפלט הוא שכבה יחידה או שכבה כפולה דיסק – אפשרות זו שימושית כאשר אתה רוצה להקטין את הגודל של סרט DVD כדי להתאים ב- DVD. זכור כי DVD MPEG וידאו אשף יהיה גם לקודד מחדש את הווידאו / אודיו כדי להקטין את גודל הקובץ, או לעשות "הזרמת להעתיק", כלומר, האיכות נשארת זהה. אתה לא יכול "להגדיל" את האיכות על ידי בחירה באפשרות 7.92 GB עבור פרויקט שכבה אחת.

עכשיו לחץ על "יצא". בחלון ייצוא, בחר את תיקיית הפלט שבה ברצונך למקם את תיקיית ה- DVD של הפלט – התיקיה "Video_TS" תיווצר מתחת לנתיב שצוין כאן. אם תסמן את התיבה "התחל צריבת DVD לאחר הייצוא הושלם", תהליך ההקלטה יתחיל באופן אוטומטי לאחר תהליך הייצוא.

שלב 6. צריבת את התיקייה DVD ל- DVD

אם אתה לא לבדוק את התיבה ליד "הפעלה DVD בוער לאחר לייצא מסיים" בשלב האחרון, אתה יכול להשתמש ב- DVD צריבת כלי כלול ב- DVD של אשף MPEG וידאו כדי לחלץ את התיקייה המיוצאת "Video_TS" ל- DVD.

כדי לפתוח את הכלי צריבת DVD, לחץ על כפתור "כלים" בסרגל הכלים ובחר "DVD Burning Tool" מהתפריט.

בחלון Burn, שנה את נתיב התיקיה למקום שבו כתבת את קבצי ה- DVD (זה אמור להיות נבחר באופן אוטומטי עבורך), ולאחר מכן בחר את מקליט ה- DVD (אתה יכול גם לבחור פלט לקובץ ISO להקלטות מאוחר יותר) ולאחר מכן לחץ על "צריבה" כדי להתחיל לצרוב סרט DVD ל- DVD.

Done.

Leave a Reply