כיצד ליצור וידאו מקצועי עבור אתר האינטרנט שלך

admin

הדבר המדהים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לקדם את החברה, המוצר או השירות שלך היא להתחיל לייצר וידאו. וידאו הוא דרך מצוינת להעביר הודעה באתר שלך, כמו גם להציג מוצר או לקבל הפניות על השירות. ניתן להשתמש בסרטון גם בעת הפעלת המוצר או פתיחת חנות חדשה.

הבעיה הגדולה ביותר שאנו נתקלים כאשר אנשים מחליטים לייצר וידאו עבור החברה שלהם היא הבריאה בפועל מנקודת מבט טכנית ופסיכולוגית. השורה התחתונה היא שאתה צריך להיות דרך עקבית של יצירת והפצה של וידאו.

בואו נסתכל על הסרטון. ישנן 3 דרכים לייצר וידאו.

1 – מדבר ישירות אל המצלמה (מדבר ראש)

הפקת סרט ישירות על המצלמה היא כנראה הדרך הקלה והמהירה ביותר למקם תוכן וידאו באתר שלך. המפתח הוא לקבל את הזכות מצלמה, תאורה ומיקרופון. היום, YouTube אוהב מסך High Definition ו רחב, אז אני מציע להשתמש משהו כמו קודאק Zi8 שיוצר תמונה ברורה מסך רחב ב 720p High Definition. זה יכול בקלות להוריד למחשב באמצעות יציאת USB מובנית.

זה יכול להישלח ישירות ל- YouTube ונראה פנטסטי. אם אתה רוצה לערוך סרט, להוסיף כותרות ומעברים, אתה צריך לשים אותם בתוכנת עריכת וידאו, יש מוצרים רבים זמינים בשוק, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לוודא כי כל מה שתבחר, לוודא שהוא פועל ברזולוציה 720p.

2 – לכידת מסך מצגת במהלך הנרטיב הולך למעלה

כדי ללכוד מצגות במחשב, אתה יכול להשתמש Camtasia ו Powerpoint במחשב כמו גם Screenflow ו Keynote ב- Mac. שני הפתרונות הללו מספקים תוצאות קצה מקצועיות להפליא, ובמוצרים אלה ניתן לערוך ולהחליף מוסיקה, ולאחר מכן להדפיס עד 720p לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3 – צילום מסך של הפגנה אמיתית של התוכנה או האתר על המסך.

הדגמת מוצרים ישירות על המסך היא דרך מצוינת להראות כמה פשוט המוצר או להשתמש בשיטה זו כדי לאמן לקוחות, כיצד לקבל את המוצר הטוב ביותר.

השתמשתי בשיטה האחרונה כדי לתת ללקוחות פוטנציאליים סיור באתר כדי להראות להם איך להשתמש הכי טוב באתר. זה שימושי במיוחד עבור אתרים חבר או המשכיות.

אם לא אכפת לך לצפות בסרטונים שלך על ידי הקהל, עליך להעלות אותו ל- YouTube ולאתרי שיתוף וידאו אחרים. אתה יכול לעשות את זה בנפרד כדי לקבל את המינוף המרבי של SEO או אם אתה מפיק הרבה וידאו, אתה יכול להשתמש במשהו כמו TubeMogal. הסרט הוא אידיאלי ליצירת תנועה יכול להיות משולב לתוך פלטפורמות מדיה חברתית רבים

הסוד האמיתי של וידאו גדול הוא לא טכנולוגיה בכלל, וזה הכל תלוי את התסריט. אם יש לך תרחיש טוב, 90% מהעבודה נעשית. זה לא אומר שאתה לא יכול פשוט לדבר עם המצלמה ובמובנים רבים אנשים אוהבים את זה. מה זה אומר שאתה צריך תמיד יש הודעה אחת חזקה. אל תספר לאנשים 5 דברים שונים בסרט אחד. התמקד במתן מסר יחיד וחזק.

הנה ההצלחה שלך

אנדי פיליפס

שיווק באינטרנט

Leave a Reply