כיצד להרוויח כסף עם

admin

אנשים רבים אינם יודעים שהם יכולים להרוויח כסף ב- YouTube. האתר חולק פרסום רווחי בווידאו. משמעות הדבר היא שאם אתה יכול לקבל קהל הגון, אתה יכול להרוויח יותר כסף. עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לזכור.

הגדרת החשבון

ניתן לעשות זאת בקלות אם יש לך חשבון Gmail, אם כי הרבה יותר בקלות להשתמש בחשבון אחר שתוכנן במיוחד לערוץ YouTube שלהם. לשם כך, עליך גם לחשוב על השם שבו תשתמש בערוץ שלך.

יצירת סרטון

מגיע עם סרטים אולי נראה כמו החלק הכי קל של העבודה. זה נכון שיש היבטים רבים לשקול. זה יעזור לך לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

תוכן

אתה רוצה להיות מקורי במה שאתה עושה כדי להרוויח כסף ב- YouTube. אם יש לך אותו סרטון של אנשים רבים, הסרטון גלוי פחות. לדוגמה, יש הרבה הדרכות על צמות צרפתית. אם אתה רוצה לקבל צפיות שיביא לך כסף ב- YouTube, אתה רוצה לבוא עם ביטוי מעניין על הצמה הצרפתית.

איכות

אתה גם רוצה לחשוב על איכות הסרט, כי זה יכול להיות מכשול גדול בשבילך. סרטים באיכות נמוכה הם לעתים קרובות לא צפו. אתה רוצה להשתמש במצלמה בעלת איכות הגון. אם אתה משתמש במצלמת אינטרנט, אתה צריך להיות מודע לסביבה שלך, כמו גם את הזווית. זה גם מועיל להשקיע בתוכנת עריכת וידאו. זה יעזור לך להוסיף אפקטים מעניינים באמת להפוך את הווידאו להתבלט.

רעש

אחד הדברים ששונאים בסרט הוא רעש רקע. אם יש לך ילדים קטנים, לעשות את הסרטים שלך כאשר הילדים ישנים. גם אם מישהו צופה בכל הסרט עם רעש, הם כנראה לא יספר לאחרים על זה או לצפות בסרטים אחרים.

סקריפטים

גם אם אתה רוצה את קטעי הווידאו להיות אורגני, סקריפטים עדיין נחוצים. זה יעזור למנוע עמדות מביכות. אתה צריך להתאמן וידאו מראש, ולערוך כל הגמגום או שגיאות אחרות בסרטון. זכור שאתה רוצה שהסרטונים יהיו מקצועיים ככל האפשר.

עקבי

היבט נוסף שאתה צריך לזכור כאשר אתה רוצה להרוויח כסף ב- YouTube הוא האמינות של התוכן, כי זה יכול לשפר את הערוץ שלך. הצופים תמיד מחכים לתוכן חדש, ואלה שמשחררים סרטים יש מספרים טובים יותר. לדוגמה, BoredShortsTV מפרסם אחד מסדרת הסרטים המקסימים שלה ביום שני.

פרסם את הערוץ שלך

לעולם אל תשכח לפרסם את הסרטים והערוץ שלך. אמנם הסרטון עשוי להופיע בתוצאות החיפוש ב- YouTube, אך לא מספיק אם תרצה להרוויח כסף ב- YouTube. במקום זאת, אתה רוצה לפרסם אותו בדפים רלוונטיים באתרי הרשתות החברתיות, Pinterest ואחרים. מצא דרכים להגדיל את המספרים שלך. ישנן דרכים ייחודיות רבות לעשות זאת.

Leave a Reply