כיצד להקליט, לערוך ולהעלות סרטוני YouTube

admin

הגיע הזמן לעשות את הסרט הראשון ואין לך מושג איפה להתחיל. זיכרון הווידאו האחרון שלך הוא מקליט וידאו ענק VHS כי המשפחה שלך היה כשהיית ילד, או אולי 8 מ"מ. המחשבה על יצירה, עריכה והעלאת וידאו משלך נראה קצת מרתיע.

למרבה המזל בשבילך, הטכנולוגיה כרגע מנחש את רוב המשימות הקשורות ביצירת וידאו. סרטוני YouTube אינם חייבים להיות מסובכים, ובזכות התוכנות והציוד הזמינים יותר שנועדו ליצור סרטים, זה צריך להיות פשוט מאוד.

הקלטת וידאו

תוכל להשתמש בכל מספר של כלי להקלטת וידאו ב- YouTube. ראשית יש מצלמת אינטרנט – רגיל עבור כמעט כל המחשבים הניידים ורק כמה דולרים עבור מחשב שולחני. הם שונים באיכות, אז לנסות למצוא הקלטה במהירות של לפחות 30 FPS – זה יוביל וידאו באיכות טלוויזיה.

אם אין לך מצלמת אינטרנט, תוכל גם להשתמש במצלמת וידאו מסורתית עם תכונות דיגיטליות. MiniDV ואת הכונן הקשיח מבוסס מצלמות עבודה טובה גם בתחום זה. גם המצלמה הדיגיטלית שלך כנראה יש את היכולת להקליט וידאו אם אתה עובר את המתג ממצב סטילס לסרטון.

הימנע מקלטת סרטונים מהטלפון הנייד שלך, אלא אם יש לך מצלמה ברזולוציה של 3 מגה-פיקסל לפחות. אחרת, האיכות תהיה נמוכה מדי.

סוגי סרטי וידאו

סוג הסרטון שברצונך ליצור קובע מה תעשה הלאה. אם אתה רוצה להקליט את עצמך דיון נושא נישה חשוב, מצלמת אינטרנט יכול להיות טוב מאוד. עם זאת, הסרטונים לנייד שאתה מעביר בד"כ דורשים העברה ידנית.

עכשיו את המצלמה האהובה עלי הוא תהפכו מיני HD מצלמת וידאו. הם עולים פחות מ 200 דולר, הם שיא ב HD 720p איכות והוא יכול להישלח ישירות ל- YouTube באמצעות כבל USB. זה בכלל לא פשוט יותר.

יש כמובן גם PowerPoint – כלי מאוד שימושי ליצירת וידאו שיאפשר לך להקליט אודיו על גבי השקופיות במצגת. ל- Microsoft Office יש כלי להקלטת מסך, אך אני ממליץ על Camtasia למטרה זו. זה גם יאפשר לך להקליט את הדפדפן שלך.

עריכה והרכבה של וידאו

כאשר הגיע הזמן לערוך את הווידאו, מפגש פשוט דיון של webinars ניתן לערוך עם תוכנת עריכת וידאו חינם כלולה במערכת ההפעלה. Windows יש עורך סרטים בחינם, בדיוק כמו Mac OSX. אם אתה יוצר משהו מתקדם יותר, Camtasia הוא כלי נהדר שוב.

מאפשר מעברים פשוטים, סימני מים ושכבות טקסט שיאפשרו לך לפרסם את האתר שלך בכל הסרטון. אם אתה רוצה לקבל יותר שליטה, Adobe Premier היא תוכנה להכנת סרטים ברמה הגבוהה ביותר, למרות שזה די יקר עבור רוב משווקים חדשים.

ראשון ב- YouTube

בסיום, להמיר את הווידאו בפורמט MPEG4 ברזולוציה של 640 x 480 עם אודיו MP3. YouTube יכול להמיר פורמטים רבים, אך כדי לא לאבד איכות במהלך המעבר, זה יעבוד הכי טוב.

תוכל גם להעלות סרטוני HD ב- YouTube, אך ודא שיש לך רוחב פס וניהול. לאחר שצפית בסרטונים שלך ב- YouTube, הוסף את התגים והתאורים הדרושים לסרטון שלך כדי לוודא שהוא מקבל את התנועה הנכונה.

YouTube הוא כלי שימושי מאוד המאפשר למשתמשים להגיע למיליוני צופים כמעט מיד. הטכנולוגיה קל ללמוד, הקלטת וידאו זול יותר מאשר אי פעם. אם אתה משווק שרוצה לעשות את הצעד הבא, ודא שהסרטונים של YouTube הם חלק מהתכנית שלך.

Leave a Reply