כיצד להוסיף וידאו לאתר האינטרנט שלך

admin

התרגלנו לצפות בסרטים באתרי אינטרנט. האם אתר האינטרנט שלך יש וידאו?

עד לאחרונה, תשתית האינטרנט שלנו לא יכול להתמודד עם וידאו. לפני שנים רבות היו לכולנו חיבורי חיוג שלא יכלו להתמודד עם הסרטון. ופשוט לא היו דרכים טובות לשים קטעי וידאו באתרי אינטרנט. אבל כיום, מחשבים ממוחשבים וחיבורי אינטרנט מותאמים לסרטונים. שמת לב שהסרטון הפך פופולארי מאוד, נכון?

הודעות האימייל שאתה מקבל כוללות קישורים לסרטונים. האתרים שבהם אתה מבקר כוללים סרטונים לצפייה. הדרכה באינטרנט, ללא קשר לנושא, נעשה כעת באמצעות סרטים. קיימים מקורות זרימת וידאו המספקים תוכן חי. ועידה בווידיאו, שבו אתה צופה בווידאו באותו זמן להקשיב המאמן להיות מאוד פופולרי.

איך זה משפיע על הבעלים / משווק של האתר?

זה אומר שאתה לא יכול לחכות יותר. היום אנשים מחוברים לווידאו. הווידאו מנצח על המילה הכתובה. אם אתה הולך להיות מוצלח שיווק באתר, יהיה עליך להוסיף וידאו לאתר שלך. לבעלי אתרים, זה אומר המרות טוב יותר רווחים פשוטים … יותר מכירות מוצרים, יותר לרשימת התפוצה נרשמים ועוד אנשים נשארים באתר שלך! הסרטון מעורר עניין של משתמשים וגורם להם להקדיש יותר תשומת לב אליך.

כל שעליך לעשות הוא להתחיל להשתמש וידאו מקוון באתר האינטרנט שלך!

"אבל הקלטת וידאו באתר שלי היא קשה מדי, יקרה זמן רב", אתה אומר. זה חייב להיות קל יותר. . . זה לא.

טוב, דרגש, זה כבר לא נכון.

כיום אתה יכול לקבל מצלמה דיגיטלית הגון עבור פחות מ 199 דולר. ואם יש לך Microsoft Windows XP או חדש יותר, המחשב שלך מוכן לעבוד עם תוכנת עריכת וידאו בחינם בשם "Windows Movie Maker".

"ובכן," זה קשה מדי טכני מדי לשים וידאו באתר שלי. "אני מצטערת, אבל זה כבר לא נכון.

אתה רק צריך אימון כדי להקל עליך. למד על ידי צפייה בסרטונים המסבירים כיצד לעשות זאת בעצמך. קנה תוכנה כדי להקל. כך או כך, עליך להגיע לגיל הסרטון.

עכשיו אתה יודע … זה לא יקר מדי או זמן רב וזה לא קשה מדי או טכני מדי כדי להוסיף וידאו לאתר האינטרנט שלך. הצטרף לרשימת התפוצה שלי היום. תתחיל ללמוד איך לעשות את זה בעצמך.

Leave a Reply