הדרכים הטובות ביותר כדי מוצלח עצמאי Videographer – עורך

admin

להיות סרטים עצמאיים ועורך הרשו לי להרחיב את האופקים שלי ולגלות דברים שרק חלמתי עליהם בעבר. הסוד להצלחה בסרטון או בכל תחום הוא לא סוד, למעשה הגיבן הגדול ביותר לוקח את הצעד הראשון. לכן, החלטתי להזכיר את הצעדים החשובים ביותר שיש לנקוט, כמו גם כמה עצות מועילות שיסייעו לך להשיג הצלחה ביצירת וידאו ושיווק לך את העבודה שלך.

ראשית אתה צריך קצת חומר "משומר". אתה חייב, כמובן, לוודא כי ההקלטה היא חלק העבודה הטובה ביותר שלך. אתה לא רוצה מישהו לשפוט את הכישורים שלך על בסיס מדה זה לא מציין מה אתה באמת יכול לעשות. עריכת חומר והקלטה על קלטת קל יותר ממה שאתה חושב. מחשבים רבים, במיוחד מחשבי מקינטוש, יש מובנה בתוכנה המאפשרת לך לערוך את החומר כי הוא איכות הארגונית של DV. עריכה לא חייב להיות מבריק, למעשה באמצעות יותר מדי מעברים מטופשים המסיח את הדעת מן יריות נרשם ושימוש כנה של מטפחות מוגזמות ו "דף פונה" וכו 'זה בדרך כלל אינדיקטורים מהירה עבור ותיק מנוסה כי אתה פשוט לא מקצועי כמו שציפית . שמור את זה פשוט להישאר מקצועי, אם אתה רוצה את זה כדי להיות יעיל, להשתמש כמה חתכים לחתוך היטב ו disolutions לאורך זמן, לקבל נקודות עריכה מן ההקלטה, בדרך כלל זה נותן נקודות טובות לעריכה.

אתה לא יכול לפחד להתמודד עם אנשים. יש כרטיסי ביקור, Vistaprint מציעה שירות שאתה משלם עבור המשלוח בלבד. חבר, אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילך. רישות הוא עצום! ככל שיותר אנשים יופיעו לפני מה שטוב יותר. זה יכול למצוץ, אבל אתה יכול להתחבא בצל של האינטרנט כל כך הרבה זמן. עבודה טובה, מיושנת הרגל היא הדרך הטובה ביותר להשיג עבודה או לפחות לקבל אנשי קשר חדשים. פעמים רבות אנשים חושבים כי שליחת דוא"ל והצבעה על מישהו באתר יעשה את העבודה, אבל אם המעסיק או המפיק פוגש אותך, הם יחשבו פעמיים על לשים אותך מול אחד הלקוחות שלהם. החברים הכי טובים שלי יבטחו בי עם כל אחד מהלקוחות שלהם. זוהי המטרה להגיע לנקודה שבה אתה סומך על הלקוחות שלך, לגרום להם להיראות טוב ולקרוא לך בחזרה לעבודה יותר. הלקוחות אפילו יתחילו לבקש עבודה נוספת.

כלל אחד לזכור כאשר אתה בהפקה עבור חברה אחרת … לא לחשוף את כרטיסי הביקור האישיים שלך! זוהי עסקה גרועה, אתה יכול בקלות להיות מסומן כאדם שמנסה לגנוב לקוחות. קודם כל, אתה גורם לך להיראות רע, אתה לא תקבל עבודה יותר מהחברה שכרה אותך, ואתה מסתכן מקבל שם רע ואת המוניטין של החברה היא הכל. לשרוף את הגשר ואתה לא יודע מתי זה יפגע בך בעתיד.

השלם את רשימת האנשים שאליהם אתה יוצר קשר. פעמים רבות את אנשי הקשר שאתה יוצר בתחילה תשכח כי אתה המקור עבורם. נסה ליצור עלונים ולשלוח אותם מעת לעת. אני מקווה שהם יהיו מעוניינים במה שאתה עושה, ויהיה מעודכן עם האירועים האחרונים בחיים שלך. אל תפחד לשים כמה דברים אישיים בעלון, כגון "אני פשוט ביליתי חג נפלא בחלק היפה ביותר של הקאריביים" ולאחר מכן לכתוב סיפור קצר על זה. אין שום דבר רע לשתף משהו קצת אישי עם האנשים שאתה עובד, זה עוזר לך להיות יותר "אדם" ולא סתם עוד היורה או עורך. בין אם אתה בוחר לקבל עלון או דואר אלקטרוני תקופתי, המטרה העיקרית היא לשמור על קשר, אנשים לפעמים להיכנס דפוסים של שימוש באנשים לעתים קרובות כי הם קובעים את רמת הנוחות עם אותו אדם. אתה יכול גם להרגיש בנוח איתך.

הדבר האחרון שאזכיר צריך להיות הדבר הברור לעשות. כאשר אתה למעשה במקום, את ההמולה ואת ההמולה. אל תתנו לעצמכם לקבל נוח מדי עם המעסיק שלך. כמובן, בדיחות והנאה בעבודה הם חיוניים, אנשים כמו יש מישהו שעושה את היום ללכת מהר יותר. הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לזכור הוא שאתה בעבודה. אז כאשר אתה צוחק טוב, להביא את זה, אבל כאשר הגיע הזמן לעבוד, הגיע הזמן להיות מקצועי. אל תיתן נוחות לתרגם להיות עצלן. להיות מוכן לעזור בכל דרך שהיא. לעתים קרובות DP או מנהל צילום מבצעת מספר חובות, תאורה, קול, טריקים, מבחר של יריות, קומפוזיציות ואפילו אימון כישרון. אל תפחד לקפוץ ולקחת חלק. היזהר לא לדרוך על האצבעות שלך ולספר למישהו אחר לעשות את העבודה שלך, אבל לתת את דעתך, זה יכול לעזור בהפקה הסופי. זה יעזור לך לפחות להיראות יקר יותר בתהליך.

העברת הערך היא החלק החשוב ביותר של תהליך זה, אז ללכת לשם ולהראות את עצמך ולהציג את הכישרון שלך. ככל שאתה מראה ערכים יותר, אתה תהיה יקר יותר.

Leave a Reply