גילוי עובדות על טכניקת Chroma Key

admin

רקע מפתח Chroma הוא טכניקה מתקדמת ומשונה להחלפת הרקע של אובייקט עם תמונה אחרת. זוהי טכניקה ייחודית בשימוש בצילום. זה דורש מיומנויות יצירתיות וחדשניות של הצלם. צלם חובב משתמש בטכנולוגיה זו כדי ליצור תמונות המושכות את העין. צלמים אלה יכולים באמת ללמוד הרבה מסוג זה של ירי. גם צלמים מקצועיים דורשים טכניקה זו כדי ליצור מהפנט ושבבי תמונות או קטעי וידאו.

המפתח Chroma, אשר נקרא גם את הרקע הירוק של המסך, הוא קל ופשוט פעם שולט על ידי הצלם. רק למקם את האובייקט מול רקע כחול או ירוק. אם אתה עושה סרט ועושה סרט, להפוך את השחקן לשחק את הסצנה על הרקע. לאחר השלמת הפעולה ולעשות את הסצינה, האדם יכול להתחיל עם עריכת וידאו דיגיטלי. הדבר נכון גם עבור תמונות סטילס, כלומר הירי הנושא עם מצלמה באיכות גבוהה.

לאחר שתסיים, תוכל לטעון תמונות דיגיטליות בתוכנת מפתח chroma. האדם יכול להתחיל לערוך את הסרטון או את התמונה. בעת עריכת תמונה או סרט, אתה יכול להפוך את האובייקט מן האולפן לכל אחד אחר. לדוגמה, אתה יכול להפוך את האובייקט נראה כמו ענק להקיף אותו עם בניינים מיניאטורי. בדוגמה אחרת, אתה יכול להפוך את האובייקט להופיע כמו גמד ולהקיף אותו סביב מבנים גבוהים. אלו סוגים של טריקים משמשים לעתים קרובות מניפולציה בסרטים.

אתה יכול גם לקחת תמונות משפחתיות ולשים את המשפחה מאחורי אזור קר או אזור קר. הצג אובייקט מעופף באוויר, כפי שקורה בסרטים או סרטים מונפשים רבים. היתרון של שימוש בתוכנית מחשב זה הוא מציע פונקציות רבות. באפשרותך להחיל אפקטים חזותיים, כגון הנפשה או מולטימדיה. אתה יכול גם להגדיר צלילי מוסיקה ולהקיף את האובייקט עם גרפיקה מעולה. כל אלה הם היתרונות ואת העובדות ברורות של שימוש במסך ירוק לצלם.

Leave a Reply