איך לעשות תגובה DotA

admin

אם אתה חושב שאתה רק צופה יותר מדי הערות של DotA ו משועממים / חולה / עייף המבטא של הפרשן וכל מה, אתה יכול בקלות ליצור תגובה DotA שלך ולהעלות אותו ל- YouTube או לאתרי שיתוף וידאו אחרים. זה פשוט מאוד ואתה צריך להאמין לי.

דף זה ילמד אותך איך בקלות לכתוב תגובות קטעי וידאו DotA.

לסיכום הכל בקצור נמרץ. ישנם מספר צעדים לעשות זאת.

1. חפש טוב DOTA חוזר

2. נתח את החוזר

3. הקלטה

4. מהדורה

5. טיוח

6. הילוכים

חפש טוב DOTA חוזר

זה מאוד חשוב לחפש טוב DOTA משחזר. אם את משחק חוזר אין ganków מרגש / צוות להילחם / נקודות מפנה להילחם, לא לדאוג להם יותר. בדרך כלל, מה שאני אעשה הוא לבדוק מה יריבויות כרגע בעיצומו (ADC, WCG, et), בדרך כלל התחרות עם תחרותיות גבוהה יש הרבה חזרות טובות כי הם מופצים בחופשיות.

לנתח את החוזר

לפני ביצוע ההקלטה בפועל, אני חושב שזה חשוב לדעת מתי את הדם הראשון להילחם / צוותים / ganki / הם שיחקו. זה ממש רע לפספס את הדם הראשון שלך. זה לא הכרחי כדי לראות את כל החוזר, אבל חשוב לדעת מתי להחליף את המסך. אם אתה חסר הרבה הרג, הצופים שלך לא יהיה כל כך מאושר על זה. תוכנה טובה לשימוש כאן הוא מנהל DplayA Replay, אשר כמעט חוסך זמן לצפות את כל החוזר. רק גוגל זה, קל למצוא באינטרנט.

הקלטה

ההקלטה היא החלק החשוב ביותר. ישנן מספר תוכניות (למשל ViewletCam

Camtasia Studio, Fraps) באינטרנט המאפשר לך להקליט את המסך. אחד אני משתמש הוא Fraps. זה לא משנה איזו תוכנה אתה משתמש, לכולם יש פלט קובץ AVI טוב. אני ממליץ על הגדרת fps ל 15 או 20 עם חצי גודל. מניסיוני האישי, 15 fps (חצי הגודל) יכתבו קובץ 4GB כל 20 דקות. אני מציע לך לקבל לפחות 20 GB עבור ההקלטה חלק Fraps באמת מייצרת קובץ באיכות טובה כי הוא ענק. 15 fps (בגודל מלא) יזרוק קובץ 4GB כל 10 דקות או פחות. אם אתה משתמש בהגדרה זו, קבל לפחות 50 GB של שטח דיסק פנוי.

להעיר

לפני ההקלטה, יש צורך לבחון את שתי הקבוצות, במיוחד את השחקן בתפקיד נתון. אין תגובה משופרת שיטת במהלך ההערה. יש כאן כמה טיפים. תמיד להגיב על הדברים הבאים, שורה, להרוג זחילה (ללבוש), פריטים הבניין, רצף יציקות מיומנות, הימנעות ערפל, שמירה ועוד הרבה יותר לראות.

עריכה / עיבוד

זה תהליך מכאיב בשבילי, במיוחד את החלק של עיבוד, אשר בדרך כלל נמשך עד חצי שעה. יש גם תוכניות עריכת וידאו רבים, חלקם בחינם וחלקם דורשים לרכוש. אני אזכור רק כמה שאתה רוצה לנסות. מיקרוסופט עורך, Sony Vegas, Adobe Pr, Adobe After Effect. כמה תוכנות דחיסה כדי לבדוק עם ממיר וידאו. אתה יכול למצוא את הזכות Tutorials עבור תוכניות שונות עריכת וידאו והוראות כדי לדחוס את התוכנה באופן מקוון, אז אני לא אדבר על איך להשתמש בהם. אחד הדברים החשובים שיש לי לומר הוא מנסה לאזן את האיכות והגודל של הקובץ.

העלאה

יש טונות של אתרי שיתוף וידאו חינם באינטרנט. YouTube הוא אחד הפופולריים יותר, אבל לא היחיד. אני מציע שתנסה אתר שיתוף אחר לפני שתתקן אותו.

Leave a Reply