איך למכור את הרשת הזדמנויות שיווק באינטרנט

admin

עולם השיווק השתנה בשיווק רשתי. בעוד צורות הספר הישן של השיווק עדיין פופולרי, כמה אנשים יצירתיים עשו מאמצי השיווק באינטרנט הוכיחו כי אתה יכול לבנות ארגון גדול באמצעות חינם או כמעט שום שיטות פרסום כדי ליצור לקוחות פוטנציאליים, לקוחות ולהישאר בחברה. תקשורת עם חברי הצוות.

ישנן מספר גישות פופולריות.

מודעות מסווגות. בדיוק כמו הצבת מודעות בעיתון, תוכל למקם מודעה באינטרנט. יש הרבה מקומות שבהם אתה יכול למקם מודעות, ואחד הפופולרי ביותר הוא קרייגסליסט. זה מאוד קל לפתוח חשבון Craigslist, ליצור פרסומת ולפרסם אותו בסעיף המתאים לעיר שלך. בדרך כלל זה קטע עסקים קטנים. אתה יכול להיות לקוחות פוטנציאליים אשר יענה לך ישירות, או שאתה יכול להגדיר להוביל autoresponder ללכוד דף אם אתה יודע איך לעשות את זה.

Pay-Per-Click. זה עבור מודעות מסווגות כבר פופולרי מאוד במשך שנים. עבור כל שלושה סנטים בכל פעם שמישהו לוחץ על המודעה שלך כדי לעבור לאתר, תוכל למקם את עצמך ואת התוכן שלך בפני מועמד חדש. למרות שלושה סנטים נשמע זול, עלויות יכול להוסיף במהירות כי אלפי אנשים יש את הפוטנציאל ללחוץ על המודעה כל יום. זה משהו שאתה צריך ללמוד לפני העברת כספים.

כתיבת מאמר. אם יש לך כישורי כתיבה, אתה יכול לכתוב מאמרים הקשורים מוצרים ושירותים המוצעים על ידי החברה שלך או את תעשיית השיווק הרשתי עצמה. אלה הם קטלוגים של מאמרים שבהם אתה יכול למקם ולהציג את המאמרים שלך. בנוסף, המאמרים שלך יכול להיות רשום במנועי החיפוש בחינם.

סרטונים. זהו הגבול האחרון בזירת השיווק. אתה יכול להשתמש במצלמת וידאו דיגיטלית וליצור קטעי וידאו כדי ליצור עניין בעסק שלך. בדיוק כמו לכתוב מאמר, רק אתה אומר את זה. למעשה, עם תוכנת עריכת וידאו, כי אתה כנראה יש על המחשב שלך, אתה אפילו לא צריך להיות מצלמת וידאו כדי ליצור קטעי וידאו באיכות גבוהה שיגרום עניין.

פורומים. אנשים אוהבים לדבר ולתקשר. זה מה רשת השיווק הוא על כל. השתמש בפורומים כדי ליצור קשר עם אנשים ולקבל עניין בחברה שלהם לאורך זמן.

Leave a Reply