7 ציוד לייצור וידאו

admin

יש אלמנטים סטנדרטיים של ציוד הייצור וידאו הדרושים עבור כל פרויקט הסרט.

תאמין לי, אני יודע מניסיון כי כבל אחד חסר או סוללה משוחרר יכול להרוס יום שלם של ירי. כדי לצמצם את הסיכויים של הפגישה להיות מופרע, הנה רשימה של ציוד וידאו תצטרך, לא משנה אם אתה מנוסה מקצועי או חובב.

עם מידע זה, תוכל לבצע בחירות אודיו על ציוד וידאו במקום להסתמך על המוכר לבחור את הציוד בשבילך. יהיה לך לא רק קומץ של כלים, אבל גם ציוד מוצק שיעזור לך בכל שלב של תהליך הייצור כולו וידאו.

את היסודות חייבים לכלול וידאו, תמיכה וידאו, אודיו, תאורה ואביזרים.

כמו כן, זכור להישאר בתוך התקציב שלך רק לקנות את מה שאתה צריך. למרות ציוד high-end בהחלט להניב תוצאות טובות, אם נעשה שימוש נכון, יש חלופות זולות יותר שיכול לתת את אותן תוצאות מבלי לשבור את הבנק.

1. מצלמת וידאו דיגיטלית או מצלמת וידאו

קודם כל, אתה צריך מצלמה. זהו העדיפות הראשונה שלך; איך להקליט סרט ללא מצלמה?

הבחירה של המצלמה יכול להיות די קשה, כך תמיד, ותמיד מתכוון, לחשוב על סוג של יורה שבו אתה מתכוון להשתמש בו.

2. חצובה

אם אתה לא מתכוון להמשיך את פרויקט בלייר מכשפה, אני מציע לך לקנות חצובה. זה יעזור למנוע תנועה מיותרת ולאפשר לך להתמקד בפריט מסוים.

3. מיקרופון חיצוני

רוב מצלמות וידיאו יש מיקרופון מובנית, אבל זה הכי טוב שיש מיקרופון חיצוני. לעתים קרובות יותר, איכות הצליל חשובה יותר מאשר וידאו. אתה יכול להשלים עם חומר שאינו מושלם אם יש לו צליל צלול. עם זאת, לא משנה כמה טוב הסרט נראה, אם הקול חלש, יהיה קשה מאוד לשבת.

4. סוללות נוספות ומדיה הקלטה

שמור תמיד את הסוללה או הדיסק בשקית חירום. תאמין לי, הדרך המהירה ביותר לסיים את הפגישה היא למלא את שטח הדיסק שלך.

5. אורות וידאו מחזירי אור

תאורה בסרט הוא לא תמיד אידיאלי, כדי לשפר את איכות התמונה, אנו ממליצים להשתמש באור וידאו זרקורים. מחזירים אלה משמשים כדי לשקף אור לעבר האובייקט.

6. מחשב

עריכת וידאו היא תהליך שיכול להיות נתמך רק על ידי מחשבים עם ביצועים גבוהים מאוד תצורות.

7. תוכנת עריכת וידאו

זה עובד ישירות עם פריט 6 (מחשב). תוכנה זו היא השלב השלישי של הפקת וידאו; פרודקשן.

בנוסף ל- Windows Movie Maker ו- iMovie של Apple, ישנם יישומים ללא תשלום שניתן להוריד באינטרנט, כגון שעווה, Zwei-Stan, CineFx וכו '.

זהו זה! זה רק ציוד בסיסי ויש עוד דברים שאתה צריך.

בסוף, אתה יכול לקבל ואן מלא ציוד לא מקבלים תוצאות משביעות רצון. תכנון נכון ויישום של מיומנויות חיוניים עבור הסרט כדי להצליח.

Leave a Reply