שיתוף סיפור עם ילדים באמצעות סרטונים ו- YouTube

admin

רוב הסבים יש זיכרונות של יושב על ברכיו של סבא או סבתא, שיתוף סיפור בשקט הולך לישון. אנחנו זוכרים על טעינה עם דרקונים, ללמוד על מדינות זרות וללמוד דמויות חדשות. סיפורים אלה סייעו לחזק את הדמיון שלנו, לפתח את כישורי הקריאה שלנו ולבנות זיכרונות וחוויות משותפות עם הסבים והסבתות שלנו. הם עזרו ליצור קשרים וחוויות משותפות הנמשכות כל החיים. עם ציד ביצים פסחא ואמונה, הזמן של לספר הוא סימן של זמן איטי, עדין יותר.

אפילו סבים ולעתים הורים מתגוררים לעתים רחוקות מנכדיהם, הזמן של סיפורים, קריאת מיומנויות ובניית דמיון בעולם התחרותי של ימינו חשובים היום יותר מאי פעם.

הדבר הגדול על העולם של היום הטכנולוגיה היא שלמרות המרחק, אנחנו מחוברים יותר מתמיד. סבא וסבתא יכולים לחלוק סיפורים באמצעות ספרים לצריבה זמין בחנויות מיוחדות, אבל זה פתרון יקר ומוגבל. אתה מקליט סיפור שאתה יכול לקרוא, אבל אם אתה כמו רוב הסבים שלך ואת ההורים מרחוק, אתה רוצה לחלוק סיפורים רבים והרפתקאות עם הילד שלך.

הזן את YouTube ואת תוכנת עריכת וידאו קלה. זה היה קל מאוד עבור הסבים וההורים מופרדים מהעבודה כדי ליצור ולהנפיש סיפורים מסרטים לפני השינה, להעלות אותם ל- YouTube ולשתף סיפורים עם ילדים רחוקים.

זהו המאמר הראשון בסדרה אשר ידריך אותך בתהליך של יצירת סיפורים וידאו משלך ולשתף אותם עם הנכדים שלך באמצעות YouTube, פייסבוק ואולי רק דואר אלקטרוני. התוכנה זמינה לרובנו וכסבים או הורים: אנחנו יכולים לדבר.

ישנם כלים רבים בחינם ועלות נמוכה עריכת וידאו זמין עבור מחשבים אישיים ו- Mac. לכולנו יש את המשאבים הפשוטים הדרושים כדי ליצור את סיפורי הווידאו שלנו לחלוק עם הילדים שלהם, שהם מחשב ומיקרופון להקלטת קול, סורק לדפים של סיפורים ותמונות, וכמה תוכניות וידאו. YouTube מציע תוכנת וידאו פשוטה המאפשרת לך ליצור יצירת מופת ידידותית לילדים.

בדוק את ההיסטוריה של כתיבה ועריכה וזכור על זכויות יוצרים וזכויות קניין. קריאת סיפורו של נכד או ילד היא דבר אחד, וסריקת ספרים וחומרי העתקה אחרים למטרות רווח או הפצה רחבה היא דבר אחר לגמרי. לעת עתה, ליהנות שיתוף סיפורים וסיפורים עם המשפחה שלך "סרטים מאושרים".

Leave a Reply