פתרון הבעיה של ייבוא ​​Camtasia-WMV תוך פחות מדקה

admin

בתור תוכנת עריכת וידאו Camtasia, נתקלתי בבעיה שעלתה לי הרבה זמן. אני מניח שאם לקחתי את הזמן להכיר את בסיס הידע TechSmith או לחפש פתרון מקוון, אולי מצאתי את התשובה לבעיה שלי מיד. העובדה היא שלא השתמשתי באפשרויות אלה. נאמר רק דבר של אדם שאינו מסוגל לעצור ולבקש הדרכה. פיתחתי שיטה לעקיפת הבעיה, אבל שיטה זו רחוקה מלהיות אידיאלית.

אני לא יודע כמה אנשים לערוך קבצי WMV מ Camtasia; לפעמים יש לי קריאה לעשות את זה. רוב הזמן אני עובד עם קובץ Camtasia המכונה קובץ .cam או AVI כמקור קלט לפרויקט וידאו. אלה שני סוגים של קבצי קלט לעבוד נהדר Camtasia ולעולם לא לגרום לבעיות. זהו סוג של קובץ WMV שיש לו בעיה עם תאימות עם Camtasia Studio.

הבעיה שאני מתכוון היא כאשר אתה מייבא קובץ WMV שגורם להודעת האזהרה הבאה:

C: /bla/bla/blablabla/xx-xx-xxxx-xx.wvm ma זרם לא נורמלי של סקריפטים אשר יכול לגרום לבעיות הייצור.

בשבילי אין "אולי" בנושא זה, יש בעיה בייצור, ולפעמים אפילו בעיה עריכה. כדי לפתור בעיה זו, אני משתמש Camtasia מקליט המסך כדי להקליט מחדש וידאו WMV ל. פורמט. כפי שאתה יכול לדמיין, זה היה זמן רב מאוד בזבוז זמן עצום. אתה רואה שיש עוד הצהרה בהודעת השגיאה כי יחסוך לי זמן אם אני פשוט פעלו. זה נשמע די מסובך, אז החלטתי למצוא פתרון אחר – טעות שלי.

"לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תוכל להשתמש בעורך הקבצים של Windows Media כדי להעביר את הזרם של סקריפט הווידאו לכותרת שלו לפני ייבואו ל- Camtasia Studio".

לאחר שיחה קצרה, מצאתי את עורך הקבצים של Windows Media במחשב שלי. עם קצת יותר קבורה ב WMFE, הצלחתי למצוא קליק אחד כי פתר את הבעיה. בכרטיסייה קובץ בסרגל הכלים העליון יש אפשרות "העבר סקריפטים לכותרת …". למותר לציין, הוא מעתיק את עצמו כי אני לא מקדיש זמן לפעולה, אשר מסופק על ידי הודעת אזהרה. אני מקווה שזה לא קרה.

להלן השלבים לפתרון בעיה זו תוך פחות מדקה.

  • פתח את עורך הקבצים של Windows Media. ב – Windows 7 ו – Vista מצאתי את זה התחל – כל התוכניות – Windows Media / Utilities / Windows Media File Editor.
  • בכרטיסייה קובץ, לחץ על פתח כדי לטעון את קובץ ה- WMV.
  • לאחר פתיחת הקובץ, חזור לכרטיסייה קובץ. לחץ על העברת סקריפטים לכותרת …
  • שוב בכרטיסייה קבצים, לחץ על שמור ואינדקס … אפשרות

עכשיו כל מה שנותר לעשות הוא לייבא WMV לתוך Camtasia כדי להשלים את הפרויקט.

Leave a Reply