כלי וידאו ואביזרים

admin

Videography יכול להיות גם מקצוע ותחביב. עם זאת, כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר מן המאמצים שלך, אתה צריך את הזכות כלים ואביזרים. אם אתה חובב וידאו, תזדקק להגדרה בסיסית, כולל מצלמה, תוכנת עריכה, התקני אחסון תמונות, תאורה בסיסית וכלים בסיסיים להקלטת קול. מצד שני, אם אתה מנסה ליישם וידאו כמו קריירה, תצטרך רשימה ארוכה יותר של ציוד, כלים ואביזרים כדי לענות על הדרישות והציפיות של לקוחות ולקוחות.

אם אתה מעוניין לצלם כתחביב, אתה יכול להגדיר את הסרט שלך פחות מ 2,000 דולר. ראשית אתה רוצה לקנות מצלמה דיגיטלית טובה. חפש מצלמה עם פונקציות קלות לשימוש, מסך מגע, זום דיגיטלי, ייצוב תמונה דיגיטלית וראיית לילה. אז אתה רוצה לקנות אביזרים מצלמה כדי לחזק את קטעי הווידאו שלך ולהגן על המצלמה שלך. חלק מהפריטים ייתכן שתרצה לקנות הם מקרה מרופד מצלמה, תאורה בסיסית, עדשות אפקטים מיוחדים, וזלין, חצובה וסרט או דיסקים.

עבור אלה המתכננים קריירה בתחום הוידאו, תצטרך מלאי עשיר הרבה יותר של ציוד וידאו, כלים ואביזרים. בנוסף מצלמה דיגיטלית באיכות גבוהה או סרט מצלמה, זה שווה להשקיע באיכות גבוהה תאורה, בום מיקרופון, ציוד הקלטה אודיו, ציוד עריכת קול, מחשב מקצועי תוכנת עריכת וידאו כגון Final Cut Pro. ניתן גם לבדוק את התוכנה שבה ניתן להשתמש כדי ליצור אפקטים מיוחדים.

ברגע שיש לך את הציוד הבסיסי, השלב הבא יהיה למצוא כלים נוספים ואביזרים שישפרו את איכות הפקות הסרט שלך. אתה יכול, למשל, לקנות קטעי וידאו חינם מוסיקה, סרטוני אנימציה סרטונים קליפים, כי אתה יכול להשתמש כדי להפוך את הפקות. אתה יכול גם לקנות ערכות וירטואלי כדי לשפר את המראה הכללי של הקלעים שלך. לבסוף, אתה יכול להשקיע אימון DVD. תקליטורי DVD אלה יראו לכם כיצד ליצור אפקטים מיוחדים, כיצד להגדיר יריות מיוחדות וכיצד לשנות את מצב הרוח של הקלעים שלכם עם תאורה, מוסיקה ואפקטים קוליים.

Leave a Reply