כיצד לקבל דירוג 1 ב- Google, Yahoo! ו MSN באמצעות אירוח אתרים אתרים

admin

יום אחד עשיתי בדיקה כדי לראות כמה מהר קטעי הווידאו שלי יימצא במנועי החיפוש ולראות כמה טוב הם יהיו בדירוג של מילות מפתח שעבורו אני אופטימיזציה של קטעי וידאו שלי.

התוצאות היו מצוינות צריך להביא תקווה לכל מי שחושב כי מקבל מספר 1 או 10 במנועי החיפוש הגדולים הוא מחוץ להישג ידם. כל אחד יכול לקבל את ההצעות הטובות ביותר עם סרטים

התהליך היה פשוט מאוד. עשיתי סרט, שלחתי ותייגתי את הסרטון שלי, ולאחר 13 שעות לאחר מכן הייתי מלכתחילה. לאחר מכן, 24 שעות מאוחר יותר, אותו סרטון ברשתות וידאו שונות תפס מקום 1, 2 ו- 3 ב- Google.

כמה קל לעשות את זה? פשוט מאוד, פשוט בצע את השלבים הבאים כדי לקבל את המקומות הראשונים ב- Google, MSN ו- Yahoo! דירה בתוך זמן קצר.

א – צור סרט משלך. השתמש במצלמת וידאו או במצלמת וידאו דיגיטלית והורד קובץ דיגיטלי למחשב שלך כדי שתוכל לתפעל אותו בתוכנת עריכת הווידאו. אם אין לך מצלמת וידאו, אין בעיה, אתה רק צריך מיקרופון תוכנית הקלטת קול, כגון Audacity, ואתה יכול ליצור קובץ שמע עם קול מ 30 שניות ל 5 דקות ולהמיר אותו וידאו. אל תדאג, זה גם קל, אני אגיד לך איך בשלבים הבאים.

ב – ערוך את קובץ הווידאו כדי לקבל את המראה, סגנון, כתובות וערכי הייצור שאתה אוהב. אם ביצעת קובץ שמע, שים את קובץ השמע בתוכנת עריכת הווידאו. רוב המחשבים מגיעים עם Windows Movie Maker, שהוא בחינם, ואתה יכול להוריד את הצליל Mp3 שם ולשים תמונות דיגיטליות אקראיות לאורך כל אורך קובץ השמע כדי ליצור "קטעי וידאו" התואמים את האודיו שלך.

ג – טען קובץ וידאו סיים זה צריך להיות בפורמט WMV למארח להעלות וידאו בשם Tubemogul. ב Tubemogul אתה יכול להעלות מספר בלתי מוגבל של קטעי וידאו ולאחר מכן להעלות אותם באופן אוטומטי את אתרי הווידאו הפופולריים ביותר באינטרנט, כגון YouTube, Google Video, Yahoo Video, Metacafe, Revver ועוד פופולרי.

תן לי לומר כי Tubemogul הוא יותר מאשר רק שירות שליחת וידאו, זה הרבה יותר. הם יכולים לעקוב אחר כל צפיות וידאו שאתה מקבל מ DAILY על כל אתר אירוח וידאו. הם מספקים גרפים ונתונים אחרים meta track, אשר חשוב מאוד עבור משווקים כדי לעקוב אחר נתונים סטטיסטיים על כל אתרי וידאו בכל יום. וזכור כי הכל בחינם.

הצעד הרביעי והאחרון – העלה את קטעי הווידאו שלך לאתרים אירוח אתרים ולתת Tubemogul לעשות את העבודה בשבילך. אבל אלמנט המפתח הוא שאתה רוצה שאנשים ימצאו את הסרטים שלך. מנועי החיפוש מוצאים סרטונים שאינם מבוססים על תוכן שנכתב בהם, אלא על תגים ותיאורים עליהם. סימון הוא הרכיב החשוב ביותר של רכישת תנועה לאתרים אחרים על סמך מה שהסרטון שלך מסומן.

רכיבי תיוג חוקיים כוללים את המצאת הכותרת של הסרט, DESCRIPTION ו- TAGS או KEYWORDS. תן לי לספר לך קצת על כל אזור.

כותרת התג הוא מספר התג החשוב ביותר 1. זהו אחד כי מנועי החיפוש יציג בתוצאות החיפוש. אם מישהו מחפש את "חינם הביתה העסק DVD" מנוע החיפוש, ואתה מציע חינם הביתה DVD העסק, אתה רוצה את האתר שלך כדי להופיע, כמו גם את הווידאו. אז לסמן את הכותרת שלך היטב, עם עד שלושה משפטים או מילות מפתח אתה רוצה למצוא. בתור מומחה שיווק, תוכל לברר אילו מילות מפתח הן הפופולריות ביותר על ידי עיון באתר Google Trends. חפש מגמות של Google ואמור לך מה פופולרי כעת במנוע החיפוש.

תיאור התג הוא התג החשוב ביותר 2. אני תמיד ממליץ, אם אתה מתחבר לאתר או לפרסם משהו, הזן את כתובת האתר כדבר הראשון שאנשים רואים בחריץ התיאור, ואז באופן הגיוני לספר על מה הסרט הוא על, לזכור את מילות המפתח טוב ניסוח. ודא שכתובת האתר מתחילה ב- http: // בחלק הקדמי, מפני שכמה אתרי אינטרנט המותאמים לווידאו הופכים אותם להפרש פעיל ולפעמים לא. אני לא יודעת למה הם עובדים לפעמים, ואז הם לא עובדים אצל אחרים.

תגיות הם רק מילות מפתח וביטויים לחיבור וידאו. אל תהיה ספוג עם תיוג. קבל את כולם שם כדי למצוא אותך, אבל נסה להיות צודק עבור הסרט לא אומר דואר זבל!

סוף סוף – ודא שכל פרטי ההתחברות שלך ו- pw נשמרים כהלכה באתר האינטרנט של Tubemogul, כך שהסרטונים שלך יפורסמו כהלכה באתרי אירוח וידאו, ולאחר מכן לחץ על לחצן שיגרום להתקן להתעורר ותראה את הסרטונים שפורסמו תוך מספר שעות במקומות הנכונים על החשבונות. אני אוהב להשתמש בכלים שיכולים בקלות להפוך את המשימה שהייתי צריך לעשות בעצמי.

בצע חיפוש מהיר ב- Google באמצעות כותרת הסרטון ובדוק באיזו מהירות Google סורקת את הסרטון. כאשר עשיתי את זה בפעם האחרונה, בתוך 24 שעות, היו לי 3 ההצעות הטובות ביותר עבור מילות מפתח שאני רוצה למצוא ולהחליף.

יצירת וידאו או באמצעות קול ותמונות לעשות סרט הוא ממש קל. לאחר שביצעת את הסרט, להעלות אותו Tubemogul, לתג אותו ולפרסם אותו, ובתוך כמה שעות קטעי הווידאו שלך יוצגו במנועי החיפוש, אשר יספק לך מגע חינם כל יום.

Leave a Reply