כיצד להפוך סרט זמן לשגות במצלמת וידאו דיגיטלית

admin

השימוש המקסימלי של מצלמת וידאו דיגיטלית יכול להיות האפשרות של יצירת דברים ממש מגניב. אתה רק צריך לצאת החוצה את הספר ולמצוא דברים מגניבים שאתה יכול לעשות עם מצלמת וידאו דיגיטלית ועריכה תוכנה.

כולנו ראינו אותם בסרט או תוכנית טלוויזיה, אותם יריות מגניב מאוד שבו הם לזרז זמן ללכוד פרק זמן ארוך, ואז לעבות אותו תוך זמן קצר מאוד. דוגמה לכך היא תחנות טלוויזיה רבות עכשיו יש מצלמה מתעד את מזג האוויר של היום ולאחר מכן ממיר אותו לתוך קליפ 20 שניות להראות את העננים ואת מרוצי מזג האוויר על המסך.

טכניקה זו היא לא רק כלי בידי יוצרי סרטים או תחנות טלוויזיה גדולות. אתה יכול גם לעשות את זה עם מצלמה דיגיטלית. אני אלך בשתי דרכים תודה אשר ניתן להשיג את האפקט הזה ולקבל תוצאות מגניב לפרויקט הווידאו הבא. זה אחד שווה לצפות כדי למצוא את ההגדרות הנכונות כדי לקבל את האפקט הדרמטי ביותר.

הטכניקה מספר אחת היא להשתמש במצלמת זמן לשגות עצמו. כמעט כל מצלמות וידאו דיגיטליות יש אפשרות של הקלטה מרווח. זה אומר בקיצור כי אתה אומר את המצלמה כמה זמן אתה רוצה להקליט וכמה זמן זה לוקח כדי להקליט, וזה יעבוד עם טייס אוטומטי כל עוד הסוללה נמשכת או הקלטת נגמר. זה מה המצלמות האלה עושים במכולת, הם לרשום כמה שניות של תנועה כל 30-60 שניות, אשר נותן תמונה כללית של התנועה בחנות בזמן.

עכשיו, אם אתה רוצה ללכוד כמות מסוימת של זמן במצלמת וידאו דיגיטלית, אתה צריך להיכנס לתפריט המצלמה ולמצוא interval הקלטה (או במקרה שלי Int Rec כי אני משתמש Sony 150 PD עבור המצלמה שלי) לאחר בחירת אפשרות זו תחליט כמה זמן בין תמונות אתה רוצה וכמה זמן להקליט בכל פעם. אם אתה מנסה ללכוד משהו זה ייקח הרבה זמן, שבו מעט מאוד קורה, אתה רוצה להגדיר את מרווח במשך דקה בערך ההקלטה קצר ככל האפשר במצלמה. דוגמה תהיה אם אתה רוצה להקליט יום אחד מהחיים של פרח או עננים מתגלגלים בשמים. עם זאת, נניח שאתה רוצה ללכוד אירוע שיש לו הרבה פעולה מתרחשת בזמן קצר יותר. לאחר מכן, לקצר את מרווח בין הקלטות ולהגדיל את הזמן של כל הקלטה. במקרה זה, אתה יכול להקליט כל 15-30 שניות ולהקליט עד 2-3 שניות של וידאו בכל פעם.

השתמשתי בטכניקה זו כדי ללכוד אחר הצהריים של העבודה נעשה על ידי צוות של נגרים בפרויקט שיפוץ עבור הבית שלי. התוצאה היתה תנועה אלימה, כשהפועלים התרוצצו פה ושם, קברו קרשים, נושאים ציוד ובניית קירות. הוספתי אותו לאוסף התמונות שלי לפרויקט. (היי, הייתי צריך לשרוד את הפרויקט הזה, אז אני יכול גם להקליט את זה עבור הדורות הבאים!)

עכשיו, נניח שיש לך אחד מושלם עריכת וידאו חבילות במחשב שלך לעבוד עם מצלמת וידאו דיגיטלית. עכשיו אתה יכול לעשות את זה בפוסט שלך, כמו שאומרים בחברה. תוכל להקליט כל אורך של הסרטון (בכפוף להגבלות על אורך הסרט) ולאחר מכן לייבא אותו לתוכנית העריכה.

סרגל צדדי:

אני משתמש Adobe Premiere Pro עבור עריכת משימות, אבל אני גם השתמשו AVID DV Express, Final Cut Pro ואחרים בעולם עריכת ליניארי. אלה תוכניות נהדר ומוצרים חזקים מאוד שיכולים ליצור סרטים מקצועיים מאוד. אתה לא צריך את המוצרים האלה כדי ליצור סרטים משלך, אבל אם אתה רציני לגבי עריכת וידאו דיגיטלי, זה רעיון טוב להסתכל על האפשרויות האלה.

אני digitizing שלי וידאו גולמי מן למקום, שבו אני עושה במסגרת מסגרת (דיסק קשיח גדול, וידאו אוכל שטח GB), ואז אני לייבא את הסרטון לתוך ציר הזמן שלי. על ציר הזמן, אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על קליפ. משם תוכלו לקבל תפריט עם אפשרויות בהתאם לתוכנה אתה משתמש. בחר אפשרות שאומרת "משך", "מהירות" או משהו דומה. לשנות את המהירות של קליפ כדי להפוך את הזמן הרבה יותר מהר. אם יש לך שעה של וידאו קליפ ואתה רוצה להקטין אותו ל 2 -5 דקות, אתה צריך להגדיל את המהירות של קליפ ל 3 או 4 אלף אחוזים של נורמלי. זה יחייב את התוכנה כדי לעבד את הסרטון במהירות גבוהה יותר עשוי לקחת קצת זמן בהתאם למהירות של המחשב.

לאחר עיבוד הווידאו במהירות חדשה, אתה רוצה לשחק אותו כדי לראות אם הסרט זורם באופן שווה, או אם אתה רוצה לשנות את מהירות ההגדרה כדי לעשות את זה טוב יותר. לפעמים ייתכן שתרצה לקצר את הגלם וידאו מעט להפחית את המהירות כדי לקבל זרימה חלקה של פעולה. לאחר שביצעת את קליפ עם המהירות החדשה, עכשיו אתה יכול לחתוך ולשלב אותו כמו שאתה אוהב, עם פעולה מואצת שלם. יש כמה דברים שתוכל להקליט שיידרשו רק שינוי קטן במהירות, לדוגמה, סרטים דיגיטליים מסוימים על ילדיך עושים ספורט. פעמיים או לשלש את המהירות של קליפ ולהראות להם אותם, ואתה יכול לקבל אותם נופלים על הרצפה.

אתה יכול גם להשתמש בטכניקות אלה כדי ללכוד את הפרח או הצמח הצמיחה בימים או שבועות. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להגדיר את המצלמה בדיוק באותו מקום באותו זמן בכל יום להקליט מרווח זה עובד כל יום, אבל אתה רוצה לתעד את זה במשך זמן רב. אתה יכול לקבל שתיל פשוט לשבור את הקרקע וללכת על זה כל הדרך, להפוך למפעל מלא blown.

רעיון מעניין נוסף הוא ללכוד את דרכו של הירח דרך שמי הלילה. הגדר את המצלמה על חצובה במקום שיכול לראות את הנתיב של הירח במשך מספר שעות. הגדר את המצלמה על הרשומה מרווח ומניחים את הירח בצד אחד של המסגרת כך שהוא עובר דרך המסגרת כמו הלילה ממשיך. זה יכול לדרוש כמה בדיקות כדי להשיג חשיפה ו לחתוך בצד ימין, כמו גם מרווח הקלטה המתאים. סביר להניח שאתה רוצה להגדיר את המרווח זמן רב ככל האפשר ואת שיא הזמן יהיה קצר ככל שתוכל, אבל קודם לעשות את הבדיקה כדי לראות מה עובד.

Leave a Reply