יצירת מידע דיגיטלי – היתרונות והחסרונות של שימוש בווידאו

admin

וידאו הוא דרך קטלנית ליצור מוצרי מידע. באמצעות וידאו בהחלט לחזק אותך כמומחה בנישה שלך. זה נהדר בשל העובדה כי הפקת וידאו דורש הרבה יותר מיומנויות טכניות פשוט הקלדת ספר אלקטרוני לשים אותו בפורמט PDF. כמו כן, עליך לאחסן את קטעי הווידאו שלך באתר ואולי יש אתר אינטרנט חברות מוגדר לספק תוכן וידאו.

ישנם מספר יתרונות גדולים לשימוש בווידאו מבוסס על מוצרי מידע דיגיטליים שנכתבו. הסרטון נראה תמיד גבוה יותר במונחים של ערך לעומת הקלטה או צליל. זה אומר שאתה יכול לקחת בדיוק את אותו תוכן ולמכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה באמצעות פורמט וידאו. לדוגמה, אם אתה כתב ספר אלקטרוני ומכר אותו עבור $ 37, אז אתה לקח את אותו מידע ועשה e-videos עם זה, אתה יכול למכור אותו עבור 97 $ בקלות רבה עבור $ 67.

בנוסף, הסרטון מאפשר לך להתחבר טוב יותר ללקוחות. הם יראו אותך וישמעו את קולך. אתה באמת יכול להראות רגשות לעורר תגובות רגשיות מהקהל. בזכות זה, הם יכולים להתחבר איתך, לא רק על ידי קריאת ספר. זה גם מאפשר לך ליצור את המותג שלך כמומחה בנישה שלך. כאשר אנשים רואים את הפנים שלך, הם מתייחסים אליך טוב יותר. הם גם זוכרים אותך. לכן, כאשר הם רואים אחד קידום מכירות שלך או קטעי וידאו למכירת איפשהו באינטרנט לזהות אותך ממוצר וידאו, תקבל אמינות מיידית, מה שהופך את המכירות הרבה יותר קל.

עם זאת, ביצוע קטעי וידאו הוא זמן רב ויקר. אתה צריך מצלמת וידאו ומיקרופון טוב. בנוסף, אם אתה מצלם מסך מחשב, אתה צריך תוכנה לעשות זאת. המיקרופון הגון עולה כ -100 דולר. אתה יכול לקבל HD Flip מצלמה כ 150 $, ואת התוכנה עבור הקלטת מסך ועריכת וידאו עולה 300 $.

אז זה כרוך כמה עלויות ראשוניות. למרבה המזל, מדובר בהוצאות חד פעמיות.

בנוסף, הרבה יותר מיומנויות טכניות מעורבים ביצירת מוצרי מידע דיגיטליים באמצעות וידאו. לאחר שהתקנת את כל החומרה והתוכנה הדרושים ליצירת הסרטון, עליך להיות מסוגל לערוך את הסרטון ולשים אותו בשרת באתר שלך כדי שלקוחותיך יוכלו לצפות בו או להוריד אותו.

בעת הצילום, עקומת למידה גדולה מופיעה לאחר צילום סרט. אני משתמש בתוכנה בשם Camtasia. ב- Google, תוכל לקבל אותו מהאתר שלך בסביבות $ 300. זה כלי נהדר עבור הקלטה ועריכה סרטים, אבל אתה צריך להשקיע הרבה, ללמוד איך זה עובד.

לאחר שסיימת את המוצר המוגמר, עליך לשתף אותו עם האתר שבבעלותך. זה מאוד חשוב אם אתה מוכר וידאו כמוצר הדיגיטלי. האתר שלך חייב להיות מוגן בסיסמה כדי שאנשים אחרים לא יוכלו לגשת לסרטונים שלך מבלי לרכוש קורס וידאו. לשם כך, אתרי חבר משמשים פעמים רבות.

כפי שאתה יכול לראות, יצירת מוצר וידאו הוא רק חצי קרב טכני. אז אתה צריך לארגן קורס וידאו ולאחר מכן למקם אותו באתר מוגן בסיסמה, כך שהלקוחות שלך יכולים לגשת אליו.

Leave a Reply