טיפים ליצירת סרטונים מ- YouTube

admin

סרטוני YouTube הם דרך נהדרת להצליח ברחבי העולם. לאחרונה פירסם זמר צעיר סרט על עצמו, שר את השיר ליידי גאגא. בתוך כמה שבועות היה הווידאו מיליוני צפיות ועשה סיור בידור. אם אתה רוצה לצלם עם כוכב או פשוט לשתף את הזיכרונות שלך עם המשפחה שלך, אתה צריך לדעת איך ליצור את הסרטים האלה.

אנשים שלא מכירים את YouTube צריכים להקדיש זמן מה לקריאה. אנשים מפרסמים כמעט כל סוג של סרטון באתר זה. אתה צריך טלפון סלולרי עם מצלמה, מצלמת וידאו דיגיטלית או מצלמת אינטרנט להקלטת וידאו בפועל. ניתן להשתמש גם בקלטות וידאו של VHS, אך יש להמיר את הווידאו לקובץ דיגיטלי המחייב ממיר דיגיטלי ומחשב.

לאחר הקלטת הווידאו, ניתן לערוך אותו במחשב. iMovie זמין עבור Mac, ו MovieMaker שווה למחשבים של Windows, אם כי יש הרבה תוכנות אחרות עריכת וידאו. משתמשים יכולים לחתוך יריות רע, להוסיף אפקטים ו לצרף כותרות לסרט.

לאחר הכנת הגרסה הסופית של הסרט, לשנות את הגודל של הקובץ כדי להיות מוצג כראוי באתר. גודל הקובץ המרבי המקובל הוא 100 MB, והסרטון לא יכול להיות ארוך מ -10 דקות. סוגי הקבצים המקובלים הם .MPG, Windows.AVI או QuickTime.MOV קבצים ברזולוציה של 340×420.

השלב האחרון הוא ליצור חשבון באתר YouTube, ולאחר מכן ללחוץ על הפינה השמאלית העליונה של דף הבית כדי להעלות את סרטוני YouTube שלך. כדי לעזור לכל אחד למצוא כל סרט, תן לו כותרת, תג, תיאור, קטגוריה ושפה. ואז לשבת ולראות איך מספר צפיות מגדילה!

Leave a Reply