וידאו קל טכניקות יצירת וכיצד להפוך את הוידאו שלך ויראלי

admin

ההצלחה של YouTube הוכיחה דבר אחד – שאנחנו יצורים חזותיים יוצאי דופן. אנו מעדיפים לצפות וללמוד באמצעות תמונות במקום לקרוא את הטקסט. עם זאת, מיליוני סרטונים, סרטונים חובבים ומקצועיים הועלו ל- YouTube ולאתרי וידאו אחרים. העובדה כי גוגל קנתה YouTube עבור מאות מיליוני דולרים עולה כי מנוע החיפוש behemoths לחזות צמיחה מהירה של שיווק וידאו וכי חברות ויחידים יסתמך בכבדות על קטעי וידאו כדי להעביר את ההודעות שלהם.

אל תתעלם מהפכת הווידאו

אם אתה לא משתמש בווידאו כדי לשלוח הודעה דרך האינטרנט, לא תוכל למקסם את כוחו של האינטרנט. הסיבה לכך היא שיווק וידאו הוכרה כאחד המגזרים המהירים ביותר באינטרנט. ביצוע סרט, ולאחר מכן לפרסם אותו באתרי וידאו ולהפוך אותו ויראלי, יכול לגרום שיטפונות של תנועה מיידית לאתר שלך.

להתגבר על אתגרים

אנשים רבים מבינים את הערך של שיווק וידאו. האתגר הוא למעשה ליישם רעיונות עבור וידאו. עבור חלק, היכן להתחיל, הוא אתגר עצום. איזה סוג של וידאו הוא מושלם? איזה ציוד אני צריך? איזו תוכנת עריכת וידאו אני משתמש? האם יש לי אפילו את הזכות עריכת וידאו מיומנויות לייצר אפילו 2 דקות הסרט? אלה שאלות חשובות ומוכרים פוטנציאליים רבים לעצור בשלב זה.

אבל אתגרים אלה אינם מסוכנים כפי שהם נראים. תכנון, יישום ו השלמת הסרט עבור פרסום מקוון היא משימה קלה מאוד, במיוחד אם יש לך מישהו כדי להדריך אותך לאורך כל התהליך. ישנן מספר הדרכות ומדריכים מקוונים כי ידריך אותך ולהראות לך צעד אחר צעד כיצד ליצור ולהציג קטעי וידאו התמקדו בתנועה גבוהה הגדרה.

מה אתה צריך

כדי ליצור וידאו נהדר, אתה צריך מצלמות בראש ובראשונה. הם יכולים להיות יקרים אם אתה לא יודע איפה למצוא אותם. בדרך כלל, שיווק וידאו הדרכות יאפשר לך למצוא מקור סודי או שניים שבהם אתה יכול לקבל מצלמות באיכות גבוהה במחירים זיכוי. אז אתה צריך תוכנת עריכת וידאו. זה יכול להיות גם יקר אם אתה לא יודע אילו לקנות וכיצד הם עובדים. אז אתה צריך לדעת בדיוק אילו אתרי הסרט הם הטובים ביותר.

זה עושה את הסרט שלך ויראלי

לאחר יצירת הווידאו, אתה חייב לעשות את זה ויראלי. במילים אחרות, עליך להפוך את הווידאו להתפשט כמו ברק על פני האינטרנט.

האם אתה רוצה לדעת בדיוק איך ליצור קטעי וידאו למשוך תנועה ולהפוך אותם ויראלי?

Leave a Reply