וידאו בלוגים – 3 דרכים אתה יכול להשתמש במצלמת האינטרנט כדי לשפר את vlog

admin

אחת הדרכים המהירות ביותר לעסק קטן יכולה לגשת לקטעי וידאו מקוונים היא להירשם לאתר שיתוף וידאו, כגון YouTube, וליצור בלוג וידאו, גרסת וידאו של בלוג טקסט, כדי לספק מידע חשוב ללקוחות או ללקוחות שלך. הבלוג וידאו מאפשר לך או אדם מהחברה שלך לקיים אינטראקציה עם לקוחות או לקוחות על ידי מתן מידע, חדשות בתעשייה הודעה האירוע.

עבור רוב מחשבי Macbook ומחשבי המחברת הזמינים כיום בשוק, רבים מהם מחוברים למצלמת אינטרנט, למיקרופון פנימי ולעריכת וידאו, כגון Windows Movie Maker, ב- Windows XP או ב- Windows 7, או ב- Imovie בחבילה תוכנה עבור המחשב הנייד החדש של אפל. אם המחשב הנייד או המחשב השולחני שלך לא נשלחה עם מצלמת אינטרנט, יש הרבה מצלמות אינטרנט במחיר סביר זמין מ $ 10.00 ל $ 100.00. בעזרת כלים אלה, תוכל ליצור תוכן וידאו מהיר וקל לייצור עבור העסק הקטן שלך.

שלושה מצבים בהם מצלמת רשת היא כלי קל וזול הם:

1) דיווח מהכביש ואירועים מיוחדים

על ידי השתתפות בירידים, כנסים, סמינרים או אירועים דומים, תוכל לספק מידע רב ערך בזמן אמת ללקוחות או ללקוחות שלך על ידי שידורם מהאירוע. באמצעות מצלמת האינטרנט והמחשב הנייד, תוכל להקליט וידאו במסיבה ולהעלות את הסרטון מאוחר יותר או ש- YouTube מאפשר לך לשלוח וידאו ישירות ממצלמת האינטרנט באמצעות פונקציית הלכידה. זה מבטיח תוכן טריים ועדכניים ללקוחות.

2) תגובה לבעיות שירות לקוחות

כאשר יש לך בעיה או בעיה עם הלקוח, אתה יכול להשתמש וידאו ממצלמת האינטרנט שלך כדי לפתור באופן מיידי את הבעיה ולמנוע יחסי ציבור פוטנציאליים רע. זה יאפשר את השאלה להיות ענה במקום לחכות כדי לקבל סרט מקצועי המיוצר ושינה. גישה אישית ומיידי זה יכול להפחית באופן משמעותי את ההשלכות השליליות של בעיות הקשורות לשירות הלקוחות.

3) לכידת משוב של לקוחות

מדוע לא לעודד את העלאות הסרטונים מהלקוחות או הלקוחות הטובים ביותר? אתה יכול לבקש מהם המלצה קצרה על המחשב הנייד שלך על מוצר או שירות יוצא מן הכלל, לשלוח אותו אליך, ולאחר מכן לפרסם אותו באתר שיתוף וידאו או בלוג עם שינויים קלים. כמובן, לפני שתפרסם את הסרטון שלך, עליך לוודא שכל הבעיות המשפטיות נפתרות. באמצעות מצלמת אינטרנט בדרך זו היא דרך יעילה כדי להבטיח את האמינות של מוצר או שירות.

למעשה, זוהי דרך כה חשובה לתקשר עם אחרים, שבמאי 2010 שילב YouTube את היכולת להשתמש בפונקציה שנקראת 'מנחה Google' בכל ערוץ YouTube. 'מנחה' היא פלטפורמה חברתית מקיפה הדומה מאוד לווידאו, שבאמצעותה תוכל לחפש רעיונות ושאלות בכל נושא, וקהילת YouTube מצביעה על הצד הטוב ביותר בזמן אמת. אל תשכח שאתה יכול לפרסם את הווידאו שזה עתה יצרת ולהעלות אותו לאתר שלך!

Leave a Reply