5 דקות מדריך וידאו למתחילים

admin

תחילת העבודה עם עריכת וידאו היא קלה מאוד, אתה רק צריך כמה פריטים ואתה יכול ליצור סרטים באיכות גבוהה בבית, כי תוכל ליהנות במשך שנים רבות. אולי אפילו יעשו סרט שובר קופות הוליווד.

האלמנטים הבסיסיים שאתה צריך הם כרטיס לכידת וידאו, תוכנת עריכה, מחשב, שטח אחסון במחשב מצלמת וידאו, מקליט וידאו או שאתה יכול להציג את הסרט על מסך המחשב.

תהליך זה הוא מאמץ, פשוט ללכוד את הווידאו למחשב באמצעות כרטיס לכידה, ולאחר מכן לערוך את הווידאו באמצעות תוכנת עריכת וידאו, ולאחר מכן להוריד את הווידאו כי כבר נערך, או לצרוב ל VCD, CD או DVD.

בואו נתבונן תחילה במחשב שלך. אתה צריך מינימום של Pentium II 300 או גבוה יותר, לפחות 256 MB של RAM, אבל תקבל ביצועים טובים יותר מ 512 מגה. אתה גם רוצה יש דיסק 30 GB מחולק לשתי מחיצות נפרדות. משמעות הדבר היא כי יהיה לך C: ו- D :. C: תן 10 GB וכל התוכנה יישמרו שם, ו- D: שם אודיו, וידאו ועריכה פרויקטים מאוחסנים. כרטיס המסך שלך צריך כוח של 32 מגה פיקסל. אתה יכול לקבל 8 או 16 מג, אבל האיכות לא תהיה טובה.

האחסון הוא כנראה מבלבל ביותר עריכת וידאו. יוצרי וידאו יש דרכים רבות לאחסן קבצי וידאו דיגיטליים שלהם ולכן זה יכול להיות כל כך מבלבל.

אם אתה רוצה ליצור תקליטורי DVD משלך, תצטרך הרבה מקום. רוב ניתן להשיג DVD חד צדדי עם קיבולת של 4.7 GB במשך כ 2 שעות של וידאו. אם אתה משתמש בחומר DV, תצטרך 13 GB של וידאו לשעה, מה שאומר שאתה צריך 26 GB של שטח נתונים וזכור כי יש לך תמיד חומר נוסף שאתה חייב לכלול גם, אז עכשיו יש לך עד 39 GB של שטח צורך . אם תוסיף אפשרויות אחרות, כגון גרפיקה, חומר MPEG2 עבור DVD ותיקייה לאחסון הכל, עכשיו יש לך עד 50 GB. אז, עבור הסרט שלך 2 שעות אתה צריך לפחות 50 GB של שטח.

לכן, כאשר תתחיל, ודא שיש לך מספיק מקום במחשב שלך לסוג הווידאו שברצונך לשמור.

על כרטיס לכידת וידאו תוכנת עריכת וידאו. במהלך הביקור הראשון בחנות האלקטרוניקה תמצאו יצרנים רבים שיוצרים כרטיסי לכידת וידאו. הפופולרי ביותר כוללים

כמה מהיצרנים הנודעים לכידת הווידאו כוללים Pinnacle, Matrox, Dazzle, ADS, Canopus ו- Digital Origin.

אילו כרטיסי לכידת וידאו נועדו לקבוע בקלות כי כרטיסים אלה להשתמש בחומרה או דחיסת תוכנה כדי לספרת את הווידאו על הכונן הקשיח של המחשב. בדרך זו, אתה יכול לערוך וידאו ולהפעיל אותו על קלטת או להציג סרט על מסך המחשב.

לפעמים אתה יכול לקנות כרטיסי לכידת וידאו יחד עם תוכנת עריכת הווידאו שנבחרה. כמה כרטיסי לכידת וידאו הפופולרי ביותר המסופקים עם תוכנת וידאו הם Pinnacle Pro אחד, אשר מגיע עם הגירסה המלאה של Adobe Premiere 6, TitleDeko RT, DV כלים 2.0, הוליווד FX ו הופעות DVD. Dazzle DV עכשיו AV ניתן לרכוש עם הגירסה המלאה של Premiere 6 ו DVD LE.

אתה יכול גם לקבל מוזיקה יחד עם וידאו באמצעות ממיר MP3, אשר יאפשר לך להמיר מוזיקה MP3 לקובץ WAV או בפורמט שבו אתה צריך את הווידאו. ייתכן גם רוצה לקנות מקודד MP3 שיאפשר לך להשתמש WAV או פורמטים אחרים בפורמט MP3. Ripper CD הוא דבר אחר ייתכן שתרצה לקנות כדי לעזור לך להמיר קבצי CD ל MP3, WAV, WMA.

אחת התוכניות האחרות שיהפכו את החיים קלים יותר לאחר שתתחיל לערוך וידאו הוא מקודד MPEG, שהוא מאוד קל לשימוש התוכנית שעושה המרת פורמטים כמה קל יותר ממה שאתה יכול לדמיין. רבים מממירים אלה MPEG יעזור להמיר DVD, VCD, AVI, MPEG, GIF, פלאש, WMV, WMA, WAV, MP3, MP4, M4A, OGG, AAC, 3GP, ואף יותר.

עכשיו כל שעליך לעשות הוא למצוא את תוכנת עריכת הווידאו הטובה ביותר שבה אתה מרגיש בנוח ובכל מקום שאתה נמצא. אתה יכול למצוא כמה חברות שונות עריכת וידאו המציעים את התוכנה שלהם למבחן, זה יאפשר לך לנסות את התוכנה, כך שתוכל לראות אם היא תוכנה מושלמת בשבילך. זכור, עם זאת, כי גירסת ניסיון תקבל כרטיס לכידת וידאו. יהיה עליך לקנות אותו בנפרד.

Leave a Reply