תכונות של תוכנת מצלמת וידאו

admin

למרות מצלמת וידאו Flip הוא מאוד קל לשימוש, התוכנה המובנית בתוך המצלמה עדיין מאוד שימושי. במאמר זה, אני רוצה להסתכל על ארבע התכונות הנוכחיות מותקן במצלמה החדשה.

חשוב להדגיש לפני שאנו מתחילים כי התוכנה מותקנת מראש במצלמות Flip, ולאחר חיבור המצלמה למחשב, התוכנה צריכה להתחיל באופן אוטומטי. כולל גירסת PC וגרסת Mac, אז כל מחשב אתה משתמש, אתה צריך שום בעיות עם תוכנת וידאו Flip.

לאחר שנפתח, תוכל לצפות בסרטים הנמצאים כעת במצלמה שלך ולהפעיל אותם בחזרה מהתוכנה, מה שמקל עליך לקבוע אילו סרטונים יש לשמור ואילו מהם ניתן למחוק.

בצד שמאל של התוכנה יש תפריט ניווט פשוט המכיל קישורים לארבעה תחומים עיקריים של התוכנה.

אלה הם:

שמירת וידאו – האפשרות הראשונה מאפשרת לך לשמור סרטונים על-ידי העברתם ממקום אחד למשנהו, לדוגמה על-ידי שמירת סרטים מהמצלמה במחשב או להיפך. התהליך הוא פשוט להפליא – פשוט לבחור את המיקום של הסרטים שאתה רוצה לגשת, לסמן קטעי וידאו ספציפיים, ולאחר מכן לבחור את הלחצן שמור. הסרטונים יועברו בהתאם להנחיות.

שיתוף סרטים – אפשרות זו מאפשרת לך להעלות סרטונים לרשתות חברתיות נבחרות, כגון Facebook ו- YouTube. פשוט בחר את הסרטונים הספציפיים שברצונך להעלות ולאחר מכן בחר את האתר להעלאה. לבסוף, ספק מידע בסיסי על החשבון שלך (שם משתמש, סיסמה וכו ') והסרטונים שלך מועלים באופן אוטומטי כדי שאחרים יוכלו ליהנות מהם.

לעשות סרט – זה כנראה המאפיין החלש ביותר לדעתי והוא רחוק כמו עריכת וידאו הוא נמתח במהירות בעזרת המצלמה Flip. זכור כי, כמו עם קטעי וידאו אחרים, אתה יכול להשתמש בתוכניות צד שלישי כדי לערוך אותם (למשל Windows Movie Maker), אבל להסתכל רק על softeare כי הוא מותקן מראש של מצלמת וידאו Flip, זה "עריכה" אלמנט הוא במיטבו אירוע בסיסי.

מה בעצם מאפשר לך לעשות הוא לקחת כמה קטעי וידאו קיימים, דבק אותם יחד לתוך קליפ אחד ארוך, ולאחר מכן להוסיף מוסיקת רקע אם אתה רוצה, או כמה אפקטים מיוחדים וידאו.

התוצאות הן באמת בשביל הכיף – אתה כנראה לא ישתמש בתוכנה זו יותר מפעם אחת וזה לא סביר שזה ייתן לך את התוצאה שאתה רוצה להראות למשפחה וחברים.

לקבלת מראה מקצועי, לבדוק את Sony Vogas Movie Studio, אשר מקובל כמו הטוב ביותר "חובבים" עריכת וידאו תוכנה זמינה עבור רוב המשתמשים.

מחק סרטונים – אין זה מפתיע שתכונה זו מאפשרת לך לבחור רק את הסרטונים שברצונך למחוק.

Leave a Reply