תוכנת עריכת וידאו IMovie – בריזה להשתמש

admin

האם עריכת וידאו במחשב גורמת לך לגרד את הראש? תוכניות עריכת וידאו יכול להיות מאוד מבלבל למשתמש טירון. יש הרבה דברים על המסך שלך, קשה לדעת איפה להתחיל.

תוכניות עריכת וידאו בו זמנית יש חמישה עד שישה חלונות שונים על המסך. אפילו יותר חלונות מוסתרים עד שאתה לוחץ על הכפתור המתאים. כל חלון עובד באופן עצמאי, וכל אחד מהם הוא משהו כמו מכשיר אחר. למעשה, לפני המחשבים, עריכת וידאו נעשה עם כעשרים מרכיבים שונים. מערך העריכה היה חדר גדול מלא בכל האלמנטים האלה. עכשיו, עם מחשבים, זה קצת כמו כל אחד מרכיבים אלה יש הצטמק ודחף לתוך המחשב.

כאשר אתה לומד מה לעשות את כל החלונות וכיצד הם פועלים יחד, עריכת וידאו יהיה הגיוני יותר.

רוב תוכניות עריכת הווידאו נועדו בצורה דומה.

iMovie מ Apple הוא אחד הקלה ביותר לשימוש.

iMovie היא תוכנית עריכת וידאו חינם שמופיע ב- Mac שלך כאשר אתה קונה את זה.

IMovie מעצבים החלו מאפס כדי ליצור פשוטה, ירידה אינטואיטיבי וגרור תוכנית זה יהיה שימושי למתחילים שרוצים להיראות נחמד אבל לא רוצה להטריד עם תוכנית מורכבת.

כל מה שאתה צריך הוא כאן, אבל זה היה חכם פקודות מסך מוגבל רק לאלה שאתה משתמש לעתים קרובות. השווה זאת עם תוכניות אחרות לעריכת וידאו שבהן תפגשו מאות פקודות מאוכלסות בכל סנטימטר של המסך. זה נהדר אם אתה כבר משתמש בתוכנית במשך זמן רב ואתה יודע מה כל כפתור עושה, אבל רק מבלבל את טירון עם בחירות היא כנראה אפילו לא רוצה.

iMovie מקלות את היסודות וזה כל גרור ושחרר.

מוסיקה, תמונות ומדיה אחרת מיובאים בקלות. iMovie מספק גישה קלה לתוכניות אחרות, וכל התוכנה היא 100% משולבת באופן אוטומטי.

אני תמיד היה אוהד של מוצרי אפל ואני חושב Final Cut היא תוכנת עריכת וידאו פנטסטי ביותר בעולם. עם זאת, FCP צריך זמן ללמוד. iMovie לא.

אם אתה מחפש תוכנה קלה לעריכת וידאו, iMovie הוא עוד סיבה פנטסטית לעזוב את המחשב. iMovie דופק גרביים מ- Windows Movie Maker.

Leave a Reply