תוכנת וידאו עבור אנשי מקצוע הלוויה

admin

הקלטות וידאו הם אחד המבוקשים ביותר פריטים כי משפחות הלקוחות לעשות כדי ליצור שירות הלוויה אישית באמת. בניגוד להצגה הסטטית של תמונות המצורפות ללוחות, סרטי מחווה יש את הכוח לשנות לחלוטין את הטון הרגשי של השירות.

פשוט להקליט וידאו מחווה היא פשוטה מאוד. עם שלושה שלבים פשוטים, ייבוא ​​תמונות וקטעי וידאו, עריכה לצרכים שלך והקלטת ב- DVD, יצרת ועידה בווידיאו בהחלט מרשימה.

ייבוא ​​תמונות וסרטונים: הודות לסריקה מהירה, ניתן לסרוק תמונה אחת כל שלוש שניות. בנוסף, ניתן להשתמש בכל מספר של תמונות.

לאחר סריקה והעלאה אתה יכול לבחור תבנית תיאום שתתאים מכתבים הלוויה שלך ופריטים אחרים. עם מעל 500 נושאים לבחירה, משפחת הלקוחות שלך לא יתקשה למצוא נושא לבטא אדם אהוב. המייצגים את הרוב המכריע של האינטרסים, המקצועות, השירותים ואת היחסים הדתיים, המניעים של מסעות החיים לסייע לקבוע מי הנפטר היה בחיים.

ישנם מעל 80 מטלטלין וידאו קליפים זמין לקדם אלמנטים אתריים כגון מפלים, עננים, זריחות וחיות המבטאים את מחזור החיים – מוות – לידה מחדש. כמובן, משפחת הלקוחות שלך אולי תרצה להשתמש בסרטונים אישיים אם הם בוחרים.

עריכת מחווה: התוכנה קובעת באופן אוטומטי את המעבר ממסך למסך ומסנכרנת מוסיקה עם תודות תנועה לטכנולוגיה של יצירת סרטים חכמים. הפונקציה עורך תמונה מאפשר לך לתקן את התמונה, להפחית את אפקט העין האדומה ולשחזר את הצבע. אתה יכול גם להוסיף אפקטים תנועה מקצועי לכל תמונה באמצעות פאן / זום הטכנולוגיה. זה לוקח רק כמה שניות ומוסיף חיוניות ודינמיות לסרט זה יעודד את הצופים להסתבך.

התוכנה מספקת גם מבחר של הוליווד סרטים היכרויות וסיומות המוסיפים המקצועיות של האלמנט האחרון. ספריית מוסיקה מקוונת עם אמנים בעלי רישיון בלעדי יכולה לסייע בעיצוב המפתח. מוסיקה מ ווקאלית ל אינסטרומנטלית ומספקת נוחות, תקווה ומשמעות לשירותים. או שאתה יכול להשתמש במוסיקה שנבחרה על ידי משפחות הלקוח.

הקלטת DVD: לאחר שסיים את הווידאו עם מחווה, אתה יכול לצרוב אותו ל- DVD בלחיצת כפתור אחת בלבד. צור עותקים רבים כמו המשפחה שלך רוצה לקנות, ולהזכיר להם שהם יכולים לשנות את הסדר שלהם מאוחר יותר.

יצירת מצגת מותאמת אישית נייד מלא, סרטים עם מחווה יש חיים ארוכים כשמדובר מזכרות. השילוב של וידאו ברמה עולמית בבית הוא מאוד קל הודות לתוכנות יצירת וידאו.

Leave a Reply