תוכנה לעריכת קובצי וידאו ב- Windows – Movie Maker

admin

תוכנת Movie Maker היא הליבה של עריכת וידאו של Windows. זוהי תוכנית מצוינת המאפשרת לאנשים לשנות את מדה מן המצלמה למשהו מיוחד. רק לחבר את המצלמה למחשב שלך לטעון את הווידאו לתוכנית.

אז אתה יכול לערוך, להוסיף אפקטים, גרפיקה, מעברים, כותרות, קריינות, מוסיקה, פתיחת וסיום אשראי. זה כמו שיש סטודיו משלך על המחשב. תוכנית זו תוכננה להיות ידידותית למשתמש בפעם הראשונה, ובמקביל מספקת לחובבי Microsoft Windows רבים עם הרבה תכונות ליצור.

מה עושה את זה תוכנת עריכת כל כך מגניב היא שזה אטרקטיבי לכולם. אתה יכול להשתמש בו כדי להפוך וידאו מחופשות משפחתיות, ימי הולדת מיוחדים או אירועים אחרים שאתה רוצה לזכור בסרט מקצועי למראה. הם הלכו ימים שבהם אתה צריך לצפות בסרטים משעממים, ללא עריכה עם דקות ואפילו שעות של שום דבר לראות. עכשיו אתה יכול לערוך משעמם, להוסיף מעניין וליצור מבטאים דיגיטלי מקצועי.

אל תתפלאו אם מהדורת הווידאו מתחילה כתחביב קבוע והופכת לתשוקה אמיתית. אם זה קורה, אתה תמיד יכול לעדכן את תוכנת העריכה. יש תוספות מדהימות עבור Windows XP – Movie Maker כדי לספק אפשרויות עריכה נוספות.

לא משנה מה אתה רוצה להשיג עם הסרט שלך, תוכנה זו יכולה לעזור לך. זה עושה את זה מאוד קל לשתף את מה שאתה עורך; תוכל לשתף את הסרטון שלך באינטרנט, במכשיר נייד או ב- DVD.

Leave a Reply