שיווק וידאו – באמצעות תוכנה screencasting ליצור וידאו השיווק שלך

admin

בגלל מצלמות וידאו ניידים מסורתיים וטכנולוגיות ללכידת וידאו הם דנו כדרך ליצור קטעי וידאו, קמעונאים עסקיים קטנים רבים אינם מודעים לסוגים אחרים של כלי הפקת וידאו הזמינים כדי לשפר את שיווק הווידאו שלהם, כלומר להציג מסך התוכנה. אבל מה בדיוק screencasting?

Screencasting הוא תהליך של יצירת הדגמות אינטראקטיביות סימולציות תוכנה על ידי לכידת סדרה של צילומי מסך של כל יישום פועל. מסך תוכנת התצוגה (כגון מצלמת וידאו) רשומות כל פעילויות התוכנה ומיד יוצר סימולציה או screencast בפורמט סרט כמו. בדיוק כמו צילום המסך הוא תמונה של מסך שולחן העבודה של המשתמש, screencast הוא בעצם סרט מוקלט של פעולות שבוצעו על ידי המשתמש על שולחן העבודה שלו (צפו על הצג) במרווח זמן מסוים.

אלה קטעי וידאו מסך ניתן לייצא במגוון פורמטים, כגון פלאש וידאו, Windows Media, AVI, QuickTime או MPEG-4, בפורמט הרצוי, במקרה שאתה רוצה להפיץ screencast שלך על מכשיר נייד כגון iPod או טלפון סלולרי זה היא אופציה כי משווק קטן עסקים לא צריך להתעלם, כי סטטיסטיקה שיווקית להראות כי 42% מהמשתמשים הניידים השתמשו באינטרנט באמצעות המכשירים הניידים שלהם בשנת 2009, על פי eMarketer. פורמטים אלה נתמכים באופן נרחב, כך שאתה יכול בקלות לייבא screencasts לתוך כל תוכנת עריכת וידאו עבור עריכה מתקדמת יותר או אלה כלי עריכת וידאו כלולים בתוכנת ההקרנה מתוחכמים, כגון Camtasia Studio עבור Windows, או עכשיו Camtasia עבור Mac, אשר מאפשר לך להפעיל תמונות, אודיו וקבצי וידאו אחרים screencast שלך.

Screencasts ניתן להשתמש כדי לתאר תכונות תוכנה או דווח באגים, כלי נהדר אם אתה מתכנת. עם זאת, ישנם שימושים רבים אחרים של תוכנה זו. חלק מהיישומים הפופולריים ביותר הם יצירת קטעי וידאו אימונים, יצירת אינטראקטיבית e-learning קטעי וידאו עבור עובדים פנימיים, על פי דרישה באינטרנט מצגות, מצגות שיווק screencasts הוראה.

כמה משווקים מתקשים לדמיין את היתרונות של רכישת סוג זה של תוכנה, כך נשתמש בדוגמה של שיווק חברתי (במקרה זה, נשים) וכיצד הוא יכול להשתמש בכלי זה לייצור סרטים. נניח כי משווק חברתי פיתחה רעיונות גדולים על רשתות חברתיות כגון Facebook או מקושר ב. יש לה כמה לקוחות שזקוקים נואשות לעצה שלה, אבל הם לא מוכשרים מבחינה טכנית כמוה. באמצעות תוכנת screencasting, ניתן לצלם צילומי מסך (דף בודד במסך שולחן העבודה שנוצר בתמונה) כדי להוסיף הוראות לבלוג ולפרסם באתר שלך כדי לענות על שאלות הלקוח. אם הוא מחליט לעשות זאת, הוא יכול ליצור screencast לספק וידאו הדרכה ולשתף אותו בבלוג שלו. בנוסף, הוא יכול להמשיך להרוויח את הכישורים שלו על ידי יצירת תוכנית מפורטת screencast אימון זה זמין רק למנויים בתשלום. זוהי רק דוגמה אחת לאופן שבו תוכנה זו יכולה להגדיל את הערך השיווקי של עסק קטן עבור לקוחותיה באמצעות כלי התצוגה וידאו, ויש הרבה יותר.

תוכנת סריקה מסך לא יכול להיות מתאים לכל עסק קטן, אבל זה בהחלט יש כלים רבי עוצמה כדי לשפר את התוכן של האתר צריך להיות חלק רוב השיווק של מיקס עסקים קטנים.

Leave a Reply