צור סרטים משלך אנימציה באמצעות Machinima תוכנה

admin

לא משנה אם יש לך רק התחיל ליצור משלך אנימציה קצרים, או מוכנים לעבוד, יצירת machinama היא קלה מאוד אם יש לך את הכלים הנכונים לרשותך. מאת טקסט לדיבור תוכניות avatars, כדי להקליט skews עם משחק הווידאו האהוב עליך תווים, לעשות הכל בעצמך, יש דרך ליצור את התוכנית שלך לא משנה באיזו טכניקה אתה משתמש. כל עוד אתה יודע כיצד לערוך סרטוני YouTube, תוכל ליצור סרטונים מונפשים עם הכלים הנכונים בידיים שלך.

למי יכול לכתוב תסריט קצר, אבל לא לשחק במשחקי וידאו או לא יודע איך לצייר, Xtranomal.com הוא מקום טוב להתחיל בו. תוכנית טקסט לדיבור מאפשרת לך ליצור סרטים machinima באמצעות אווטרים מראש, הגדרות וצלילים. אתה יכול גם לשנות את זווית המצלמה כדי לקבל תמונות ספציפיות במידת הצורך. אם כבר מדברים על הדיבור, את תוכנית האינטרנט משתמשת באותו דיבור קולות שניתן למצוא במחשב. משמעות הדבר היא כי השחקנים שלך יישמע כמו רובוטים יותר מאשר אנשים אמיתיים. התוכנית המקוונת היא בחינם, אבל האתר מציע גם תוכנית שולחן העבודה שבו אתה יכול לקנות תוכן להורדה עבור avatars נוספים ופריטים אחרים אתה רוצה להשתמש.

אם אתה רוצה לצלם פעלולים או מערכונים במשחק וידאו, עליך לעשות זאת על ידי הקלטת הפעולה ושימוש בעורך הווידאו. פשוט חבר את המצלמה (או המחשב) לפלט הווידאו של הטלוויזיה או לכרטיס לכידת הווידאו, אם אתה משתמש במשחק מחשב כהגדרה. כל עוד אתה יודע מה לעשות ומה זוויות המצלמה אתה יכול לקבל, אתה יכול לעשות סרט עם machinima בתוך שעה. במקרה של מצלמות, תצטרך חברים המתפשטים ברחבי העולם המשחק להסתכל בכיוון מסוים. תוכנת עריכת וידאו יעלה על USD 40. תוכל למצוא עזרה ביצירת סוג זה של וידאו מקוון בבלוגים שונים.

אם אתה יודע איך ליצור אנימציה סרטים מאפס, אתה יכול ליצור machinima באמצעות Adobe Photoshop ו Premiere. שתי התוכניות ניתן להשתמש כדי ליצור ולערוך סרטים באמצעות Flash והוא יכול להיות בפורמט עבור השמעה מקוונת או אפילו השמעת DVD. כמה אמנים אפילו עשו קטעי וידאו באמצעות avatars כמפורט משחקי הווידאו שלהם רק באמצעות שתי תוכניות. אתה יכול לקנות אותם עבור $ 100 או לקנות גרסה מקצועית בנפרד, תלוי כמה רחוק אתה רוצה ללכת קטעי הווידאו שלך.

אתה יכול למצוא כל מיני תוכניות ועורכים ליצור קטעי וידאו machinima שלך באינטרנט. אתה יכול גם למצוא טיפים על בלוגים שונים ופודקאסטים. הם מספקים טיפים וטכניקות לאלה שרוצים ליצור קצרים אנימציה בפעם הראשונה או לעזור להם סרט צעד נוסף. לא משנה איך אתה מחליט ליצור את זה, מה שהופך סוגים אלה של סרטים יכול להיות כיף בשבילך ועל האוהדים שלך ליצור ולצפות.

Leave a Reply