עריכת וידאו – Camtasia Studio

admin

Camtasia Studio היא כנראה אחת התוכניות החמות ביותר בשימוש כיום על ידי עורכי וידאו. למרות תוכנית זו מומלץ מאוד, זה לא יכול להיות תוכנית חוקית בשבילך ועריכה פרויקטים שלך. כי אנשים רבים משתמשים Camtasia Studio, אתה פשוט תתבקש לקבל את זה.

Camtasia מומלץ רק עבור הקלטות סרטים. לדוגמה, אם אתה רוצה ליצור סרטים על בישול, Camtasia Studio הוא חסר ערך. תוכנה זו היא המתאימה ביותר להקלטת צילום מסך. הפונקציה העיקרית של התוכנה היא ללכוד את התוכן של מסך המחשב. הדרכות וידאו בנושא יישומי מחשב הם הטובים ביותר לעשות עם Camtasia, בנוסף מצגת שקופיות PowerPoint.

וידאו מהמצלמה הוא גם פוטנציאל Camtasia, אבל זה צריך להיות מוגבל לתמונת PIP (תמונה בתמונה). וידאו על פקה יהיה רק ​​תוספת הווידאו כולו.

אם אתה משתמש במצלמה כדי ללכוד אירועים מיוחדים בווידאו, תצטרך תוכנית ממוצעת לערוך אותם, כגון Sony Vegas, Movie Maker, Final Cut או Adobe Premiere ועוד. תוכניות אלה נועדו להקליט סרטים ממצלמות ולא יכול לפעול כמו Camtasia. אם אתה משתמש בתוכניות כאלה כדי להציג צילום מסך, שום דבר לא יקרה. אז אתה מוצא את זה להחליט על התוכנה הנכונה היא מאוד חשובה אם אתה רוצה ליצור סרט באיכות גבוהה הקלטות.

אם אתה מקבל סטודיו Camtasia בימים אלה, זה עולה בסביבות 299 $. עבור אלה שאוהבים לערוך צילומי מסך מהמסך, אבל לא רוצים להוציא כסף גדול על Camtasia, אתה יכול להשתמש בתוכניות עריכה סטנדרטיות, כמו אלה המפורטות לעיל, אבל אתה צריך להקליט וידאו על המסך.

לפני שאתם קונים Camtasia Studio, אתה צריך לענות על השאלה איזה סגנון וידאו אתה הולך ליצור? אם אתה מתכנן להתמקד צילומי מסך, אז Camtasia Studio בהחלט בשבילך, אבל אם אתה רוצה לערוך הקלטות סרטים שנתפסו על החוף ומסיבות, לשכוח Camtasia.

כמעט כל תוכנת עריכת וידאו נמכר בשוק הוא באיכות טובה, אבל הכל תלוי איך אחד משתמש בו. מצגות PowerPoint ושאר צילומי מסך מוצגים בצורה הטובה ביותר ונערכים באמצעות היישום Camtasia.

Camtasia היא בעצם תוכנית הקלטה המסך. אתה יכול לבדוק את גירסת ניסיון ללא תשלום לייצר סרטים HD עבור התקנים ניידים באינטרנט. Camtasia מציעה חומר מבריק וברור הסרט ללא טכנו דיבור ותיקונים. פעולות המסך ניתן להקליט בקלות ניתן לערוך כדי לקבל מובנה היטב מדה.

נכון לעכשיו, משתמשים מכל רחבי העולם להשתמש Camtasia לאמן, למכור וללמוד באמצעות סרטים. עד כה, זוהי הדרך הפשוטה ביותר להציע מוצרים או להפגין תהליכים ורעיונות.

הודות Camtasia, אתה יכול להכשיר אחרים באמצעות e-learning או OJT. ניתן להשתמש בתוכנה כדי להגדיל את התמיכה הטכנית. התכונות הייחודיות של מוצר מסוים ניתן להדגים בקלות באמצעות התוכנית. אתה יכול להשתמש בו גם על הבלוגים שלך, ובזכות התוכנית אתה יכול ליצור מעניין, מהנה וברורה הקלטות הסרט בגודל גדול.

אם אתה מבקר באתר האינטרנט שלהם, תראה לחצן שם המאפשר לך להוריד את התוכנית בחינם. השתמש בגרסת הניסיון כדי לבדוק אם Camtasia Studio יכול לענות על הצרכים שלך עריכת וידאו. אם כן, אתה יכול לקנות תוכנות מחשב רק 299 $.

Leave a Reply