מיומנות קובע האם אתה צריך להיות עורך וידאו?

admin

עריכת וידאו היא עבודה רב תחומית הדורשת מיומנויות רבות. זה לא עבור אנשים עם עצבים חלשים. עורכי הסרטונים חייבים להיות אנשים יצירתיים עם צד טכני חזק. כל עורכי וידאו חייב בראש ובראשונה להיות מסוגל לשנות את הטכנולוגיה, בהתחשב כמה מהר תוכנת עריכת וידאו בתעשיית הקולנוע מתפתח. הודות Adobe Premiere קורסי הכשרה, מתחילים עורכי וידאו יכולים ללמוד במהירות Adobe Premiere תוכנה, כך שהם יכולים להתחיל עבודה חדשה. היכולת לרכוש במהירות מיומנויות חדשות היא חובה לכל מי שרוצה לעבוד זמן רב עבור עריכת וידאו ואף אחד לא יכול להרגיש בנוח עם כל סוג מסוים של תוכנה. עורכי וידאו מקצועיים להסיר חלקים לא רצויות של הסרט, ולאחר מכן לשלב את השאר אחד עם השני, יצירת המשכיות כי כל מוצר מוגמר ידרוש. במקרים מסוימים, עורכי יסרוק את שעות ההקלטות פשוטו כמשמעו, רק כדי לסדר את הווידאו יחד שניות אחרי השני. זוהי עבודה קשה הדורשת מיומנויות אישיות שלא ניתן לפתח על ידי כל סוג של תוכנה.

אנשי מקצוע וידאו יעבוד במשך שעות, לעתים קרובות לבד, לעתים קרובות בזמנים מהירים ומהירים. הם צריכים תשומת לב מושלמת לפרטים, מיומנויות התמודדות טובה, חדה פתרון בעיות מיומנויות עין טובה עבור מצלמות ואפקטים מיוחדים. עורכי וידאו מקצועיים חייבים להיות גמישים בלוח הזמנים שלהם, עם מיומנויות בין-אישיות מצוינות, במיוחד בניהול סכסוכים. הם יעבדו עם עורכי קול, מחברים צילום ומאים, כמו גם עם כל העובדים ברמה נמוכה. גם עבודה עם קטן, עצמאי הסרט ידרוש הרבה סבלנות ואת מוסר עבודה חזק. עריכת וידאו הוא הרבה יותר חשוב מאשר ללמוד את התוכנה הדרושים, למרות תוכנת הלמידה הוא חיוני באמת.

חובבים או תחביב עורכי וידאו יצטרכו מיומנויות שונות או לא צריך פוטנציאל רב עבור פשרה בין אישית כמו מומחים. אנשים שיוצרים סרטונים ב- YouTube ובאתרים דומים יעמדו בפני מכשולים שונים מאשר עורכי וידאו מקצועיים ויישפטו על פי סטנדרטים שונים. סרטוני YouTube מבוצעים לעתים קרובות בתקציב כמעט אפס, זמינים ללא תשלום ולעתים קרובות נצרכים תוך זמן קצר. לאנשים יש סרטים מקצועיים עם תקן תובעני. התעשייה ואפילו סרטים עצמאיים הם יקרים מאוד והם רוצים מה הם משלמים עבור: לקוחות מרוצים. אנחנו חיים בעידן של סלבריטאים מקוונים, ולמידה תוכנת עריכת וידאו יכול להיות מרגש לעבור לסוג חדש לגמרי של סלבריטי. אפילו היצירה של סרטים קטנים דורשת הרבה תשומת לב לפרטים, הידע של זווית המצלמה ועיתוי. עם זאת, עורכי וידאו חובבים יצירת סרטים קצרים רק לעתים רחוקות המסך כל שעות ההקלטות. הם יוכלו לייצר קטעי וידאו בקצב מהיר יותר. עורכי וידאו חובבים לעיתים קרובות לעבוד באופן עצמאי חייבים לסמוך על כישורי התכנות שלהם ויצירתיות.

Leave a Reply