למעלה 5 חינם וידאו עורכי

admin

אתה יכול להשתמש בתוכנה הטובה ביותר באינטרנט עריכת וידאו זמין באינטרנט כדי ליצור, לערוך, להוסיף אפקטים ולשפר את האיכות של סרטים רשמיים ולא רשמיים שלך. בדרך כלל, תוכנה מורשה מלא יקר ולא מספק שירות כזה טוב. אז זה יהיה יותר טוב להשתמש עורכי וידאו חינם זמין באינטרנט.

1. Windows Movie Maker 2.1: WMM 2.1 הוא הטוב ביותר תוכנת עריכת וידאו חינם המאפשר לך ליצור, לשנות ולשתף כל מיני סרטים, אלבומים, וכו 'אתה יכול לגרור ולשחרר קליפים ולהלחין סרט, ואז אתה יכול לשתף באמצעות DVD / VCD , דואר אלקטרוני באמצעות האינטרנט, קלטות וידאו לצפייה בטלוויזיה או אחרת. WMM יכול לפעול על כל מערכות ההפעלה מ Win XP עם מעבד 600 MHz או יותר

2. iMovie 4: אתה יכול ליצור קטעי וידאו מהחיים האמיתיים, לערוך, לשפר את איכות ולשתף אותם עם החברים שלך על VCD / DVD. באפשרותך להציג קליפים ואלבומים ב- iTunes ולהשתמש בהם ב- iMovies. חבר את אלבום התמונות שלך על ידי צילום תמונות. ניתן לערוך, לגרור ולשחרר קליפים, להציג סרטים ולהוסיף כותרות, אפקטים ומעברים באזור אחד.

3. Portable Movie Maker: שינוי ההשפעות על קליפים שנשמרו, להלחין אותם להכנת סרטים קל יותר הודות PMM. יש לו ממשק מסודר, אפשרויות טכניות ויצירת סרטים אינו מסובך. שתי כרטיסיות, הכרטיסייה אוספים, משמשות לניהול סרטים בשימוש הנוכחי, והכרטיסייה משימה כוללת אפשרויות ללכידה, עריכת סרטים, החלת מעברים ואפקטים של ציר זמן ושמירתם במספר פורמטים.

4. vReveal: כלי עריכת וידאו הוא אחד קל לשימוש כלים הנמצאים על vReveal שניתן להשתמש בהם כדי לשפר את איכות הווידאו. אתה מעלה סרטונים (מיניאטורים) מתיקיות; להתאים אותם כדי לשפר את איכות באמצעות האפשרויות השונות הזמינות. החלון בצד שמאל מציג את התצוגה המקדימה של הסרטון המקורי, ובחלון התצוגה המקדימה מימין איכות השינויים בווידאו, כך שתוכל להשוות.

5. YouTube Movie Maker: תוכל ליצור, לערוך טקסט / תמונות / סרטונים, לבצע אפקטים מיוחדים ומעברים, לשמור בפורמטים שונים, לשתף ולנהל בחשבון YouTube שלך. אתה יכול להוסיף מוסיקה ואפקטים קוליים, כותרות, טקסטים, כתוביות וחיתוך, לחתוך / לפצל, זום, לקצץ וליצור סרטים HD.

Leave a Reply