כיצד ליצור סרטון YouTube – וכיצד למשוך אליו תנועה

admin

האם אי פעם רצית להראות את עצמך לעולם? האם אי פעם רצית את שאר העולם כדי לראות איך אתה נראה ואיך אתה מדבר ואיך היית מדבר איתם ישירות? האם אתה רוצה להרגיש מפורסם ומפורסם? אולי אתה רוצה לחלוק את דעתך על משהו או לספק מידע לעולם.

אתה יכול, באתר שנקרא YouTube! וזה גם קל!

במאמר זה נראה לך כמה צעדים כיצד ליצור סרטון ולהעלות אותו ל- YouTube.

שלב 1 – קבלת הזכות תוכנת עריכת וידאו (אופציונלי)

אם אתה רוצה לתקשר את המסר שלך בצורה יעילה יותר ב- YouTube, אני ממליץ לקנות תוכנת עריכת וידאו. כן, אתה יכול לקחת וידאו selfie בטלפון החכם שלך ולאחר מכן להעלות אותו ל- YouTube בחינם, אבל הווידאו שלך יכול לפעמים להיות קצת רעוע מעוות. בנוסף, רבים מהיישומים האלה מקלים מאוד להעלות סרטונים ל- YouTube. בנוסף, ניתן להשתמש בתוכנה זו כדי ליצור אפקטים מיוחדים עבור הסרט שלך.

מחירי התוכנה יכולים לנוע בין 30 $ ל 200 דולר. יש גם "חינם" תוכנה שאתה יכול להוריד, אבל הזהיר; התוכנה החופשית ביותר יש מגבלות קיצוניות לגבי מה שאתה יכול לעשות. אם אתה לא בטוח מה תוכנה לקנות, אני ממליץ ללכת לחנות המחשב הקרובה, כגון "קניות הטוב ביותר", ולשאול אחד העובדים עבור התוכנה שהם חושבים שהוא הטוב ביותר. אתה יכול גם ללכת "גוגל" ולהיכנס "הטוב ביותר עריכת וידאו תוכנה" ולראות מה תמצא.

כאשר אתה מקבל את תוכנת ה- DVD, הכנס את ה- DVD לתוך נגן ה- DVD ואת התוכנית צריכה לעבור אותך בקלות. או אם אתה מוריד את התוכנה, בצע את ההוראות והכל יהיה בסדר.

עבודה טובה! אתה על המסלול הנכון להכנת סרטים!

שלב 2 – רכישת מצלמת אינטרנט

מצלמת רשת היא מכשיר המאפשר לך להקליט את עצמך וגם לתקשר עם אנשים אחרים באינטרנט. אבל מצלמות אינטרנט יכול גם להקליט וידאו אז אתה יכול לאחסן במחשב. מה יותר, מצלמות נהדרות עבור צפייה בסרטים טובים יותר, כי אתה יכול לשים את המצלמה על צג המחשב ולאחר מכן להקליט וידאו כאשר אתה יושב בנוחות. זה יאפשר לך להציג סרט פחות רועד ויציב.

כמובן, אתה עדיין יכול לעשות סרטים עם הטלפון החכם או מצלמת וידאו, ועל כמה סוגים של סרטים, זה יכול להיות שימושי, למשל, כדי להקליט סרט של יום ההולדת של הילד.

עם זאת, עם מצלמת אינטרנט, אתה לא צריך לדאוג מצלמה רעועה, ואת ההודעה שלך צריכה להיות ברורה. בנוסף, מצלמות הם בדרך כלל זול.

כפי שציינתי קודם לכן על רכישת התוכנה המתאימה עריכת וידאו, לעשות את אותו הדבר עבור מצלמות אינטרנט. שוחח עם עובד חנות מחשבים. הם יעזרו לך. כמובן, שוב אתה יכול "גוגל" על מצלמת האינטרנט המתאימה.

התקנה המצלמה היא גם קלה מאוד. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, תוכל תמיד לבקש מעובד בחנות מחשבים לקבל הוראות טובות יותר או מספר טלפון עבור שירות לקוחות בחבילת מצלמת האינטרנט. כל שעליך לעשות הוא לחבר את מצלמת האינטרנט למחשב ולאחר מכן להתקין את התוכנה.

שלב 3 – להכיר וללמוד תוכנה חדשה מצלמת אינטרנט. תהנה!

הכל היה אז חזק! אתה ביליתי הרבה זמן וכסף באמצעות תוכנת עריכת וידאו ואת מצלמת רשת, אז עכשיו זה הזמן לקחת הפסקה וליהנות! מגיע לך! לשחק עם מצלמת אינטרנט ותוכנות וידאו וללמוד על זה. היכרות עם זה עד שזה הופך להיות כמעט הטבע השני. למד כמה טריקים על הוספת אפקטים מיוחדים משוגעים לתוך הסרט שלך. אבל באמת, להשתעשע עם כל זה. אתה כנראה ללמוד טוב יותר כאשר אתה רגוע יותר.

ואם אתה צריך עזרה או יש לך שאלה על שום דבר, זה בדרך כלל את הקטע "עזרה" עבור תוכנה או שאתה תמיד יכול להתקשר למחלקת שירות הלקוחות.

כאשר אתה מרגיש שאתה שולט במצלמת האינטרנט ובתוכנה, הגיע הזמן לשלב הבא.

שלב 4 – למד להכיר וללמוד על YouTube. תהנה!

אתה בטח עשה את זה, אני בטוח. כיום, כמעט כל מי שיש לו מחשב וגישה מקוונת ביקרו ב- YouTube כדי לצפות בסרטים. צפייה בסרטונים ב- YouTube נפוצה באותה מידה כמו שליחת הודעות אימייל או שימוש בשירותי Google.

ישנם סרטים רבים על אנשים רגילים כמוך וכמוני, פשוט עושה פעילויות היומיום כמו השקיית צמחים או משחק עם חיות מחמד. או פשוט לדבר על משהו. גלה את YouTube וצפה בסרטונים של אנשים אחרים. זה מאפשר לך להבין איזה סוג של וידאו אתה רוצה ליצור.

שלב 5 – בחר את סוג הווידאו שברצונך להקליט

אולי אתה רוצה להביע את דעתך על פוליטיקה. או אולי אתה רוצה לדבר על סרט מסוים? מצד שני, אולי אתה רוצה להראות לעולם כמה טוב שפרד הגרמני שלך מאומן.

אם אתה מרגיש שיש לך חדשות חשובות ואתה רוצה לתקשר בצורה ברורה עם הקהל, אתה יכול פשוט לכתוב תסריט עבור עצמך. פשוט שמור את מה שאתה רוצה לומר ולאחר מכן רשום את הסרטון שלך באמצעות התרחיש כמדריך.

למה לא? זה יכול להפוך את המצגת שקופה יותר וממוקדת

שלב 6 – צילום סרט "רציני"

ברגע שאתה בא עם הרעיון ולהציג אותו בצורה נהדרת, רק להקליט את הסרט ולסמן אותו כאחד "חשוב". סרט זה יציג את התמונה שלך בעולם.

שלב 7 – צור חשבון YouTube

קל ליצור חשבון YouTube. עבור אל הקטע 'התחבר' ב- YouTube. משם, בצע את ההוראות ותוגדר.

תוכל גם להיכנס לחשבון Google קיים ב- YouTube אם יש לך חשבון קיים.

במידת הצורך, ל- YouTube יש סעיף "עזרה". זהו קישור –

https://support.google.com/youtube/?hl=en#topic=4355266.

השלב הסופי – העלאת וידאו ב- YouTube

זהו זה! השלב האחרון ומה אתם מחכים! בסופו של דבר אתה מעלה סרטון ל- YouTube.

העלאה היא בדרך כלל די קל עם רוב תוכניות עריכת וידאו. ברוב תוכניות עריכת הסרט יש כלי שמעלה באופן אוטומטי את הסרטון שלך ל- YouTube. כמובן, תוכל גם להעלות סרטונים מאתר YouTube עצמו. פשוט לחץ על הלחצן 'העלה' ב- YouTube. הלחצן "שלח" נראה כמו חץ כלפי מעלה והחץ נמצא מעל לקו. בדרך כלל נמצא בפינה השמאלית העליונה של YouTube.

האם אתה זקוק לעזרה נוספת? זהו קישור מועיל נוסף להעלאת סרטונים –

https://support.google.com/youtube/answer/57407?hl=en&ref_topic=2888648

לאחר שהסרטון הועלה, מסך יוצג על המסך המציין את סטטוס הטעינה של הסרטון. הזמן שנדרש כדי לשלוח את כל 100% מהסרט תלוי באורך הסרט.

לאחר שהסרטון יעלה 100%, תקבל הודעה והסרטון שלך יהיה פעיל כעת.

ברכות, שלחת את הסרט!

אני מקווה שאהבת את המאמר הזה. אני מאחל לך הצלחה בהרפתקאות חדשות ב- YouTube. תודה על הקריאה והנאה!

Leave a Reply