האם אתה רוצה לחיות וידאו קונפרנס?

admin

הודות לשיפורים המהפכניים של טכנולוגיית האינטרנט, ההתכנסות במקום שבו נערכות כנסים, סמינרים ופגישות הפכה לנחלת העבר. היושבים במקומותיהם (או בפיג'מה שלהם) מול מסך המחשב, המשתתפים יכולים להשתתף בווידיאו בשידור חי. זה חוסך הרבה צרות – נסיעה; הזמנת חדרים; הרחק מהבית ומרגלי המשרד, כמו גם ההוצאות הרבה כסף.

שוב, ועידה בווידיאו חי היה תחום של חברות גדולות עד לאחרונה. הסיבה היתה התקנות ציוד יקר וחוסר זמינות של תוכנה באיכות גבוהה. אבל כבר לא. נכון לעכשיו, ישנם ספקים רבים מהם ניתן לקנות את התוכנה הגבוהה ביותר בכנס ועידת וידאו הייצור.

החלק הטוב ביותר הוא כי ישנם אתרים המציעים "חינם" התקנים עבור ועידה וידאו חי. עם זאת, הם לא יכולים להיות באיכות רגילה. אתה יכול לנסות וידאו חינם לחיות באתרים כגון tobox; webconfrence; וכו 'יש אפשרות של ועידת וידאו בטלפון נייד על iVisit נייד, ואת אתר האינטרנט מציע מציע גרסת ניסיון ללא תשלום.

התוכנה כל הזמן להיות שיפור הודות לטכנולוגיה משופרת. ישנן חברות שאתה יכול לבחור עבור תוכנת עריכת וידאו באיכות גבוהה כגון -Adobe Premier אלמנטים; סטודיו Pinnacle; Magix עריכת סרט Pro; קורל סטודיו וידאו; סוני וגאס סרט פלטינה פלטינה; ShowBiz DVD; Roxio הבורא; אלמוגים DVD במפעל הסרט; מנהל כוח CyberLink ו מפיק כוח.

תוכנת העתקת וידאו מסייעת לך ליצור עותקים מרובים של הסרטים שלך בבת אחת. המרות מ- DVD ל- iPod; קולנוע; סרטים בפורמטים כגון MPEG / AVI ל VCD / DVD / SVCD אפשריים. Cucusoft היא המובילה בשוק במתן תוכנה זו באיכות גבוהה לכל מטרות ההמרה. באופן דומה, DpSoft מולטימדיה גם מספקת מוצרים רבים בקו זה במחירים תחרותיים.

Live הזרמת וידאו התוכנה היא עוד ענף של שוק זה לתת למשתמשים הקצה יותר אפשרויות בטכנולוגיה זו. יש מעט מאוד חברות ראוי שם שלהם במתן הזרמת וידאו חי; תוכנה עבור הזרמת לחיות; ותוכן מולטימדיה באתרי אינטרנט. ספקים אלה הם Cambrosia WebCam תוכנה; Clipstream; מדיה זורמת Player ו Mogulus וכו '

Leave a Reply