את היסודות של עריכת וידאו קצר היסטוריה ו curiosities

admin

כאשר אתה עומד להסתבך בעריכת וידאו, תחילה עליך לענות על שאלה זו: מה ברצונך לעשות? יש כל כך הרבה משימות עריכת וידאו, אבל אתה לא יכול לעשות הכל, אלא אם אתה מקצועי. רוב הצילומים של היום מעדיפים לעשות כמה פעולות עריכה, אבל לא את כולם. לכן בחירת התוכנית הטובה ביותר, אתה צריך להסתכל על הדברים שאתה מתכוון לעשות; זו הדרך היחידה לקבל את התוכנה היעילה ביותר שאתה יכול להתמודד עם.

כאשר מחפשים תוכניות עריכה, אתה צריך לחשוב על הדברים שאתה רוצה לעשות עם התוכנית. תוכניות פשוטות לבצע משימות פשוטות. אם אתה רוצה לבצע משימות מסובכות עריכת וידאו, אתה צריך לקבל תוכניות רב פנים. בהרף עין תוכל ליצור קטעי מצחיק, זיכרונות וידאו וסרטי פעולה. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בתוכנית אשר יסייעו לך בעבודות רבות הקשורות עריכת וידאו. בלוגים וידאו פופולריים מאוד כיום, ובזכות התוכנית אתה יכול גם ליצור בלוג וידאו משלך ולפרסם אותו באינטרנט.

דגש על קובץ המקור כי הפלט יהיה במידה רבה את פורמט הקובץ אותו. בחר תוכנה המבטיחה קלות עבודה עם פורמט קלט ספציפי, כך שלא תהיה לך שום בעיה. רוב יוצרי הקולנוע העכשווית מוכרים יותר עם עריכת וידאו לא ליניארית. אבל האם ידעת שיש גם מה שנקרא "עריכת וידאו ליניארית"? לפני כניסתה של תוכנת מחשב לעריכה בשנות התשעים, המהדורה וידאו היה בעיקר ליניארי.

טלוויזיה עכשווית הפקות טלוויזיה נשמרים באותה מערכת עריכה ליניארית, אבל בזכות שיפורים טכנולוגיים, הפקות הם הרבה יותר יעיל ויעיל. ההצגה המתמשכת של תוכניות וסרטים היתה אפשרית הודות לקינסקופה, אבל זה היה מוקדם יותר מאשר קלטת הווידאו הומצא. במקרה של CRT, הבעיה הייתה הידרדרות בתמונה, כמו גם קווים ברורים של סריקה ועיוות תמונות. עיכוב התכנות היה גם בעיה נוספת כי הצינורות תמונה עובדו במעבדות הסרט.

כתוצאה של תהליך מעייף באמצעות CRTs, קלטת וידאו נעשה. עם חלוף הזמן, עריכת קלטות וידאו התפתח למציאות בדיוק כמו עריכת סרטים. קלטת הווידאו הראשונה שאושרה היתה הקלטה של ​​ארבע פעמים, בערך חמישה סנטימטרים. הקלטת נחתכה ומחוברת לעריכה. המשימה היתה תובענית, אבל רק כמה צלמים יישמו אותה. זה כלל חסרונות רבים, כגון: אתה לא יכול להשתמש מחדש קלטות שנערכו, אתה צריך להיות מוכשר מספיק כדי להתמודד עם התהליך, לאבד סנכרון, וכל עבודת עריכה צריך לקחת דקות רבות (זמן רב מדי). הדירות נערכו ב -1970. הוא כבר דרש שימוש במחשב. קודי זמן שימשו כדי לסנכרן התקנים עזר ומכונות קלטות. CMX, Ampex ו- Sony יצרו מערכות עריכה. Purely high-end הפקות יש לאפשר גישה לעריכת חבילות, כמו רבים מהם הם יקרים מאוד.

Leave a Reply