7 הורדה חינם של תוכנת עריכת וידאו

admin

אם אתה רק מתחיל לערוך את הסרטון, ייתכן שאתה תוהה איזו תוכנה להשתמש. כיום, מגוון רחב של תוכנת עריכת וידאו זמין. כמה תוכניות לעלות מעל 500 דולר, אחרים הם תחת $ 100, וחלקם בחינם!

בתור מתחיל, אני מציע לך לנסות חינם תוכנת עריכת וידאו לפני רכישת מסחרי. קבל עריכת וידאו בסיסית לפני שאתה הולך לתוך אפקטים מורכבים יותר.

יש הרבה תוכניות עריכת וידאו חינם להורדה. הנה רשימה של שבעת הטובים שאני ממליץ:

1. Windows Movie Maker (PC):

Windows Installer, המותקן במחשבי Windows Vista החדשים ביותר, מקל על עריכת וידאו. תוכל ליצור, לערוך ולשתף את הסרטונים שלך ישירות במחשב שלך. בנה את הסרט שלך עם כמה גרור ושחרר פשוטים. הסר רע יריות לכלול רק את מיטב הקלעים. לאחר מכן שתף את הסרט באינטרנט, בדוא"ל או בתקליטור. ניתן גם לשמור את הסרט על קלטת וידאו על המצלמה כדי לנגן אותו בטלוויזיה או על המצלמה עצמה.

2. Apple iMovie (Mac):

גרור ושחרר עריכה היא גם דרך קלה ליצור סרטים. Apple iMovie מציעה דרכים נוספות להוסיף קליפים לפרוייקט שלך: אתה יכול להחליף או להוסיף קליפים עם תפריט קופץ אחד. או לערוך רק את הצליל. לאחר בחירת התפריט כלים מתקדמים בהעדפות iMovie, עריכת גרור ושחרר כוללת אפשרויות נוספות כגון חתכים, תמונה בתמונה ואפקטים של מסך ירוק. התוכנה חופשית רק אם יש לך מערכת MAC חדשה.

3. Debugmode שעווה (PC):

השעווה היא קצת מיושנת, אבל זה עדיין תוכנת עריכת וידאו יעילה וגמישה. זה יכול לשמש יישום עצמאי או כמו plug-in עבור עורכי וידאו אחרים. התוכנה כוללת גם מספר בלתי מוגבל של וידאו ושמע מסלולים. שעווה היא גמישה אפקטים חזותיים, כך שאתה יכול בקלות לחבר את רצף הווידאו חלום.

4. Zwei-Stein (PC, Linux):

Zwei-Stein היא מערכת חופשית, לא ליניארית, שאינה הרסנית להלחנה ועריכה של סרטים המציעים תכונות מתקדמות רבות שאינן זמינות במקומות אחרים. עם Zwei-Stein תוכל לערוך עד 256 קטעי וידאו, אודיו ותמונות, שכל אחד מהם כולל עד 64 אפקטים מחוברים בסדרה. זמירה, הזזה ואפקטים שאינם סטנדרטיים הם קל תודה על טריזים מפתח אוטומטי.

5. Jashaka (PC, Mac, Linux):

Jahshaka היא מערכת להלחנה, עריכה ואפקטים מיוחדים עבור סרטים וסרטים, אשר משתמשת בטכנולוגיה OpenGL ו- OpenML כדי לאפשר למפעילי אינטראקציה בזמן אמת. המערכת היא מרובת פלטפורמות וכוללת גם CG מלא מודולים, צבע ועיבוד תמונה. הקוד הפתוח הראשון בעולם, מערכת חומרה מואצת של עריכה ואפקטים!

6. Virtual Virtual (מחשב אישי):

Virtual Dub מציעה אפשרויות עריכה פשוטות. זה חסר כוח העריכה של עורך מתקדם כגון Sony Vegas, אבל זה יעיל במקרה של פעולות ליניארי מהיר מעל וידאו. אתה לא יכול לקבל יצירתיות עם תוכנה, אבל אתה יכול להשתמש בו כדי לבצע פשוט, שינויים נקיים בחומרי וידאו. VirtualDub מתמקדת בעיקר עיבוד קבצי AVI, למרות שהוא יכול לקרוא (לא לשמור) MPEG-1, וגם תמיכה BMP תמונות.

7. לקפוץ לגזור (באינטרנט):

אין מה להוריד כאן. Jump Cut הוא כלי מקוון, כלי עריכת וידאו בחינם המאפשר לך לחתוך וידאו ולהוסיף קול, תמונות, אפקטים ותארים ישירות באינטרנט. זהו העתיד של עריכת וידאו באינטרנט. טען מולטימדיה, אחז בתקשורת משותפת, צור סרטונים וערבב אותם מחדש, פרסם עם חברים, שתף אותו עם העולם.

יישום

בעוד מעל תוכנת עריכת וידאו חינם יספק את הצרכים פשוט עריכת וידאו למתחילים ביותר, ייתכן שתרצה יותר. מסחרי תוכנת עריכת וידאו זמין המאפשר לך לנסות את זה בחינם לזמן מוגבל. אני ממליץ להוריד ולנסות Corel VideoStudio ProX2. זהו אחד התוכניות הטובות ביותר לעריכת וידאו למתחילים. למעשה, אני עדיין להשתמש בו עבור עבודה פשוטה וידאו ו- DVD הייצור בתעשיית הווידאו שלי.

כל התוכניות הזמינות ללא תשלום, האמור לעיל הם הטובים ביותר תוכנת עריכת וידאו חינם שאני ממליץ להוריד ולנסות ללמוד ולהבין את תהליך עריכת וידאו בסיסיים.

Leave a Reply