שיווק וידאו עבור עורכי דין: איך להיות עורך וידאו

admin

זה פשוט מאוד. התחל עם התוכנית הכי יקר ביותר ואינטואיטיבי זמין בשוק (Final Cut Pro), ואז לבזבז מאות שעות תוהה מה כל הכפתורים הקטנים ואת הכפתורים הם.

עריכת וידאו יכול להיות פשוט כמו לחיצה על כפתור "העלה ל- YouTube" בטלפון החכם שלך. מצד שני, אתה יכול לבלות שנים ללמוד כיצד להשתמש Final Cut Pro באמת ליהנות את זה בעצמך. משווק האינטרנט מיליונר פרנק קרן של טעות מטופשת היה ליצור סרטים משלך. הוא קנה את הציוד היקר ביותר, את תוכנת עריכת הווידאו האחרונה, ואז הבין כי אין לו מושג איך לערוך את הכל. הוא קנה את כל הספרים האלה כדי ללמד אותו איך לעשות את זה, והוא נכשל.

ישנם רכיבים רבים כדי ליצור איכות וידאו מעולה. ראשית עליך להוריד את הווידאו מהמצלמה ומהמחשב. אתה צריך לעצב את זה לתוך קטע תמציתי של תוכן זה יאלץ את הצופה להרים את הטלפון ולקרוא לך. נשמע קל, נכון? אני אספר לך מניסיון, זה לא.

אל תתנו גורואים השיווק אומר לך אחרת.

הנה מה שאתה צריך ללמוד אם אתה רוצה להיות עורך וידאו טוב באמת. תוכלו ללמוד כי הקלטה והעברת קטעי וידאו מהמצלמה למחשב לוקח כמות עצומה של זמן. משמעות הדבר היא כי המחשב חייב להמיר וידאו בפורמט המקורי שלה לפורמט מובנת על ידי תוכנת העריכה שלך. יש רק כמה מצלמות וידאו בשוק שבו אתה יכול ללחוץ וגרור את הסרטון של המצלמה ישירות לתוך תוכנת העריכה. אלה הם מצלמות high-end כי עלות אלפי דולרים. "יומן והעברה" תהליך לוקח כמות עצומה של זמן ולוקח הרבה שטח דיסק קשיח. אם בילית שעה צילום, זה יכול לקחת 2 עד 3 שעות כדי להוריד את כל התוכן למחשב. לפעמים יותר.

לאחר העברת כל החומר למחשב, אתה צריך לעבור כל סצינה כדי לקבוע איזה מהם אתה רוצה לשמור ואשר ברצונך למחוק. אתה יכול לקבל 15 דקות של תוכן, כי תצטרך לצמצם עד שתי דקות. הבעיה עם רוב עורכי הדין היא שהם אוהבים לדבר, כולל אותי.

לאחר עריכת הקלעים שלדעתך רלוונטיים לנושא, הדף יצטרך לצאת. אתה צריך ליצור גרפיקה המבוא מראה מי אתה ומה אתה עושה; עליך גם ליצור גרפיקת יציאה. אתה צריך לקבל מוסיקה ללא תמלוגים, שבו אתה יכול להשתמש כדי להיכנס ולצאת. עליך להוסיף מעברים בין כל אחת מהקטעים. עליך צבע את התיקון של כל סצינה ולוודא כי הצליל פועל היטב. אם לא, עליך לשפר את הגדרות השמע.

ברוב תוכניות עריכת הסרטונים, בכל פעם שאתה מבצע שינויים, עליך "לעבד" שינויים אלה ולאפשר לתוכנית לעבד שינויים אלה כדי לראות אותם על המסך. זה אומר זמן נוסף בילה בוהה על מסך המחשב, בדומה לצפייה צבע על הקיר. עדיין לא השלמת את תהליך העריכה. לאחר שהגיע לנקודה זו, עליך לשים את הווידאו במצב עיבוד ולהציג את הסרטון כולו שוב. לאחר מכן, יצא אותו לפורמט הנכון כדי שניתן יהיה להעלות אותו לאתרי שיתוף וידאו. לאחר לייצא אותו לקובץ flash.flv, קובץ QuickTime בפורמט mmp4 או.mov, אם יש לך וידאו שנמשך בין 2 ל 3 דקות, זה לוקח בדרך כלל חצי שעה עד שעה וחצי כדי לעבד את הווידאו. . אם יש לך מחשב ישן ולא שדרגת את הציוד שלך, תהליך העריכה יימשך זמן רב יותר.

לאחר סיום שלב זה אתה עדיין לא מוכן. למה לא? כעת יהיה לך קובץ וידאו ענק בפורמט הנכון, אך אף אתר שיתוף וידאו לא יקבל אותו. הוא גדול מדי. עכשיו אתה צריך לדחוס את קובץ הווידאו להגדרות הנכון בו זמנית לשמור על איכות גבוהה וידאו באיכות גבוהה. זה רק אחרי שיש לך לקצר דחוס את קובץ הווידאו באמצעות הגדרות ברזולוציה גבוהה נכונה עכשיו אתה יכול להעלות וידאו באינטרנט.

האם אתה רוצה להיות עורך וידאו? זה נהדר. עבור כל שתי דקות שנוצר וידאו קליפ, לבלות לפחות 2-3 שעות על עריכת קליפ. האם באמת יש לך זמן לעשות את כל זה? האם אתה חושב שהמשפחה שלך והילדים שלך יעריכו אותך יושב ליד המחשב כל כך הרבה שעות במקום לספר סיפור לילה טוב או לצאת לחצר ולתפוס? הבחירה, כרגיל, היא שלך.

Leave a Reply