עריכת סרטים וסרטונים יכולה להיות החלק החשוב ביותר ביצירת סרטים

admin

עבור טירון, סרט ועריכת וידאו נשמע כמו אחד הנושאים האלה לגמרי טכניים, כנראה מעניין עבור אנשים עם מוחי הגיוני מאוד פרגמטי, כמו גם מהנדסים. חזיונות של אולפנים כהים וסטריליים למראה, מלאים בכל מיני ציוד מכני שאין להסבירו, שבו מתגלגלים לחמניות שליליים של סרטונים ונבדקים על ידי אנשים בעלי מראה רציני, ואז חותכים, פרוסים ומשולבים לאחור, משלימים מעט את הדימוי המנטלי הכללי. קלינית, גולמית, מדויקת. אבל במציאות, עריכת סרטים וסרטונים הוא הרבה יותר מאשר ניתוח תאית או אלקטרונית. למעשה, זה בדיוק ההפך.

תחשוב על זה ככה; מישהו יורה וידאו מן הדוד האהוב עליך. המוצר הסופי הוא תיעוד אירוע יפה, מתמשך בעיקר, עם התחלה פתאומית לעצור פה ושם כאשר הפעילות העיקרית משתנה או עובר לאזור אחר או מיקום, אשר דורש שונה "ירו". התוצאה הסופית היא אוסף של תמונות וצלילים, וזה הרבה יותר טוב, אני מקווה, בלתי נשכח יותר מתגמלת מאשר את התמונות, אבל עדיין משאיר הרבה כדי להיות הרצוי.

עם זאת, אם אותו סרט לא מעובד הושם בידיו של עורך מנוסה, התוצאה הסופית תהיה שונה לחלוטין. זה הביא קטע של הסיפור על שיאו של בן דודך שלוש שנים הרומן, סיפר על ידי כמה בני משפחה מפתח. היא היתה ללכוד ולהעביר את הרגשות של אהבה החתונה של זוג לקהל, ושמחה והערכה זה לזה ולמשפחה, מחכה לחיים חדשים כי בני הזוג מתכוונים ליצור יחד, קצת עצב על החיים הם משאירים מאחור וכן הלאה. במילים אחרות, בידיו של עורך מנוסה, הסרט הופך ל"סיפור "עם ההתחלה, האמצע והסוף; מופשט עקבי של רומנטיקה של זוג. יום בחיים …

מה שרוב האנשים לא יודעים על הסרט או תעשיית הווידאו לא מבין כי וידאו ועריכת וידאו היא סוג של אמנות. התקנה היא כנראה האלמנט החשוב ביותר של הסרט או וידאו הייצור. זה במערכת העריכה, האמנות של הסדרת דימויים, דיאלוגים וצלילים, מוצר הסרט המוגמר מסוגל להעביר את הסיפור שצפוי על ידי הסופר שלו, ולאחר מכן על ידי הבמאי והמפיק לקהל המיועד. ימים, שבועות ואפילו חודשים של תמונות שצולמו על סרט או סרט חייבים ללמוד, לפרש ולסבול בסופו של דבר מזיק בסיפור שנמשך חלק קטן מהזמן שנדרש כדי ללכוד את כל זה.

אנשים מחוץ לתעשיית הקולנוע יש מעט או לא מושג על "שלאחר הייצור" ואת תפקיד המפתח הוא משחק בסרט או וידאו הייצור. בשל החשיבות של הסרט הזה ואת השלב הייצור וידאו, תהליך זה לוקח הרבה זמן.

הרבה יותר לעתים קרובות מאשר חיתוך חיתוך שברי צלופן או פשוט לערום רצפים וידאו, עריכה היא שילוב נפלא של ידע טכני ומיומנויות בשילוב עם יצירתיות אמנותית של האמן. הוא זז, מוסיף, מוחק, יוצר סצנות, צלילים ותמונות, יוצר סרטוני וידיאו וקטעי וידאו בהקשר ספציפי, יוצר תמונות וזמן ספציפיים, מעורר רגשות ספציפיים, יוצר תמונות ספציפיות והופך אותן לסיפור.

מונטאז 'של הסרט כמו מלאכה החלה בסוף 1890 של הסרט המוקדם ביותר ימים. בינתיים, מאז, כל מי שמעוניין בקולנוע או עריכת וידאו יש בדרך כלל השתתפו קורסים בקולג 'או אחד של בתי ספר מפורסמים רבים כדי ללמוד על מלאכת יד.

בספרו "עריכה ועריכה של סרט וידאו", הנחשב לאחד הכלים הטובים ביותר להוראה והדרכה למנהלים, קן דנציגר מדגיש את ההיסטוריה של עריכת הסרט מההתחלה. הוא מדבר במיוחד על העריכה של cinematographers נהדר כגון אלפרד היצ'קוק וצ'רלי Chaplin ו באסטר קיטון, ניתוח בפירוט את העקרונות הבסיסיים של הסרט ועריכת וידאו. הוא דן ברעיונות, בסגנונות ובסגנונות, כמו גם בחירות לעורכים בהקשר של תיאוריה, קולנוע ועריכת וידאו, ופרקטיקה. הוא דן גם בטכנולוגיות חדשות ובהשפעה על אמנות העריכה.

אחד השינויים הגדולים ביותר בסרט ועריכת וידאו הגיע עם הקדמה של עריכת המחשב. חיתוך ידני ושילוב של סרטים, כמו גם יותר מסובך, מכני "ליניארי" עריכת וידאו תהליך, הפכו מייגע ומיושן עם הופעת מהדורת מחשב בתחילת שנות התשעים. עריכה על מחשבים הולידה יצירתיות חדשה לגמרי מוערך על ידי עורכי הסרט, כמו גם עלויות נמוכות יותר יעילות רבה יותר בעריכת וידאו.

בין אם זה סרט או וידאו, תהליך העריכה מתבצע בשלושה שלבים בסיסיים. אלה כוללים לכידה, תהליך העריכה עצמו, ואת הצבת המוצר בצורה המאפשרת הפצה. במהלך שלב ללכוד, "יריות" בפועל או תמונות הידור לתוך פורמט שממנו ניתן לערוך. במהלך תהליך העריכה בפועל, סט של יריות הוא הורה בסדר הרצוי, ואת הצליל הוא הוסיף על ידי "ערבוב הצליל" עד שהם יוצרים מגרש מורכב. לאחר מכן, הסרטון או הסרטון יושלמו בפורמט הרצוי, ללא קשר לשאלה אם הסרטון או הווידאו באיכות גבוהה יופצו.

עם התפתחות הטכנולוגיה, דרכים לעריכת סרטים וסרטים ימשיכו להתפתח ולצמוח. בצורתו הנוכחית, מחשבים ותוכנה לעריכת וידאו עבור המשתמשים והאינטרנט פתחו את הדלת לעריכה, מה שהופך אותם לזמינים לא רק עבור עורכי סרטים ווידאו מקצועיים. עכשיו סטודנטים סרטים ווידאו כמו גם טירונים הסרט, כמו גם עיתונאים, סופרים והציבור הרחב יש גישה חסרת תקדים כלי עריכת וידאו. כמה תוכניות פופולריות עריכת וידאו מאפשרים לך לערוך סרטים וסרטוני וידאו עבור שניהם מקצוענים עורכי מתחילים, כולל AVID Express Pro, Adobe Premier Pro, Sony Vegas, Final Cut Pro ו Apple Final Cut Studio 2.

הודות לטכנולוגיה של היום וליתרונות של מחשבים אישיים, מצלמות דיגיטליות וזמינות ידע מתוכניות חדשות וחזקות יותר ויותר, כמעט כל מי שרוצה, יכול ללמוד לערוך סרטים וסרטונים, לייצר מוצרים מסחריים ואפילו להציג סרטים מהבית או בסטודיו האישי .

Leave a Reply