לא ליניארי תוכנת עריכת וידאו

admin

כאשר אתה לומד כיצד מודרני תוכנת עריכת וידאו עובד, אתה יכול לקבל הרבה כיף עריכת קטעי וידאו משלך על המחשב הביתי שלך. עריכת וידאו בימינו הפך הרבה יותר זול בהשוואה לעריכה לפני שנים רבות.

המחיר של מערכת עריכת וידאו מתאים הוא בהישג יד של הצרכן הממוצע ויש מגוון שלם של תוכנת עריכת וידאו שתוכננה במיוחד עבור משתמשים ביתיים.

מפתחי תוכנה וידאו עכשיו יש זמן לעצב את התוכנה שלהם כי תהיה בוגרת ולהיות מאוד ידידותית למשתמש באמצעות פיתוח מתמשך ושיפור. כאשר אתה לומד את היסודות של כמעט כל תוכנת עריכת וידאו, האפשרויות הן אינסופיות.

אחד המקומות הטובים ביותר שבהם אתה יכול להתחיל עריכת סרטים היא אחת התוכניות החופשיות. עבור משתמשי Windows זה קל הודות ל- Windows Movie Maker, המהווה חלק ממערכת ההפעלה.

למרות שהיתרון של Movie Maker הוא התכונה הבסיסית שלו, הוא יציג בפניך את אותו פריסת מסך המשותפת לרוב התוכניות הדומות. WMM הוא הרבה יותר קל להשתמש מאשר כמה תוכניות מורכבות יותר והוא יכול לשמש מבוא מצוין למה שאתה יכול לצפות בעת המעבר תוכנות מתקדמות יותר.

בעת הפעלת WMM או תוכנית אחרת לעריכת וידאו בסיסית, תראה מסך המחולק לשלושה אזורים נפרדים. בחלקו העליון של המסך יש אזור שמאלי וימני, ובתחתית שטח אחד מכסה את רוחב המסך.

האזור השמאלי העליון מציג את המסך שבו יופעלו הסרטונים שלך. בפינה השמאלית העליונה מספר פונקציות יופיעו בהתאם למה שאתה עושה כרגע. ספריית אודיו ווידאו וגישה לכלים שונים יופיעו כאן.

החלק התחתון של המסך מציג את ציר הזמן והוא אחד התחומים החשובים ביותר להבין. ציר הזמן הוא פשוט ייצוג גרפי של הפרויקט שלך קטעי וידאו נוסף אליו. זה מראה צעד אחר צעד איך לבנות את הייצור החדש שלך.

הדבר החשוב ביותר לזכור הוא כי תוכניות עריכת וידאו אלה נקראים עורכי וידאו לא ליניארי או NLE. לא חשוב להבין מדוע זה נקרא, אבל יש דבר אחד חשוב שחשוב להבין.

עורכי וידאו שאינם ליניאריים הם סוג של תוכנה הנקראת תוכנה שאינה הרסנית. אם זה נשמע טוב, אתה צודק! זה טוב!

לאחר ייבוא ​​קבצי וידאו בעלי ערך לתוכנית, שום דבר שאתה עושה במהלך עריכת או אפילו בעת יצירת פרוייקט חדש אינו משפיע על הווידאו המקורי בכל דרך. מסמכי מקור נשמרים תמיד בדיוק כפי שהיו מיובאים לראשונה.

מנקודת המבט של החדשים, זה אומר שגם אם אתה לא בטוח לגבי מה שאתה עושה או יכול להיות מודאג, אתה תעשה טעות, הדבר היחיד רע שיכול לקרות הוא אובדן או שחיתות של הפרויקט.

אתה לא יכול לעשות שום דבר כדי להרוס או לאבד את הסרט המקורי. אם אתה מעוניין לערוך וידאו בבית במחשב שלך, עדיף ללמוד להוריד חומר ותוכנה רק לקפוץ ולשחק עם זה.

אתה תמיד יכול להרגיש בטוח בידיעה כי שום דבר שאתה עושה לא תאבד לצמיתות את מקור החומר. בקרוב תוכלו להכיר את התוכנה ואת הפריסה הכללית של דברים ולערוך קטעי וידאו שלך כמו מקצוען.

Leave a Reply