כיצד להשתמש בזיכרון הבזק מסוג USB כראוי

admin

התקני אחסון USB הם קטנים אך חזקים ועמידים מספיק לשימוש יומיומי. הם יכולים לאחסן מידע החל כמה מגה בייט עד כמה ג 'יגה בייט. בהתאם, בהתאם מפרטים פונקציות, מכשירים אלה יכולים לעלות מ כמה דולרים עד כמה מאות דולרים. עם זאת, ישנן מספר דרכים והנחיות בכל הנוגע לשימוש בהתקנים אלה. לפיכך, מאמר זה ידריך אותך כיצד להשתמש כראוי התקן USB:

סרוק את התקן האחסון החיצוני שלך לאיתור וירוסים:

בחיים, בטיחות היא תמיד החשוב ביותר. אותו עיקרון חל גם על כונני הבזק מסוג USB. לכן זה תמיד בטוח לסרוק דיסק נשלף עבור וירוסים לפני שתעביר קדימה עם העברות קבצים. כדי לסרוק מקל USB במחשב Windows. עבור אל: המחשב שלי / מחשב זה, מצא את סמל הכונן החיצוני, לחץ על לחצן אחד על הסמל ולאחר מכן לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני כדי להציג את אפשרויות התפריט הזמינות עבור כונן ה- USB. מכאן אתה אמור להיות מסוגל לסרוק את הדיסק באמצעות תוכנת אנטי וירוס.

אל תעבוד ישירות על מסמכים המאוחסנים בהתקן זיכרון Flash:

כונני USB הם כלי חשוב המסייע לך להעביר מסמכים חשובים. לא משנה היכן אתה נמצא או לאן אתה הולך, אתה יכול לעבוד על קבצים אלה כל עוד יש לך גישה למחשב. עם זאת, לא מומלץ לעבוד ישירות על קבצים המאוחסנים על כונן הבזק, כמו זה עלול להזיק את הנתונים המאוחסנים. שים לב שלכל כונני הבזק מסוג USB יש מחזורי הקלטה ושכתוב ספציפיים, בממוצע יש להם 10,000 מחזורים. אם תמשיך לשנות קבצים המאוחסנים בו, זה יכול להפחית באופן משמעותי את מחזור החיים של המכשיר. פתרון טוב יותר הוא ליצור עותק של הקובץ במחשב האורח – באמצעות שיטת העתק / הדבק. כדי להבטיח את האבטחה והפרטיות של הקובץ, לאחר שתסיים לעבוד על הקובץ, מחק את הקובץ שהועתק מהמחשב האורח.

הסר בבטחה התקני USB כדי למנוע שחיתות בנתונים:

יש יותר כדי להסיר התקנים חיצוניים מאשר פשוט מושך אותו אל מחוץ למחשב, יש הליך זה כרוך דיגיטלית להוציא אותו מיציאת ה- USB. כדי להוציא אותו כהלכה, המתן לסיום העברת הקובץ, סגור את חלון הכונן לאחר שתסיים. עכשיו לפתוח את שולחן העבודה על שולחן העבודה ולמצוא את סמל כונן הבזק מסוג USB. משם, לחץ לחיצה ימנית על סמל USB ובחר "הוצא". לאחר יציאה בטוחה של כונן הבזק תקבל הודעה כי הסרת בטוח של הדיסק.

סיסמה הגן על המכשיר הנייד שלך (אופציונלי):

רוב כונני ה- USB אין הגנה באמצעות סיסמה, כלומר, אם אתה מאבד את המכשיר, כל מי מוצא USB יכול לגשת בקלות את הנתונים. עם זאת, באפשרותך להגן על התקני ה- USB שלך באמצעות תוכנת הגנה ייעודית להגנת סיסמת USB, הניתנת להתקנה ישירות בכל התקן אחסון חיצוני.

Leave a Reply