כיצד לבחור תוכנת עריכת וידאו

admin

היה זמן שבו עריכת וידאו היה שמורות למומחים עובדים עם מחירים גבוהים, מחשבים יקרים ותוכנות ייעודי לעלות הון. בימים אלה הם הלכו מזמן ועכשיו כמעט כולם יכולים לערוך קטעי וידאו משלהם. עם זאת, ישנם כלים רבים המסייעים עריכת וידאו. אז איך אתה מחליט איזה מהם מתאים לך?

כלי העריכה ניתנים לבחירה על פי מספר קריטריונים כלליים:

1) עלות

2) פונקציונליות

3) נוחות

בואו נסתכל על כל אחד מהם אחד אחד ולבחון אותם קצת.

1) עלות

תוכנה טובה היא בדרך כלל יקר. זה לא תמיד המקרה, אבל בדרך כלל כלי איכות מקצועית מקבלים עם מחיר מקצועי. מנהיגי התעשייה (Adobe / Apple / וכו ') יכול לעלות מעל 1000 דולר. עם זאת, רוב החבילות כוללות ניסיון חינם או תוכנית הערכה לסטודנטים שיכולים לעזור אם אתה רק מתחיל. אז יש "תחביב" חבילות, אשר בדרך כלל פחות תפקוד גרסאות של "אקדחים גדולים". הם זולים יותר מאשר גרסאות מלאות, אבל הם לא עושים את זה הרבה. השלב הבא הוא כלי חופשי. באופן כללי, כלים חופשיים הם פחות פונקציונליים מאשר כלים בתשלום, אבל זה לא תמיד המקרה – ישנם כמה כלים ללא תשלום בשוק, כי הם פשוט טוב כמו חבילות מסחריות. אתה רק צריך לדעת איפה לחפש כדי לקבל את זה.

2) פונקציונליות.

האם אתה רוצה לשלב 8 קטעי וידאו שונים בתמונה אחת הודות אפקטים מיוחדים, "תמונה בתמונה" ו פסקול משולב? או אולי אתה רוצה לקצץ ולארגן את רצף של יריות עם כותרת מוזרה ומעבר? הפונקציה שאתה מחפש תעזור לך לקבוע איזה סוג של תוכנה ברצונך להשתמש. שוב, חבילות מסחריות רבות יש פונקציונליות מעולה, כפי שניתן לצפות. הם מתמודדים עם דברים כמו "ניהול קליפים והקלטות", "מעברים מרובים", "תצוגות ממספר מצלמות" ו High Definition הקלטות. אבל שואל את עצמך, "מה אני באמת רוצה לעשות?" יעזור לך לחסל כמה כלים אלה עם פונקציונליות טובה כי אתה לעולם לא להשתמש. אחרי הכל, אם אתה מצלם עם מצלמה אחת ועריכה רק את החומר הזה, אתה לא צריך את המצלמה רב עריכת פונקציה?

שוב, ישנם כלים רבים בחינם שיכולים להציע רמות שונות של פונקציונליות כדי לעזור לך לערוך. הם שונים מכלים פשוטים עבור זמירה קליפ קיים (למשל, להסרת מודעות) לתכנון, טיוח ורצף קליפ אנימציה 3D מורכבים.

3) נוחות.

עד כמה נוח השימוש בחבילה שנבחרה? חלק גדול יותר כלים הם מאוד מסובך ואת הטעינה ואת הזמנת לקחת הרבה זמן. עקומת הלמידה היא תלולה, אבל התוצאות שוות את זה. אחרים פשוטים, עם כמה דברים לעשות, והם בדרך כלל בחינם. אבל לנוחות מקסימלית, מה דעתך שיש כלים מבוססי רשת? ישנם כיום יישומים מתארח באינטרנט כי לקבל את הסרט שלך ולאפשר לך לשנות באופן אוטומטי ולפרסם את החומר הזה. זה אומר שאתה אפילו לא צריך לקנות או להתקין תוכנה על המחשב שלך. גורם נוח הוא שאתה יכול לעבוד בכל מקום שבו יש מחשב וחיבור לאינטרנט, ולא על מחשב אחד עם דיסק קשיח גדול.

יישום

כפי שניתן לראות מן הפריטים לעיל, ישנם קריטריונים רבים שאתה יכול לציין כדי לעזור לך לבחור את חבילת עריכת וידאו. ציין את הקריטריונים הרצויים, וזה יקבע את הכלי שתבחר. אל תיפול למלכודת של מחשבה שרק תוכנה יקרה טובה, כלים חופשיים יש גם פונקציונליות רבה. חשוב על הקריטריונים ועל ההצלחה בבחירת התוכנה.

Leave a Reply