חינם וידאו הבורא – עורך וידאו 2010 סקירה

admin

האם אי פעם רצית להיות מסוגל ליצור ולערוך סרטים משלך? מה דעתך על יצירת קטעי וידאו קיימים ולשלב אותם יחד כדי ליצור סרט אחד? נראה שהכל יהיה נהדר, אבל האם אתה נתקל בבעיות במציאת תוכנה שמתאימה לצרכים האלה ללא תשלום? ובכן, אני רוצה להכיר לך את הבורא וידאו חינם – עורך וידאו 2010.

חינם וידאו הבורא – עורך וידאו 2010 הוא חלום ליצור סרטים משלך באינטרנט ולהפוך אותם למציאות בחינם! תוכנה זו מאפשרת לך לא רק ליצור קבצי וידאו משלך מאפס; גם מאפשר לך לערוך, לחלק לחתוך קבצי וידאו. אז כאשר אתה גולש באינטרנט ולקרוא את כל שטויות על קוסמים בחינם עורכים שאינם באיכות טובה, לחשוב שוב. תוכנה זו תספק לך את כל הכלים שיש להם תוכניות יקרות אחרות, אז למה לשלם על זה אם אתה יכול לקבל את זה בחינם?

תוכנת עריכת הווידאו שיש לנו כאן היום יש תכונות רבות כי תוכניות אחרות ביותר לא יכול להתאים. לדוגמה, עם רוב עורכי וידאו תאבד כמות משמעותית של איכות הסרט אם לערוך אותו, לא חינם הבורא – עורך וידאו 2010! האפשרות של חיתוך גדול קבצי AVI לתוך חתיכות קטנות בהרבה הוא גם מאוד שימושי. כמו תמיד, אתה רוצה הכל כדי להיות מהירה וקלה, אז אם אתה עורך וליצור סרטים, אתה תמיד רוצה את התהליך כדי להיות קל מהר ככל האפשר. זוהי רק אחת הסיבות רבות מדוע חינם וידאו הבורא – עורך וידאו טוב יותר מאשר תוכניות דומות אחרות.

לאחר ללמוד את היסודות של תוכנה זו ולראות כל מה שאתה יכול לעשות, הגיע הזמן להוריד ולהתקין. אם אתה לא אוהב להוריד, הורדות חינם במיוחד, אל תדאג, כי תוכנה זו נבדקה ונסרקו עבור תוכנות ריגול ותוכנות איומים. פירוש הדבר כי המחשב לא ייפגע וירוסים או סוסים טרויאניים לא יוצבו במחשב במהלך ההתקנה. אחד הדברים שעשו רושם גדול על עצמי לפני שאני פותח או רץ את התוכנה היה כמה מהר זה היה להוריד. הגודל של הקובץ שהורדת הוא רק 706 KB, אשר מאפשר לה להוריד את זה מהר מאוד. אתה לא צריך להתמודד עם קבצי ZIP או בגלל התוכנה כבר בפורמט .EXE. אחד התשלילים שחלק מהמשתמשים יכולים לדחות הוא שהוא תואם רק למערכות הפעלה של Windows, כך שמשתמשי MAC אינם יכולים להשתמש בו כרגע.

לאחר התקנת התוכנה בהצלחה תתבקש עדכונים אוטומטיים. זה מרשים כי אתה לא רק לקבל את התוכנית בחינם, אלא גם לקבל עדכונים בחינם בעתיד. תוכנית זו היא במיוחד בשבילך אם אתה לא מתקדם טכנולוגית מאוד כי הממשק הוא מאוד פשוט.

באופן כללי, הייתי לדרג את התוכנה כמו 4 מתוך 5 כוכבים. הערכתי את זה כי אני חושב התוכנה היא נהדרת, אבל זה היה מקבל 5 מתוך 5 אם אתה יכול להכניס קטעי אודיו.

Leave a Reply