התוכנה הטובה ביותר לעריכת וידאו

admin

איך למצוא את התוכנה הטובה ביותר עריכת וידאו עבור מערכת הבית שלך? סרטוני הבית שלך ישתמשו בתוכנה הטובה ביותר לעריכת וידאו. ביטוי אמנותי משופר על ידי עריכת תוכניות שתבחר. אני חושב הכי טוב תוכנת עריכת וידאו היא התוכנה שאתה מרגיש הכי טוב עם! רוב תוכניות עריכת וידאו רע במקרה הטוב, וזה נהדר עבודה כדי לספק כלי עריכת וידאו.

זה תלוי בעורך בודדים כדי למצוא תוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלו או שלה כעורך. כל עוד התוכנה שלך היא יציבה, קל ללמוד ועונה על התכונות הרצויות, אתה על הדרך שלך כדי למצוא את תוכנת הווידאו הטוב ביותר עבורך.

ב -28 שנות הקריירה שלי בתעשיית הקולנוע, השתמשתי בכל מערכת וידאו ששימשה את חברת ההפקה. בשנים הראשונות, כשטלוויזיה וסרט עברו מסרט לקלטת, ולבסוף למהדורה דיגיטלית, נראה שבכל שנה אני עובד על מערכת חדשה ושונה.

מערכות העריכה החדשות לא שינו את סגנון העריכה שלי, אלא הציעו לי כלים נוספים לשיפורם. עם התפתחות של מערכות העריכה, AVID ו Final Cut Pro היו בחזית ובסופו של דבר הפך את המערכות הדומיננטיות. עבדתי ואהב AVID ביותר, אז כאשר הגיע הזמן לבחור מערכת וידאו עבור המחשב הביתי שלי, פניתי Pinnacle סטודיו פלוס כי היא בבעלות AVID. Pinnacle סטודיו פלוס היא תוכנת העריכה הטובה ביותר בשבילי כי זה יציב, קל לשימוש, יכול לעשות את מה שנדרש הוא זול יחסית, מ 80 דולר ל 120 דולר, בהתאם לחבילה שנרכשה.

אלה ארבעה דברים חשובים במציאת התוכנה הטובה ביותר לעריכה הביתה. יציבות, קלות שימוש, כלים מתאימים ועלויות צריך להיות הדברים העיקריים שיש להביא בחשבון לפני רכישת תוכנת עריכת וידאו בבית. זה לא מדע טילים, זה צריך להיות מבחן לקמוס הבחירה של תוכנת עריכת וידאו. אתה לא תבחר תוכנית שלא ניתן לפזר אם אתה מתכנן לעשות עריכה או להוציא 1,200 $ לכל תוכנית כאשר התוכנית עבור $ 150 יעשה כל מה שאתה צריך.

אם אתה רק מתחיל לערוך את הווידאו, זה יהיה טוב להשתמש בתוכנה חופשית עריכת וידאו עד שתציין מה עריכת וידאו צריך לפני רכישת התוכנית. ברגע שאתה יודע מה הצרכים שלך, ודא שאתה עושה מחקר רב ככל האפשר בתוכניות עריכה שונים הזמינים עד שתמצא אחד העונה על הצרכים שלך. אם אתה עושה שיעורי בית, אתה תהיה מאושר עם התוצאה לאחר מציאת תוכנת עריכת וידאו הטוב ביותר.

Leave a Reply