התוכנה הטובה ביותר לעריכת וידאו מ 2011

admin

האם לקפוץ על גל של אנשים שרוצים לייצר סרטים לאינטרנט? הנה רשימה של תוכניות עריכת וידאו זמין כרגע בשוק, מדורגות על ידי קלות שימוש, יעילות וזמינות של עזרה או תמיכה.

PowerDirector על ידי Cyberlink היה מספר אחד שלנו. זה היה רק ​​את התוכנית שקיבלה 5 מתוך 5 כוכבים עבור קלות שימוש, יעילות ועזרה / תמיכה. תוכנית זו היא מעולה עבור משתמשי ביניים מתחילים. הוא מייצר וידאו מהר יותר מכל התוכניות האחרות שנצפו ויש לו תכונות ייחודיות רבות. תוכנית זו קשה לנצח.

Corel של VideoStudio Pro X3 היה הבחירה שלנו מספר 2 בשל רמת עזרה / תמיכה. החיסרון הגדול של תוכנית זו הוא עקומת למידה ענק שיש להתגבר על מנת לנצל את מלוא היתרונות של כל פונקציות התוכנית. גילינו, עם זאת, כי VideoStudio Pro עדיין התוכנה גמישה ביותר עריכת וידאו. בנוסף, כלים חשובים הם נגישים בקלות וקל מאוד לשימוש. אנחנו גם הסתכל על הסרט DVD Corel DVD. תוכנה זו כוללת מספר פונקציות לעריכת אודיו ותמונות, מה שהופך אותו תוכנה טובה יותר עבור לכידת וידאו שעורך אותו.

Adobe 's פרמייר אלמנטים התוכנית מושלמת הן למתחילים והן למשתמשים מתקדמים. התוכנה גם מאפשרת למתחילים ליצור ולשתף קטעי וידאו מקוונים, כמו מומחה.

את Magix Pro פלוס HD עריכת וידאו מספק למשתמשים עם 3D ו HD עריכת וידאו פונקציות. תוכנית זו יכולה להתמודד גם עם המשתמש היצירתי ביותר. החיסרון הגדול ביותר של תוכנה זו הוא כמות האנרגיה הדרושה כדי להפעיל את התוכנית.

VideoPad של NCH תוכנה עשה את הרשימה שלנו כדי להקל על השימוש. זוהי תוכנית מצוינת למתחילים. מחיר תוכנה נמוך של 59.95 דולר הוא חלק הפונקציות החסרות, כגון עריכת 3D.

Pinnacle HD Studio מספק גמישות רבה, מוגבל רק על ידי הדמיון של המשתמש. הוא מספק את ההזדמנות לעבוד עם פורמטים של וידאו HDTV ויש לו מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית. בשל המורכבות של התוכנה יש עקומת למידה ענקית.

הבורא מ Roxio תומך יותר פלטי וידאו מכל תוכנית אחרת. בנוסף, את הפונקציות של גרירה ושחרור וידאו, אודיו ואפקטים להקל על השימוש אפילו משתמשים טירון ביותר.

וגאס של סוני פלטינום הסרט הוא לא קל לשימוש, עם זאת, וחוסר עזרה / תמיכה הוא מתסכל. מגוון רחב של פונקציות עריכת וידאו עושה למידה קשה, אבל שליטה של ​​התוכנית שווה את היתרונות שהיא אוספת.

ShowBiz DVD על ידי ArcSoft הוא גם קל לשימוש, מה שהופך אותו תוכנית מצוינת עבור כל המשתמשים. התוכנית תומכת פורמטים פרסום מוגבל, אבל יש פונקציות מיוחדות יותר תבניות מאשר רוב התוכניות האחרות.

Leave a Reply